Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Podpowiedzcie mi...
Czy na sprzecie
Sempron 3300+
GeForce 6600GT
512 Mb RAM
Bedzie Gothic chodzic jakos znosnie....?
Bo mnie cisnie i nie wiem czy sobie kupic teraz czy wpierw ulepszyc kompa i na gwiazdke kupic gierke...
:?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam szczęście grać Gothica 3 dziś przyszła paczuszka i jestem zadowolony, jak narazie nic się nie chaczy wszystko ok płynnie chodzi nie narzekam, napotkałem kilka problemów na początku gry może tak jest poprostu albo albo jeszcze są drobne błędy. Możliwe że do końca jej nie rozgryzłem wrócę savem i sprawdzę co się stanie gdy zrobie to inaczej.Gram na max detalach 1024/768 z antyanali.... x4 idzie dobrze mam 4.2 athlona x2 2 gb ram ddr 800 mhz k.graf 7900 gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może komuś to pomoże i zarazem ostudzi innych:
Sempron 2800+
1 GB RAM
GF6200
zmodyfikowałem trochę ini.
gram na low a gra i tak potrafi się miejscami przyciąć, więc nie miejcie nadzieji, że zmienicie trochę ini i gra będzie działała super płynnie na konfigach w okolicach minimum.
ta gra ma naprawdę bardzo duże wymagania (inna sprawa, że zupełnie nie rozumiem dlaczego, Oblivion mi tak nie chrupał a wyglądał lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothic III bedzie mi dzialal na maksymalnej jakosci bo planuje sobie kupic taki sprzet :
1.5 GB RAM
GeForce 6800 GS 512MB
Intel Pentium4 3.2GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja ek w końcu dotarła......

Po wstęponych zmianach w ini chodzi mi na maximum (wszytskie opcje dostępne w grze na max) 1280x1024, ale troszkę brakuje do ideału - są wyraźne zacięcia na doczytywanie - jak się wczytam w możliwości zmian w ini na różnych forach może będzie lepiej

niestety ghoticowatośc g3 raczej jest niska - zautomatyzowana walka, zautomatyzowane otwieranie zamków wytrychem..... świat jakiś pustawy i cukierkowo kolorowy.... zobaczymy co dalej....

na poziomie łatwym nie warto w ogóle gra, chyba że ktoś lubi masakry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plis pomocy mam taki błąd wszystko ładnie się włącza a jak się pokazuje obrazek intela to nagle biały ekran i monitor się wyłącza pliss pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:01, rybens napisał:

plis pomocy mam taki błąd wszystko ładnie się włącza a jak się pokazuje obrazek intela to nagle
biały ekran i monitor się wyłącza pliss pomocy

kup oryginal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:02, MarneusPL napisał:

> plis pomocy mam taki błąd wszystko ładnie się włącza a jak się pokazuje obrazek intela
to nagle
> biały ekran i monitor się wyłącza pliss pomocy
kup oryginal...

Mam oryginał jak nie chcez pomóc to przynajmniej się nie wydurniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothic III bedzie mi dzialal na maksymalnej jakosci bo planuje sobie kupic taki sprzet :
1.5 GB RAM
GeForce 6800 GS 512MB
Intel Pentium4 3.2GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:11, Hek napisał:

Czy Gothic III bedzie mi dzialal na maksymalnej jakosci bo planuje sobie kupic taki sprzet
:
1.5 GB RAM
GeForce 6800 GS 512MB
Intel Pentium4 3.2GHz

Nie
1024/786
Pare opci na hight a reszta na medium i low no i aa x8
Ale i tak G3 ładnie mieli dyskiem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jest tka: gra jest wyj*ta no wsomie doiero zaczolem ale jest ok! na moim kompie działa na max detalach wszystko na zewnatrz w miescie daje widzenie na pol i jest gitara a reszta zostaje bez zmian czasem sie lekko przytnie ale to bardzo zadko, nie sprawdzalem jezcze fpsow ale wkrotce dam znac, pozatym na mojego kompa: Amd Athlon 64 3000(2100) Gf Palit 6800gs 256/256 600/1200 1,5 gb patriota cl3 400 mhz wzucilem plik ini stad: http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39254 niewiem wsomie po co ale niby cos to daje, jak wlonczylem gre bylem zrozpaczony ze sie tak tnie, no ale...walczylo wted ze soba okolo 60 npc:D niewiem czy ten ini jest dobry do mej konfiugracji ale gra dziala wporzo wiec pozdrawiam i zycze milej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi na moim sprzwecie (patrz opis) gothick szarpie nie milosierni na minimum:/
no i jak patrze sie w gore lub w dol to widze jakies biale paski 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:01, rybens napisał:

plis pomocy mam taki błąd wszystko ładnie się włącza a jak się pokazuje obrazek intela to nagle
biały ekran i monitor się wyłącza pliss pomocy


ja jak mam bialy ekran to czekam i mi sie po chwili sie menu wlacza...nie wiem...nacisnij escape czy cos ... nie mam pojecia co jest zle u ciebie

znalazl ktos te miejsce w ktorym trza dziki powybijac?? pisze ze na lewo..nawet w poradniku sprawdzalem...pisze wyjdz i pojdz na lewo po chwili spotkasz dziki...ale jak wchodze na gore po schodah i skrecam w lewo to nic takioego nie ma :/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothic III bedzie mi dzialal na maksymalnej jakosci bo planuje sobie kupic taki sprzet :
1.5 GB RAM
GeForce 6800 GS 512MB
Intel Pentium4 3.2GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:01, diablolod napisał:

> plis pomocy mam taki błąd wszystko ładnie się włącza a jak się pokazuje obrazek intela
to nagle
> biały ekran i monitor się wyłącza pliss pomocy

ja jak mam bialy ekran to czekam i mi sie po chwili sie menu wlacza...nie wiem...nacisnij escape
czy cos ... nie mam pojecia co jest zle u ciebie

znalazl ktos te miejsce w ktorym trza dziki powybijac?? pisze ze na lewo..nawet w poradniku
sprawdzalem...pisze wyjdz i pojdz na lewo po chwili spotkasz dziki...ale jak wchodze na gore
po schodah i skrecam w lewo to nic takioego nie ma :/ prosze o pomoc

Poszukaj dokładnie dookoła rozpadliny z obozem, właśnie na lewo od schodów. Są tam 3 dziki przy ognisku, na pewno sobie poradzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7800GT
AMD X2 3800+@5000+
1.5GB RAM

Wszystko na HIGH, wyłączone tylko depth of field (bo brzydko wygląda to to) i gra chodzi mi BARDZO PŁYNNIE!
Dodam, że nie miałem żadnych problemów z instalacją, uruchomieniem itd. - do tej pory (6 godzin grania) tylko raz mi się zwiesiła przy save''wowaniu. Żal mi tych co tak ciągle narzekają... bo mi wszystko gra.

Ale co z tego... :/ :/ :/ :/ wogóle nie czuję w tej grze klimatu poprzednich części :/ :/ niestety :,((( nie wiem o co chodzi.. :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:48, indigo napisał:

7800GT
AMD X2 3800+@5000+
1.5GB RAM


Jaka rozdziałka ?

Ludzie, skoro zadajecie sobie trud pisząc w jakiej konfiguracji gracie i jak Wam gra chodzi - napiszcie także w jakiej rozdzielczości...

ja się mojej gry jeszcze nie doczekałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, po zmianie pliku INI da się grać nawet u mnie, przy 512 MB RAM. NIE twierdzę, że gra chodzi płynnie, a jedynie, że da się grać. Przycina, skacze, morduje dysk, ale grać się da. O ile ktoś cierpliwy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oblivion mial pusty swiat dookola (gora 2wilki i badnyci) a miasta byly wgrywane jako sosbna lokacja, jakby ci wobku wyskoczylo tyleosob co wgothicu na zewnatrz tez by Ci sie cielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 21:19, Sztywny-pl napisał:

> po schodah i skrecam w lewo to nic takioego nie ma :/ prosze o pomoc
Poszukaj dokładnie dookoła rozpadliny z obozem, właśnie na lewo od schodów. Są tam 3 dziki
przy ognisku, na pewno sobie poradzisz ;)


znalazlem sam :P przez przypadek...byly 4 :)
ale dziki sa trudne:/ buga mialem i wygralem :P
teraz mam mam problem z tym powstaniem:/ zawsze jak z tym paladynem ide to mnie odrazu zabijaja:/
nie wiem czy zbroje se nowa kupic czy co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować