Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 17:13, daziu napisał:

Pasek POSTPROCESING mam caly czas na srodku i nie moge go zmienic.Niemoge go przesunac w zana
strone.Detale tez zmienialem i nic, grafa trodszke sie polepszyla a te "cienie" jak byly tak
sa nadal :/
Wie ktos moze cop moge jeszcze zrobic ?


jedyna rada na twoje problemy to wymienic karte na jakas nowsza. zakladam ze nie masz zlacza PCI-E wiec za okolo 450 zł mozesz kupic GeForce`a 6800. gothic powinien lepiej chodzic. i przydalo by sie ramu wiec powinnienes jego dokupic tez troche najlepiej 512. calosc wyniesie cie okolo 600 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:37, Kedly napisał:

> Witam , ja mam takie problem : gdy odpalam gre to mam taki obraz jak na screenie :/ Czy
wie
> ktos moze co zrobic zeby sie zminił.Wszytkie detale mam na min. a rozdzielczosc 800x600
.Moj
> sprzet to
> sempron 2600+
> 512ram
> gf fx5200


sory, pomylka to miala byc odpowiedz na tego posta.

jedyna rada na twoje problemy to wymienic karte na jakas nowsza. zakladam ze nie masz zlacza PCI-E wiec za okolo 450 zł mozesz kupic GeForce`a 6800. gothic powinien lepiej chodzic. i przydalo by sie ramu wiec powinnienes jego dokupic tez troche najlepiej 512. calosc wyniesie cie okolo 600 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam komputer: AMD athlon64 3000@2202Mhz s754, Giabyte GA-K8NE, Geforce6600gt 400Mhz/550Mhz@470Mhz/600Mhz, 1 Gb goodram (2x 512) single. Jak gram w gothic''a to czasami przycina mi na kilka sekund. Gram na medium. Na low jest to samo. Czy to wina pamięci? Co zmienić lub co dokupić do mojego zestawu? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:07, Gelou napisał:

Witam. Mam komputer: AMD athlon64 3000@2202Mhz s754, Giabyte GA-K8NE, Geforce6600gt 400Mhz/550Mhz@470Mhz/600Mhz,
1 Gb goodram (2x 512) single. Jak gram w gothic''a to czasami przycina mi na kilka sekund.
Gram na medium. Na low jest to samo. Czy to wina pamięci? Co zmienić lub co dokupić do mojego
zestawu? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.


nie jestem pewien ale jeżeliby twój komputer dysponowałby wiekszą iloscią pamieci RAM to G3 lepiej by chodził. Moze dokupienie 1Gb RAM-u rozwiązałoby problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:16, struksik napisał:

nie jestem pewien ale jeżeliby twój komputer dysponowałby wiekszą iloscią pamieci RAM to G3
lepiej by chodził. Moze dokupienie 1Gb RAM-u rozwiązałoby problem??


Czyli to nie jest wina karty graficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie ludziska że bez minimum P4.3Ghz,1 giga ram,Geforca 660GT i super uporządkowanym systemem sobie NIE pogracie?!!!!!!!!!!???????!!!???Ja juz przejrzałem na oczy i kupię go dopiero za jakeś pół roku,rok.Każdego Gothica mialem długo po premierze i ...nie przejmuje sie tym.Do tego czasu wyjda patche,artykuły o optymalizacji .ini.Wole pograc w 40 fps niz w 19 na minimalnej grafie!!!!! OTO MOJE ZDANIE!!!!Wole bez problemów zagłębic się w fabule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:29, WorldWar3PL napisał:

Ja gram na 768 MB RAM, AMD SEMPRON 2400+ i Radeon 9550 i jakoś żyję.... Jest miło : ) 30 fps,
grafa min-med.

A grzebałeś w .ini??? Jeśli nie to może się pomyliłes????Może chodzi ci o 3 klatki??? :) Gorzej to Oblivion chodzi na tym configu,i to o duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion też chodzi całkiem nieźle, w komputerze nic nie pokręcane, w ini grzebałem.
Gra nie wygląda źle.
Co prawda troszkę przeszkadzają ścinki doładowujące, ale szybko "znikają" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:34, WorldWar3PL napisał:

Oblivion też chodzi całkiem nieźle, w komputerze nic nie pokręcane, w ini grzebałem.
Gra nie wygląda źle.
Co prawda troszkę przeszkadzają ścinki doładowujące, ale szybko "znikają" ;-)

A jeśli w .ini. to co innego!!!możesz podac stronkę z artykułem o tym,a może na własną ręke tam grzebałes.Jestes pewien że 30 fps!
ps.Sorki za sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W największych walkach z powodu procka mam 10 fps, czasem nawet dojdzie do 5, ale często bywa i 40-50 :) Zależy od tego, co jest na ekranie. Poza miastem ~30 fps.
gothic.gram.pl, parę newsów w tył, program TWEAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:31, owczar4 napisał:

> Ja gram na 768 MB RAM, AMD SEMPRON 2400+ i Radeon 9550 i jakoś żyję.... Jest miło : )
30 fps,
> grafa min-med.
A grzebałeś w .ini??? Jeśli nie to może się pomyliłes????Może chodzi ci o 3 klatki??? :) Gorzej
to Oblivion chodzi na tym configu,i to o duzo :)


(zejdę na chwilę z tematu) mi Oblivion na celeronie 1.7 Ghz i 768 Ram , radeon 9600 chodził bez grzebania w plikach .ini na średnich jakieś 38 fps. cięło tylko jak było więcej niż 10 wrogów na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:34, WorldWar3PL napisał:

Oblivion też chodzi całkiem nieźle, w komputerze nic nie pokręcane, w ini grzebałem.
Gra nie wygląda źle.
Co prawda troszkę przeszkadzają ścinki doładowujące, ale szybko "znikają" ;-)

Mam podobnego kompa możesz podesłać mi sowój plik ini mój mail to wisnia_777@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:38, WorldWar3PL napisał:

W największych walkach z powodu procka mam 10 fps, czasem nawet dojdzie do 5, ale często bywa
i 40-50 :) Zależy od tego, co jest na ekranie. Poza miastem ~30 fps.
gothic.gram.pl, parę newsów w tył, program TWEAK :)

JA też chce "owczar4@tlen.pl" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylem na stronie gdzie podaja czy gra mi pojdzie i niby moj procek athlon 64 2800+ jest za slaby, wiec nie wierze tej stronce :P

athlon 2800
5200 128/128
512 ram 400

wiem ze slaby komp, ale ktos mi powie jak usatwic pliki ini zeby nie cielo ? nie pytam czy mi pojdzie, bo mam juz 4lvl :P ale granie to masakra :/ tnie jak strasznie + regularne freez

probowalem tweak itd. ale malo pomagaja, najbardziej pomoglo mi ustawinie w ini. ale to tak na wlasna reke, bo nie znalazłem usatwien na slabesze kompy w necie x/

HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:28, owczar4 napisał:

Nie rozumiecie ludziska że bez minimum P4.3Ghz,1 giga ram,Geforca 660GT i super uporządkowanym
systemem sobie NIE pogracie?!!!!!!!!!!???????!!!???Ja juz przejrzałem na oczy i kupię go dopiero
za jakeś pół roku,rok.Każdego Gothica mialem długo po premierze i ...nie przejmuje sie tym.Do
tego czasu wyjda patche,artykuły o optymalizacji .ini.Wole pograc w 40 fps niz w 19 na minimalnej
grafie!!!!! OTO MOJE ZDANIE!!!!Wole bez problemów zagłębic się w fabule


Ktoś grał na medium na Geforce FX5200 , 512 MB RAM-u i Athlon XP 2500+ (zmodyfikowane pliki .ini i nie tylko) więc nie przesadzaj.
A co do plików ini: http://forum.jowood.com/attachment.php?attachmentid=36418&d=1162481923
Masz tam readme jak wgrać ini i pozostałe pliki poprawiające wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 21:09, ziptofaf napisał:

Ktoś grał na medium na Geforce FX5200 , 512 MB RAM-u i Athlon XP 2500+ (zmodyfikowane pliki
.ini i nie tylko) więc nie przesadzaj.
A co do plików ini: http://forum.jowood.com/attachment.php?attachmentid=36418&d=1162481923
Masz tam readme jak wgrać ini i pozostałe pliki poprawiające wydajność

Po grzebaniu w .ini to już nie jest medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:13, daziu napisał:

Pasek POSTPROCESING mam caly czas na srodku i nie moge go zmienic.Niemoge go przesunac w zana
strone.Detale tez zmienialem i nic, grafa trodszke sie polepszyla a te "cienie" jak byly tak
sa nadal :/
Wie ktos moze cop moge jeszcze zrobic ?



czekaj czekaj! spróbuj jeszcze zmienić to ustawienie w pliku ini. ???
spróbuj odnaleśc odpowiednią linijke, wg mnie to chyba to:

PostprocessingAdmin.ActiveEffect=-1

a zmnień wartość na:

PostprocessingAdmin.ActiveEffect=0

a jeżeli miałeś na 0 to zmień na "-1"

niewiem czy to dokładnie to ale warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować