Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Jako laik ds. sprzętu komputerowego zapytam się, tak dla pewnosci, na jakich, mniej więcej, detalach pójdzie mi wyczekiwany Gothic 3.

Athlon 3200+ (~2000MHz z możliwością podkręcenia do 2200MHz)
GeForce 6000GT 128Mb
4x512Mb RAM

Jestem zainteresowany rozdzielczością 1280x1024 z racji posidania LCD. Oblivion chodził mi na wysokich, przy wyłączeniu AA i niektórych bajerów... To na jakich będzie chodzić Gothic 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:05, rav1985 napisał:

nie umiesz chyba czytac pisalem ze nie jestesmy wrozkami, pocztaj posty inntch i wyciagnij
wnioski

jeżeli nie wnosisz nic konkretnego to sie lepiej wcale nie odzywaj. Chyba wiesz, że komp kompowi nierówny. Nie wszyscy muszą sie super znać na hardware, A ponieważ niektórzy juz grali w Gothica 3, więc to głównie do nich kierowane sa pytania. A co do Bumbera to wnoskując z postów Akashiego powinno pójść w tej rozdziałce na (byc może) średnich detalach. Oczywiście nie jestem tego pewna, jedank tak by wynikało z wcześniejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2006 o 18:45, Bumber napisał:

Jestem zainteresowany rozdzielczością 1280x1024 z racji posidania LCD. Oblivion chodził mi
na wysokich, przy wyłączeniu AA i niektórych bajerów... To na jakich będzie chodzić Gothic
3?



Według mnie przy takiej rozdziałce to minimum (ewentualnie pare ustawien na medium). Może być nawet lepiej bo masz 2 GB RAMU ale ta karta troche zaniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:37, Grigor4 napisał:

Według mnie przy takiej rozdziałce to minimum (ewentualnie pare ustawien na medium). Może być
nawet lepiej bo masz 2 GB RAMU ale ta karta troche zaniża


Aż tak nisko? Bez przesady... Fakt, że karta najlepsze lata ma już za sobą, ale na medium powinienem pociągnąć. Czasem nawet wole zaciachy i ładniejszą grafę, niż płynność gry. Zresztą... Co ja tu będę pytał, jak zagram - to zobaczę. ;)

Magwisienka -----> Dziękuję, sam mu chciałem wygarnąć. Jednak poczekam, aż wypowie się ten, który grał. Albo po prostu wstrzymam się do premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam posty i jestem przerażony wymaganiami sprzętowymi.
Mam athlona 1700+, 1 gb ramu, radeon 9600 (kręcony 9550).
Czy będę mógł w ogóle zagrać w Gothica 3, oczywiście na *minimalnych* ustawieniach (mam obawy co do słabego procka)?
Za odpowiedź dziękuję. Cóż, grę mam już zamówioną, a jeśli ma nie odpalić to wolę wiedzieć za wczasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał, żeby CD-Projekt zrobił taką tablelką i napisał na detalach - da się grać na przypuszczalnym sprzęcie (oni sprzęt by podawali) a my byśmy se dopasowywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:56, marlin15 napisał:

a mi jak pojdzie. .. ??
AMD 4400+@2.9 Ghz
2GB RAM 400MHZ
7800GT 480/1250 Mhz(OC)

jakich detali moge sie spodziewac ...

Ta gra jest tak nieprzewidywalna, ze ciezko powiedziec... powinno byc wysoko z detalami i grafa, ale podobno najmocniejsze sprzety i tak maja problem z plynnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:25, Lavalys napisał:

Czy jest chociaż cień szansy, że mi pójdzie nawet z małą ilością FPS-ów na tym:

Pentium 3 866MHz
512MB RAM
GeForce 2 32MB

Khem...cuda się zdarzają...ale nie w takich przypadkach jak ten.

Przykro mi.Gra ci się nawet nie włączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Rav SORKI:)) a co do innych co pytają <CZY MI PÓJDZIE> to lepeij poczytajcie sobie wczesniejsze posty bo juz odpowiedzi chyba niedostaniecie...:PP wiec lepiej jak ktos juz to napisał wyżej porównujcie sobie z innymi kapami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:00, plada napisał:

A czy mi pójdzie?
Procesor Pentium 4 1,8 MHz
GeForce 6600
512 RAM


Dokup ramu 512 i podkręć kompa conajmniej na 2,0 GHz to ci pójdzie tak low-medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:53, 777misiek napisał:

Witam, pojdzie gothic na moim staruszku?
AMD Athlon XP, 2066 MHz (12.5 x 165)
1,5 GB ram
RADEON 9200 SE (128 MB)

z gory dzieki za odp :)


Uruchomić się uruchomi, ale nawet na minimalnych detalach nie osiągniesz 30 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:25, Lavalys napisał:

Czy jest chociaż cień szansy, że mi pójdzie nawet z małą ilością FPS-ów na tym:

Pentium 3 866MHz
512MB RAM
GeForce 2 32MB


Gdybys zmienił kartę graficzną na cokolwiek innego (Radeon 9200 z gwarancją kosztuje na allegro 89.90, a Geforce 5200 130 zł) to się uruchomi. O ile pamiętam Pentium 3 dawały radę się podkęcić do 1 GHZ, więc kto wie, może nawet w 640*480 przy minimalnych do oporu detalach będziesz w stanie grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować