Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Mam PIV 3GHz, 1Gb RAM, GeForce 6600 128MB pamięci. Gra tnie się nawet na najniższych detalach. Czy ktoś mógłby mi pomóc??? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:30, struksik napisał:

Mam komputer Intel Celeron 1700 MHz, kartę grafiki ATI Radeon 9600 ATLANTIS 128 MB i 768 MB
RAM. Czy na tym sprzęcie będzie działał Gothic 3?? Jeżeli nie to jaka powinna być konfiguracja
komputera na którym ta gra działałaby na średnich detalach i jakie będą koszty zakupu nowego
sprzętu??



Procesos całkiem całkiem grafika też ok ale powienieneś dokupić jeszcze 256 mb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:00, dudi1212 napisał:

Czy jeśli dokupie 512 ramu do Celeron 2,8 512 DDR Kingston 400 GALAXY GeForce 6200 256 mb to
gra mi pójdzie bez ścinki?



Powinieneś dokupić tyle ramu żebyś miał 1 gb i zmień grafike naprzykład jeśli lubisz geforce to 7300gt powienien wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:04, Pioti napisał:

> Czy jeśli dokupie 512 ramu do Celeron 2,8 512 DDR Kingston 400 GALAXY GeForce 6200 256
mb to
> gra mi pójdzie bez ścinki?
>


Powinieneś dokupić tyle ramu żebyś miał 1 gb i zmień grafike naprzykład jeśli lubisz geforce
to 7300gt powienien wystarczyć.


6200 nie obsłuży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mój komputer:
Athlon 3000+ 2,0 GHz
512 Mb RAM
Radeon 9600 Pro

Czy jest cień szansy, że Gothic 3 pójdzie u mnie na minimalnych detalach?
Wiem, że powinniem dokupić pamięć RAM, ale na to musiałbym poczekać do Świąt :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:50, pawcio321 napisał:

Witam wszystkich!

Mój komputer:
Athlon 3000+ 2,0 GHz
512 Mb RAM
Radeon 9600 Pro

Czy jest cień szansy, że Gothic 3 pójdzie u mnie na minimalnych detalach?
Wiem, że powinniem dokupić pamięć RAM, ale na to musiałbym poczekać do Świąt :/.


Pójdzie..raczej ale nie spodziewaj się rewelacji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Czy wszyscy właściciele GeForceów z serii 6xxx mają takie problemy jak ja? Tzn. Gothic chodzi mi tylko na minimalnym wszystkim, i jeszcze jak jestem za świerzym powietrzu to czasami mi obraz na biało mruga. Co to jest?! Mam najnowsze stery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:51, Terorist napisał:

> Witam wszystkich!
>
> Mój komputer:
> Athlon 3000+ 2,0 GHz
> 512 Mb RAM
> Radeon 9600 Pro
>
> Czy jest cień szansy, że Gothic 3 pójdzie u mnie na minimalnych detalach?
> Wiem, że powinniem dokupić pamięć RAM, ale na to musiałbym poczekać do Świąt :/.

Pójdzie..raczej ale nie spodziewaj się rewelacji :-(


To fajnie :)
Chciałbym wymienić też kartę graficzną, ale musiałbym także wymienić płytę główną, na taką ze złączem PCI-E i szkoda mi kaski :/. W sumie wymiana: pamięci RAM, karty graficznej i płyty głównej to prawie jak kupno nowego kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:03, sathorn1 napisał:

Ja mam pytanie. Czy wszyscy właściciele GeForceów z serii 6xxx mają takie problemy jak ja?
Tzn. Gothic chodzi mi tylko na minimalnym wszystkim, i jeszcze jak jestem za świerzym powietrzu
to czasami mi obraz na biało mruga. Co to jest?! Mam najnowsze stery.


Mam 6600 128MB i też mi mruga na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:42, Kerth napisał:

> Ja mam pytanie. Czy wszyscy właściciele GeForceów z serii 6xxx mają takie problemy jak
ja?
> Tzn. Gothic chodzi mi tylko na minimalnym wszystkim, i jeszcze jak jestem za świerzym
powietrzu
> to czasami mi obraz na biało mruga. Co to jest?! Mam najnowsze stery.

Mam 6600 128MB i też mi mruga na biało.



HA ha ha ja też to miałem - rozwiązanie? w ustawieniach szczegółowaści na samym dole jest pasek Postprocesing i ustawcie sobie go na połowe, jeżeli to nie pomoże to na max jeśli nie to ustawcie na minimum.
umnie to podziałało;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Jestem szczęśliwy bo grajac w Gothic 3 gram na detalach średnio minimalnych:Dco przerosło moje oczekiwania mając sprzęt AMD Sempron 2500+ 512 Ram i GeForce 6600.Gra przycina się gdy walcze z więcej niż z 5 przeciwnikami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam athlona 3200 (939), 1GB ramu, GF 7900GT i powiem tak: jakość grania na srednich detalach jest dla mnie całkowicie nie do zaakceptowania, bo za czesto przycina a plynnosc pozostawia wiele do zyczenia. albo mam straszny smietnik na kompie, albo stwierdzenie, ze na 512ramu i 6600 gra przycina przy wiecej niz 5 przeciwnikach to bajka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:17, Euler12 napisał:

witam

ja mam athlona 3200 (939), 1GB ramu, GF 7900GT i powiem tak: jakość grania na srednich detalach
jest dla mnie całkowicie nie do zaakceptowania, bo za czesto przycina a plynnosc pozostawia
wiele do zyczenia. albo mam straszny smietnik na kompie, albo stwierdzenie, ze na 512ramu i
6600 gra przycina przy wiecej niz 5 przeciwnikach to bajka :))


no cóż ,zrób porządek w kompie (albo reinstal systemu) ,to raz ,dwa musisz koniecznie pogrzebać w pliku .ini (jak nie wiesz jak to zajżyj tu: http://www.gothic.phx.pl/forum/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam napisałem ze gram na srednio-minimalnych a nie na srednich detalach bo na srednich to juz bardziej prycina:( mam jeszcze jedno pytanko dlaczego jak gram to swiat ktory mnie otacza w grze wygla tak dziwnie jakby jakies cienie przysłaniały inne obiekty albo robia sie przeźroczyste co mam zrobić proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też Ciebie witam.

Słońce krąży dookoła Ziemi, a Ziemia jest niezbyt okrągła.

na przyszłość powstrzymaj sie przed takim głupim spamem.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować