Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 18:30, xmaxym napisał:

Załosny jesteś
gówno nas obchodzi jaki masz komp
OFIARA !!!!!!!!!!!!!!!!!


"Co jest zabronione:
Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie"

Nie podoba Ci się czyjś post, nie odpowiadaj na niego. Jeśli odpowiadasz, zachowaj kulturę.
Dla chamstwa nie ma tolerancji.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, SPOKOJNIE.

Rozumiem Twoje zdenerwowanie z powodu nieustannego pytania, jak komu Gothic 3 pójdzie, ale jak zwacasz mu uwagę to rób to uprzejmie i ze spokojem, przecież nic ci on nie zrobił złego prawda ? Po za tym narażasz się na degrada, obrażając i przeklinając.... Mam nadzieję że będziesz się odtąd zastanawiał co piszesz...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:30, xmaxym napisał:

> Mam pytanko, czy Gothic 3 pojdzie mi na takiej konfiguracji (czy bedzie mozna jako tako
pograc):
> Pentium 4 2,66Gh
> Gigabyte Radeon 9550 128/128
> 1024 Ramu
NIE PÓJDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!
Załosny jesteś zamiast sprawdzić w necie jakie są wymagania to trujesz ludzi takimi postami....gówno
nas obchodzi jaki masz komp...ten temat był poruszany 213471368 razy na tym forum przeyjrzyj
i poczytaj ....jest tutaj link do strony która sprawdza mozliwości kompa pod katem G3 ale po
co sprawdzać jak można ludziom dupę zawracać !!!
OFIARA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyluzuj maaaan... Weź głęboki oddech i uspokój się - te fora są także po to aby otrzymywać\dawa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy Gothic pójdzie mi na maksymalnych detalach w rozdzielczości 1024 x 768 z:

procesor - http://gral.pl/preview/Intel/IntelPentium45313.0GHzBOXLGA775FSB8001MB64-bit_30.php - Intel Pentium 4 (3 GHz)

karta graficzna - http://gral.pl/preview/Gigabyte/GeForce7600GTGigabyte256MBDDR3TV-Out2xDVIPCI-ESilentPipeII_48.php - GeForce 7600GT

1024 RAM

Zamierzam zrobić upgrade sprzętu i zastanawiam się, czy wyżej wymienione części pozwolą mi na ujrzenie Gothica w maksymalnych detalach w rozdzielczości 1024x768. Czy powinienem też dokupić 512 ramu? Co radzicie? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak,moj komp to ausus A8N-E nforce 4.S.939 ,karta gigabyte geforce 7600gt 256 ram,procek amd athlon 3000+(1.81Ghz) pamiec ram 1.25 GB Gram w ta gr epierwszy raz tzn nie gralem ani w 1 ani 2 skusiłem się impulsowo (niecierpie przereklamowanych gier)Do Gothica 3 nie mam zastrzeżeń co do fabuły i dzwięków :) ale tak beznadziejnego systemu walki jecze nie widizałem,może po zdobyciu umiejętności coś się polepszy ale wątpie,ale najbardzije trapi mnei wydajność mojego kompa,gram w tego gothica na sharder w wersji 2.0 reszta na maxa i powiem że woal tak grac niż na sherder 3.0 i reszta ustawien na średnio bo gra jest poprostu brzydsza i się przycina :) I właśnie chciałem zapytać czy gdy dokupie 1 GB ramu to będzie już w maire dobrze wkoncu chodzić chyba 2.25GB to dużo? .A tak szczerze to już niedługo Neverwinter Nights 2 i to moim zdaniem będzie gra kozak nad kozakami:)
P.S
CS:S i tak jest najlepszy:P
Sorka za błedy ale nie mam sił spr:P
Pozdrawiam was ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, bo wiem, że dużo pracy, wielu ludzi włożyło

w wydanie Gothica 3, ale nie dziwie się, że nadal kwitnie piractwo.

Wydać kupę kasy na tak spartaczoną technicznie grę, to

szału można dostać, normalnie.

Grafa nie jest tak zaawansowana wizualnie jak w Oblivionie, a wydajność

pożal się Boże.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 20:17, ZIYO napisał:

Przykro mi to pisać, bo wiem, że dużo pracy, wielu ludzi włożyło

w wydanie Gothica 3, ale nie dziwie się, że nadal kwitnie piractwo.

Wydać kupę kasy na tak spartaczoną technicznie grę, to

szału można dostać, normalnie.

Grafa nie jest tak zaawansowana wizualnie jak w Oblivionie, a wydajność

pożal się Boże.



Hehehhehe
Zgadzam się z Tobą ZIYO
Wczoraj premiera a dziś już można sciągnąć hehhehe
Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:30, xmaxym napisał:

> Mam pytanko, czy Gothic 3 pojdzie mi na takiej konfiguracji (czy bedzie mozna jako tako
pograc):
> Pentium 4 2,66Gh
> Gigabyte Radeon 9550 128/128
> 1024 Ramu
NIE PÓJDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!
Załosny jesteś zamiast sprawdzić w necie jakie są wymagania to trujesz ludzi takimi postami....gówno
nas obchodzi jaki masz komp...ten temat był poruszany 213471368 razy na tym forum przeyjrzyj
i poczytaj ....jest tutaj link do strony która sprawdza mozliwości kompa pod katem G3 ale po
co sprawdzać jak można ludziom dupę zawracać !!!
OFIARA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę podaj ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:30, xmaxym napisał:

> Mam pytanko, czy Gothic 3 pojdzie mi na takiej konfiguracji (czy bedzie mozna jako tako
pograc):
> Pentium 4 2,66Gh
> Gigabyte Radeon 9550 128/128
> 1024 Ramu
NIE PÓJDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!
Załosny jesteś zamiast sprawdzić w necie jakie są wymagania to trujesz ludzi takimi postami....gówno
nas obchodzi jaki masz komp...ten temat był poruszany 213471368 razy na tym forum przeyjrzyj
i poczytaj ....jest tutaj link do strony która sprawdza mozliwości kompa pod katem G3 ale po
co sprawdzać jak można ludziom dupę zawracać !!!
OFIARA !!!!!!!!!!!!!!!!!



Forum jest po to żeby pytać ... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Forum jest po to żeby pytać ... -.-"
no to pytam! jak uruchomić lub czym, podgląd FPS??? i na jakich detalach zagram w roz 1280x1024 na:
PD 820 2.8Ghz (o/c 3050MHz)
Radeon X800GTO2 (o/c X800XT)
1792MB RAM

Prosze odpowiedzcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój komp:
A64 3k+ @ 2,9GHz
2GB DDR 433MHz 1,5.2.2.5
7800GTX
i w 1280x1024 na maxa, średnio mam około 15fps, a spadać potrafi poniżej 10, więc klatkuje cały czas a momentami jak diabli, grafika nie jest na tyle oszałamiająca żeby tak cięło, oblivion ma lepszą.

Fabuła jest denna, dopracowanie świata zerowe, pustynie zupełnie jak w starych mmorpg''ach jakby wygenerowane jakimś generatorem, nie to co w poprzednich częściach gdzie każdy krzaczek był umieszczony starannie na swoim miejscu coby świat sprawiał wrażenie naturalnego, pięknego i żywego. System walki jak i AI praktycznie nie istnieje, tak samo animacje postaci są do bani i tak z głównej zalety w porównaniu do elder scrolls czyli wrażenia że świat żyje nie zostało nic. Na dodatek co chwila to jakiś bug, to po zabiciu jakiegoś kolesia misja się jednocześnie przenosi do zaliczonych i nie zaliczonych i nalicza xp. O ile moja edycja kolekcjonerska jest wydana na najwyższym poziomie i cdprojekt spisał się na medal o tyle gra zasługuje na ocenę 2-3/10 bo defacto ona się jeszcze do beta testów nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, czy w Gothica 3 pogram sobie (i z jakimi detalami, itp.) z takim sprzętem:

CPU: AMD Athlon XP 2600+
GRAF: GigaByte GeForce 7600GS 256DDR2 AGPx8
RAM: 1280 DDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:13, Lerten napisał:

> czy na sprzecie athlon 3500+, 2gb ddr , GeForce 7600 GT bedzie dawalo rade?

Jak dokupisz z dwa giga ramu i karte zmienisz na GF 7900 wtedy na minmum pograsz.

Przykro mi...


chodzilo mi o to czy bedzie dawalo rade na maxymalnych ustawieniach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:11, Snooopp napisał:

Mam pytanko. Czy Gothic pójdzie mi na maksymalnych detalach w rozdzielczości 1024 x 768 z:

procesor - http://gral.pl/preview/Intel/IntelPentium45313.0GHzBOXLGA775FSB8001MB64-bit_30.php
- Intel Pentium 4 (3 GHz)

karta graficzna - http://gral.pl/preview/Gigabyte/GeForce7600GTGigabyte256MBDDR3TV-Out2xDVIPCI-ESilentPipeII_48.php
- GeForce 7600GT

1024 RAM

Zamierzam zrobić upgrade sprzętu i zastanawiam się, czy wyżej wymienione części pozwolą mi
na ujrzenie Gothica w maksymalnych detalach w rozdzielczości 1024x768. Czy powinienem też dokupić
512 ramu? Co radzicie? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.


Mam podobny sprzęt i powiem Ci tak:
Gra odpali na max detalach na 1024 x 768, ale....jeśli chcesz co pół minuty "stop klatke" na 5 sek. to proszę bradzo :|
A 512 ramu strasznie sie przyda ! pewnie dzięki niemu nie było by przerw :]
Ja zmniejszyłem jakość tekstur na normal i cienie na średnie i coś tam jeszcze i przycina sie raz na min na 2 sek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 21:40, Kedly napisał:

"Forum jest po to żeby pytać ... -.-"
no to pytam! jak uruchomić lub czym, podgląd FPS??? i na jakich detalach zagram w roz
1280x1024 na:
PD 820 2.8Ghz (o/c 3050MHz)
Radeon X800GTO2 (o/c X800XT)
1792MB RAM

Prosze odpowiedzcie....


co do podglądu fps, ja używam takiego programiku Ati Tray Tools, (używam go zamiast tego zasobożernego Catalyst Control Center)
W ATT jest funkcja wyświetlania fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 09:47, mdag napisał:

> "Forum jest po to żeby pytać ... -.-"
> no to pytam! jak uruchomić lub czym, podgląd FPS??? i na jakich detalach zagram
w roz
> 1280x1024 na:
> PD 820 2.8Ghz (o/c 3050MHz)
> Radeon X800GTO2 (o/c X800XT)
> 1792MB RAM
>
> Prosze odpowiedzcie....

co do podglądu fps, ja używam takiego programiku Ati Tray Tools, (używam go zamiast tego zasobożernego
Catalyst Control Center)
W ATT jest funkcja wyświetlania fps


no własnie mam ATItool(0,25 beta14) ale niewiem jak uruchomic ten podgląd, może jakaś wskazówka? prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra sama z siebie potrafi pokazywać fps, tylko trzeba lekko grzebnąć. Dokładnie w pliku bdajże ge3.ini znaleźć wpis testmode=off, zmienić na on, zapisać zmiany, uruchomić grę i w trakcie gry można użyć klawisza tyldy "~" (ten pod esc) i pojawi się konsola. Pojawi się również pasek menu i w którymś z menu (nie pamiętam które) jest opcja show fps. Po jej użyciu wyświetli się małe gustowne okienko w którym będzie pokazany wykres zmian fps i aktualna wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff wymaganie są duże nawet te minimalne. Wydaje mi sie że najtańszą żeczą jest karta graficzna ten Radeon 9000 on kosztuje ok 120 zł ale nie w sklepie :)

Pamięc ostatnio oszalała. Ceny pamięci poszły w góre ciekawe czemu ? :(

A co do procesora to akurat mam tego 2 giga hercowego potwora :D:D

A nie przepraszam ! Najtańszy z tego wszystkiego jest DirectX :D:D:D

Najwyżej wezme porzyczke i kupie Radka X1900 XTX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 10:32, ogonn napisał:

gra sama z siebie potrafi pokazywać fps, tylko trzeba lekko grzebnąć. Dokładnie w pliku bdajże
ge3.ini znaleźć wpis testmode=off, zmienić na on, zapisać zmiany, uruchomić grę i w trakcie
gry można użyć klawisza tyldy "~" (ten pod esc) i pojawi się konsola. Pojawi się również pasek
menu i w którymś z menu (nie pamiętam które) jest opcja show fps. Po jej użyciu wyświetli się
małe gustowne okienko w którym będzie pokazany wykres zmian fps i aktualna wartość.

Ja do tego jeszcze chce dodać żeby schować na dyskietce ORYGINALNY a nie zmieniony plik (*.ini) jak by się coś zaczeło żucać to zawsze można wkleić stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować