Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 19:41, Marcin1984 napisał:

Zagne was troszke kumpel posiada

Pentium III 900Mhz
384MB
Geforce FX 5500 256MB 128 bit

I Gothic 3 działą mu dobrze fakt przycina się troszke ale grać idzie ;))

To... ale jak na tym sprzęcie mógłby ciąć się nawet G2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:53, Marcin08 napisał:

A ja sie wciaz zastanawiam czy na ATHLONIE 64 3200+, GeForce 6600 256 MB, i 1 Gb Rany na dualu
gra bedzie chodziła... :)

Pójdzie na średnich detalach z zacinkami, ja mam wszystko to samo tylko karte lepszą i chodzi na średnich z zacinkami, ale nie wiem czy tu aż tak dużo karta daje...Największy wpływ na płynność gry mają chyba RAMY...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:56, kuko7 napisał:

Największy wpływ na płynność
gry mają chyba RAMY...;]


Cóż - w przypadku G3 tak - radzę podczas gry wcisnąc ctr+alt+Delete i zobaczyc w procesach jak dużo RAM''u "żre" ta gra - przy moim 1 GB na najniższych detalach zużywa maksymalną ilośc dostępnego RAM''u, a plik stronicowania robi się podczas gry tak duży, że po wyłączeniu jej system potrzebuje nawet i całej minuty aby powrócic do siebie(przy innych grach mi się to nigdy nie zdarzyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem długo ale czy nie można by robić gier w 2 wersjach pierwsza na słabe kompy a druga na lepszy sprzęt.
W przypadku Gothic3 mogłoby to wyglądać tak: wersja na słabe komputery byłaby robiona na silniku G2 NK a wersja na dobre komputery na obecnym silniku G3. Myślę że wszystko jasne Pozdro dla fanów Gothica
P.S. Można by napisać petycję w tej sprawie do Pirahna Bytes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 10:44, Pediator napisał:

Myślałem długo ale czy nie można by robić gier w 2 wersjach pierwsza na słabe kompy a druga
na lepszy sprzęt.
W przypadku Gothic3 mogłoby to wyglądać tak: wersja na słabe komputery byłaby robiona na silniku
G2 NK a wersja na dobre komputery na obecnym silniku G3. Myślę że wszystko jasne Pozdro dla
fanów Gothica
P.S. Można by napisać petycję w tej sprawie do Pirahna Bytes


Taki trochę kiepski pomysł, ale dla niektórych pomocny. :) Nie każdy ma napewno potwora z wmontowanym GeForce''em 8800 GTX, z prockiem dwurdzeniowym Core2Duo Extreme itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam tylko GeForce4 MX 4000 jaką kartę byś mi polecił (tanią, podaj cenę) aby uruchomić G3. Myślałem nad kupnem GV-NX76T256D-RH (na układzie GeForce 7600 GT, SLI, Shader Model 3.0, OpenGL 2.0, Pure Video, 256DDR) . Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno wystarczyć, jeżeli ma 128mb, a najlepiej, żeby miała 256... A jeszcze powiedz, czy masz na AGP czy PCI-E? To mógłbym Ci znaleźć jakąś dobrą kartę, za dobrą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 10:57, Vytrix napisał:

Powinno wystarczyć, jeżeli ma 128mb, a najlepiej, żeby miała 256... A jeszcze powiedz, czy
masz na AGP czy PCI-E? To mógłbym Ci znaleźć jakąś dobrą kartę, za dobrą cenę :)

Nie znam się za bardzo na sprzęcie(jestem w temacie od roku) ale mam płytę główną nForce 2 Ultra 400 Chipset Based K7N2 Delta2 i z tyłu jest napisane AGP 8x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu gra jest skopana,ludzie na calym swiecie maja wielkie zacinki na dobrych kompach na moim atlonie 3000+ 64bit 1gb ramu i 7900 GS 256/256 540/1500 gra przycina sie ( laguje ) jak diabli czy low czy medium albo i high gra tak samo chodzi :/ patche ktore zostaly wydane 1.8 ( Bo 1.9 zmienil tylko bug z save ktory i tak nie wystepowal umnie ) nic nie daje..jednym slowe wydanie pieniedzyw bloto a dodtakowo 400zl na 1gb ramu nie wydam inne gry bez problemu 1280 Ax4 AAx16 max detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:01, Pediator napisał:

> Powinno wystarczyć, jeżeli ma 128mb, a najlepiej, żeby miała 256... A jeszcze powiedz,
czy
> masz na AGP czy PCI-E? To mógłbym Ci znaleźć jakąś dobrą kartę, za dobrą cenę :)
Nie znam się za bardzo na sprzęcie(jestem w temacie od roku) ale mam płytę główną nForce 2
Ultra 400 Chipset Based K7N2 Delta2 i z tyłu jest napisane AGP 8x.


Skoro masz AGP, to proszę, obejrzyj te karty, są w rozsądnej cenie...
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X1300PRO+256+AGP
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7600GS+256+25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:06, Vytrix napisał:

> > Powinno wystarczyć, jeżeli ma 128mb, a najlepiej, żeby miała 256... A jeszcze powiedz,

> czy
> > masz na AGP czy PCI-E? To mógłbym Ci znaleźć jakąś dobrą kartę, za dobrą cenę :)

> Nie znam się za bardzo na sprzęcie(jestem w temacie od roku) ale mam płytę główną nForce
2
> Ultra 400 Chipset Based K7N2 Delta2 i z tyłu jest napisane AGP 8x.

Skoro masz AGP, to proszę, obejrzyj te karty, są w rozsądnej cenie...
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X1300PRO+256+AGP
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7600GS+256+25

Dzięki zajebiste te karty
G3 będzie chodzić na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:06, Vytrix napisał:

> > Powinno wystarczyć, jeżeli ma 128mb, a najlepiej, żeby miała 256... A jeszcze powiedz,

> czy
> > masz na AGP czy PCI-E? To mógłbym Ci znaleźć jakąś dobrą kartę, za dobrą cenę :)

> Nie znam się za bardzo na sprzęcie(jestem w temacie od roku) ale mam płytę główną nForce
2
> Ultra 400 Chipset Based K7N2 Delta2 i z tyłu jest napisane AGP 8x.

Skoro masz AGP, to proszę, obejrzyj te karty, są w rozsądnej cenie...
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X1300PRO+256+AGP
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=GALAXY+7600GS+256+25

Radeon jest chyba lepszy i tańszy od Galaxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:05, zincfe napisał:

po prostu gra jest skopana,ludzie na calym swiecie maja wielkie zacinki na dobrych kompach
na moim atlonie 3000+ 64bit 1gb ramu i 7900 GS 256/256 540/1500 gra przycina sie ( laguje )
jak diabli czy low czy medium albo i high gra tak samo chodzi :/ patche ktore zostaly wydane
1.8 ( Bo 1.9 zmienil tylko bug z save ktory i tak nie wystepowal umnie ) nic nie daje..jednym
slowe wydanie pieniedzyw bloto a dodtakowo 400zl na 1gb ramu nie wydam inne gry bez problemu
1280 Ax4 AAx16 max detale

To kolejny powód aby napisać petycje w sprawie wydania wersji na słabe kompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:17, Vytrix napisał:

Galaxy to tylko producent, wydający kartę Geforce''a. Ale jak tak mówisz, to Galaxy jest lepszy
wydajnościowo :)

I tak grałbym na min detals bo nie liczy się grafa tylko fabuła i grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:25, Pediator napisał:

> Galaxy to tylko producent, wydający kartę Geforce''a. Ale jak tak mówisz, to Galaxy jest
lepszy
> wydajnościowo :)
I tak grałbym na min detals bo nie liczy się grafa tylko fabuła i grywalność.


Wiadomo, ale grafika też odgrywa ważny element... Bierz tego Geforca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:30, Vytrix napisał:

> > Galaxy to tylko producent, wydający kartę Geforce''a. Ale jak tak mówisz, to Galaxy
jest
> lepszy
> > wydajnościowo :)
> I tak grałbym na min detals bo nie liczy się grafa tylko fabuła i grywalność.

Wiadomo, ale grafika też odgrywa ważny element... Bierz tego Geforca! :)

Racja GeForce jest o wiele lepszy tylko że brak towaru w Poznaniu a ja nie lube kupować przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zal ale na moim athlonie 3500+ gothic nie wyrabia na maxie. to znaczy da sie grac ale pocina wiec wole na srednich. mimo wszystko zal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować