Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 17:24, TigerXP napisał:


Nie wiem czy zauważyłeś ale na filmiku też są doczytki

właśnie! nie ma zmiłuj. kurcze TigerXP ile bedziemy jeszcze wałkowac to ze g3 ma Zrypana optymalizacje? bo nei rozumie boduczek cie np. po co pokazujesz te folmy z you tube. ja wiem jak wyglada i działa gothic 3 :) . co z tego ze na minimum detalach mam prawie ze 100 fps miejscam i jak zwalnia.. i to sie odczuwa po prostu! //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 16:48, danzelmario napisał:

powiedz mi co chcesz udowodnic? ze gothc to super gra?.owszem na takiej karcie płynosc jest
wysoka 40 fps to pewnie inimum ale co z tego? ja tez mam płynnosc ( w nizszej roizdzielczosci
oczywiscie i nieco mniejszych detalach) ale i tak tnie gra bo doczytuej z dysku.i tego nie
zmieni zaden 8800GTX :)

Udowodnić Ci nic nie chce,na każdym sprzęcie gothic 3 doczytuje dane z dysku,i narazie należy poczekać na patcha który to naprawi! Zmieni bo możesz podziwiać piekna grafikę,a te doczytywania aż taki denerwujące nie są,prawda??(chyba że ty oczekujesz aby każda gra chodziła ci bez zacinki,a jak się zatnie to jest do bani...Takie przynajmniej mam wrazenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 17:24, TigerXP napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś ale na filmiku też są doczytki

Zauwazyłem,a czy tobie aż tak bardzo to przeszkadza??Ja was nie rozumię,zamiast cieszyć się że gra wam wogóle dziła to jeszcze nażekacie że wszystko w G3 jest zrypane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek cie np. po co pokazujesz te folmy z you tube. ja wiem jak wyglada

Dnia 09.02.2007 o 17:30, danzelmario napisał:

i działa gothic 3 :) . co z tego ze na minimum detalach mam prawie ze 100 fps miejscam i jak
zwalnia.. i to sie odczuwa po prostu! //

Pokazałem bo jak byś zauważył ktoś poprosił o filmik z G3 w roździelczości 1600x1200(ja dałem w wiekszej) a jak to jest tak odczuwalne,a jest??dla ciebie to po co kupywałeś tą grę?Po to żeby się kłucić/rozmawiać co jest nie tak?No powiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:34, boduczek napisał:


> Nie wiem czy zauważyłeś ale na filmiku też są doczytki
Zauwazyłem,a czy tobie aż tak bardzo to przeszkadza??Ja was nie rozumię,zamiast cieszyć się
że gra wam wogóle dziła to jeszcze nażekacie że wszystko w G3 jest zrypane...


Jak bym miałe doczytki takie jak na filmiku to bym rzeczywiście nie narzejał tylko ja mam znacznie częściej i znacznie dłuższe. Ciesze się że gra wyszła, jednak dostrzegam także wady nie tylko zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:34, boduczek napisał:


> Nie wiem czy zauważyłeś ale na filmiku też są doczytki
Zauwazyłem,a czy tobie aż tak bardzo to przeszkadza??Ja was nie rozumię,zamiast cieszyć się
że gra wam wogóle dziła to jeszcze nażekacie że wszystko w G3 jest zrypane...

powtórze się! ja zapłąciłem 160 zł! dla mnie to spora kasa jak za gre. oczekiwałem godnej kontynuacji(twórcy mnie zapewniali ) a co dostałęm? niedopracowana wersje Beta!!! wiec bede narzekac.
>Udowodnić Ci nic nie chce,na każdym sprzęcie gothic 3 doczytuje dane z dysku,i narazie należy poczekać na patcha który to naprawi!
o co sie załozysz ze nei wyjdzie patch który naprawi te powazne będy w grze? oddam ci mój sony ericsoon k610i jak pirania naprawi gre i pogram na full detalach w gothic 3 tak jak w Far cry np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:36, boduczek napisał:

to po co kupywałeś tą grę?Po to
żeby się kłucić/rozmawiać co jest nie tak?No powiedz;)

bo twórcy zapewniali wielowatkowosc! bo twórcy zapewniali 30 % szybsza gre na 2 rdzeniach. bo twórcy napisali na pudełku 1.5 GB ramu i procek 3.0- wiec kupiłem nawet lepsze i co dostałem? wersje beta.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie warto zainwestowac..Ja musialemk bo wrecz kocham ta gre :P Wydalem ok.700 a dokladnie na 768 RAM zeby miec (czyli kupilem dokladnie 512) i Geforca 7600 GS zeby mi chodzil chociaz zeby mi ruszyl.Ja musze przyznac ze bylo warto i jest nadal bo ciagle gram w G3.I powiem ze ja zbieralem juz sie szykowalem od wrzesnia i widac udalo mi sie.I wam tez polecam jesli macie kase to kupujcie i grajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 15:15, MKRaven napisał:

i chyba nikt nie kupuje i nie produkuje gry, w którą będzie można pograć za
trzy lata...

Jaki procent graczy w Polsce ma w komputerze 2 GB RAM? Z pewnością niewielki. Ja sam tyle nie mam i z pewnością większośc osób na tym forum również. Więc prawda jest taka, że raczej nie ma sensu mordować się z G3, jeżeli twórcy tak okropnie skopali engine. Podczas tworzenia g3 jego wymagania sprzętowe znacznie wzrosły. To pokazuje, jak Piranha Bytes sobie lekceważy optymalizację engine. Crytek cały czas zmniejsza wymagania sprzętowe Crysisa (np. wcześniej trzeba byłoby mieć GF 6600 gt, a teraz wystarczy GF 6200) i widać, że jednak można jak się chce. PB musi zrozumieć że nie wszyscy są krezusami i mogą sobie pozwolić na kosmicznie wypasiony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:42, MagicGogetto napisał:

Wedlug mnie warto zainwestowac..Ja musialemk bo wrecz kocham ta gre :P Wydalem ok.700

ja tez kochałem.. 1 i 2 czesc z dodatkiem. a zeby pograc w 3 wydałem duzo. i nie jestem zadowolony. na komputerze dosc wysokiej klasy gra mi przycina .carbon jest rownie wymagajacy a na nigdy mi sie nei zaciął :/ wiec niech nikt nie mowi mi ze cos z moim sprzetem nie tak:). niektorzy nei chca przyznac ze gothic jest zrypana gra :) co prawda dosc fajna fakt ale te minusy dla mnei sa nie do przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 17:37, TigerXP napisał:

Jak bym miałe doczytki takie jak na filmiku to bym rzeczywiście nie narzejał tylko ja mam znacznie
częściej i znacznie dłuższe. Ciesze się że gra wyszła, jednak dostrzegam także wady nie tylko
zalety

Acha,ja też dostrzegam wady jakim są wymagania sprzętowe,ale powiedzcie czy to jest najważniejsze??!Moim zdaniem nawet na minimalnych ustawieniach jeżeli gra wciąga i jest super można się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 17:37, danzelmario napisał:

powtórze się! ja zapłąciłem 160 zł! dla mnie to spora kasa jak za gre. oczekiwałem godnej kontynuacji(twórcy
mnie zapewniali ) a co dostałęm? niedopracowana wersje Beta!!! wiec bede narzekac.

Mas zrację,PB zrobiła błąd że tak wcześnie wypuściła na rynek G3,ale pod presją fanów starała się to zrobić jak najszybciej.Wyszło jak wyszło...ale powiedz czy znasz jeszcze jakaś wcześniejsza grę PB która zrobiła taką furorę??

Dnia 09.02.2007 o 17:37, danzelmario napisał:

o co sie załozysz ze nei wyjdzie patch który naprawi te powazne będy w grze? oddam ci mój sony
ericsoon k610i jak pirania naprawi gre i pogram na full detalach w gothic 3 tak jak w Far cry
np.

Ok,więc pomału go szykuj:) A na ful z największą roździelczością nie pograsz na 100% bo nie wiem czy twoja karta to wytrzyma(tylko mi nie dawaj przykładów że inne gry chodzą ci na full,bo mówiłem już że G3 wyszedł później!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:40, danzelmario napisał:

> to po co kupywałeś tą grę?Po to
> żeby się kłucić/rozmawiać co jest nie tak?No powiedz;)
bo twórcy zapewniali wielowatkowosc! bo twórcy zapewniali 30 % szybsza gre na 2 rdzeniach.
bo twórcy napisali na pudełku 1.5 GB ramu i procek 3.0- wiec kupiłem nawet lepsze i co dostałem?
wersje beta.:/

A czy nie ma wielowątkowości?A gdzie przeczytałeś o tym 30% szybszym działaniu?To są zalecane0które nie zawsze starczają na full detale:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:45, Burzol napisał:

Jaki procent graczy w Polsce ma w komputerze 2 GB RAM? Z pewnością niewielki. Ja sam tyle nie
mam i z pewnością większośc osób na tym forum również. Więc prawda jest taka, że raczej nie
ma sensu mordować się z G3, jeżeli twórcy tak okropnie skopali engine.


Wyszedł ci truizm: jeżeli nie lubisz jakiejś gry/nie działa ci ona, to jej nie kupujesz i w nią nie grasz. Nie widze związku z twoją teorią o kupowaniu gry, żeby pograć w nią za trzy lata.

Dnia 09.02.2007 o 17:45, Burzol napisał:

Crytek cały czas zmniejsza wymagania sprzętowe Crysisa (np. wcześniej trzeba byłoby
mieć GF 6600 gt, a teraz wystarczy GF 6200) i widać, że jednak można jak się chce.


Ciekawe, że tak chwalisz grę, której jeszcze nie ma, zobaczymy co powiesz jak się ukaże. I nie jest nigdzie powiedziane, że Crysis owszem, uruchomi się na takiej karcie, ale nie będzie wyglądać jak Pac-Man.

Dnia 09.02.2007 o 17:45, Burzol napisał:

PB musi
zrozumieć że nie wszyscy są krezusami i mogą sobie pozwolić na kosmicznie wypasiony sprzęt


Raczej celowo nie zrobili błędów w enginie gry, żeby wszyscy mieli z nią problemy. Poza tym powiedz to Bill''owi Gates''owi, którego nowy system - Vista, ma takie wymagania, że spełnia je co szósty komp na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pżyczyłem gothic 3 wczoraj od kolegi żeby sprawdzić czy działa.gothic 3 działa na 512 RAM-u ale troche się tnie i jest słaba widoczność ale dzięki mojej dobrej karcie graficznej grafika jest dobra.ale głupio że jak wchodzie do chat to prawie nic nie widze to zależy po jakim kontem stoje ale napisy są.poza tym gra jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, że w Gothicku 3 są smoki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli chcecie wiedzieć to są one w jaskini na klifie tym samym na którym się znajduje Cape Dun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę Gothic 3 jako buntownik i pojawił mi się film dotyczący przyszłości bohaterów, a potem napisy końcowe, po których gra mi się wyłącza do systemu windows XP. Czy tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 17:59, boduczek napisał:

A czy nie ma wielowątkowości?A gdzie przeczytałeś o tym 30% szybszym działaniu?To są zalecane0które
nie zawsze starczają na full detale:/

a jest? amsz 2 rdzenie? jak nei to sie nie wypowiadaj. ja mam 2 rdzenie i nie ma u mnie wielowatkowosci :) wielowatkowosc oznacza wykorzystanie procesora 2 rdzeniowego minimium 60,70 %. a w szczytowych momentach wiecej.
>A na ful z największą roździelczością nie pograsz na 100% bo nie wiem czy twoja karta to wytrzyma(tylko mi nie dawaj przykładów że inne gry chodzą ci na full,bo mówiłem już że G3 wyszedł później!)
ja nie mowie o najwiekszej .gram standardowo 1024 na 768. ja porównuje gothica do Carbona-tak samo wymagajaca gra dla karty graficznej(a nawet bardziej bo mniej fps jest .) i co z tego ze gothic wyszedł pozniej? wyszedłtak samo jak carbon chyba. a ze pozniej od innych gier nie znaczy to ze bardzoej wymagajacy. u mnei gra powinan chodzic:powtarzam na MOCNYM medium! z przewaga na high detale.no i chodzi.. ale tnie(na minimum tez zreszta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A gdzie przeczytałeś o tym 30% szybszym działaniu?To są zalecane0które

Dnia 09.02.2007 o 17:59, boduczek napisał:

nie zawsze starczają na full detale:/

twórcy mówili-gdzies czytałem wywiad. twórcy duzo mówili i wiadomo co wyszło. czemy ty tak brobisz gothica? negujesz co mowie.. gra nie ma wielowatkowosci!! bo wykorzystuej 1 rdzen(sprawdzałem wiele razy na wykresach-stałę 50% jest i ty to nazywasz wielowatkowosc???! zeby wykorzystywałą 2 to prawie slideshow nie miał bym w miastach wiekszych jak zaatakuje 30 ludzi nie? w koncu co jak co ale procesor mam najnowszy i jeden z najszybszych toi jak na nim jest slideshow to co inni maja poweidziec????SKOPANY silnik i tyle! albo to gra na przytszły sprzet ale jak ktos powiedział kto robiu takie gry?? zeby mozna było grac na kompie za 3 lata? bez sens kompletny.
zalecane wymagania znasz prawda? ja mam nieco wiecej.. powiedział bym sporo wiecej. i co?:/ dla mnei to oszustwo..skoro zalecane to wystarczy na medium detale(płynna gra..) a jakos u m,nie nei wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:37, Michal.Maczka napisał:

Ukończyłem grę Gothic 3 jako buntownik i pojawił mi się film dotyczący przyszłości bohaterów,
a potem napisy końcowe, po których gra mi się wyłącza do systemu windows XP. Czy tak ma być.

Tak !niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować