Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

/.../

Mówiłem, że tweaki dają dość sporo jeśli chodzi o płynność, ale niestety doczytywania z dysku nie da się juz uniknąć. Chyba że zrobisz defragmentację to też trochę pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie jeszcze inne tweakowanie Gothica 3 zapraszam na moj Gramsajt
Mam nadzieje ze komuś pomoże !
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 16:41, KannX napisał:

danzelmario, na maxa grasz w Gothic''a 3? Tnie się na maxa straszliwie, czy trochę?
:)

gram powyzej srednich, grubo powyzej srednich. prawie wszystkei suwaki na full .post procesing na srednie,trawa na srednie, . reszta full. a czy tnie? nawet na minimum tnie- to co ja na to poradze?mam sto klatek na minimum(w porywach) a mi przycina :/-to wina kodu gry a nie mojego sprzetu. na tym moim prawie full(w 80% max) to mam w terenie od 25 do 40 fps a ostatrnio jak szedłem droga do Faring to było i 50.ale co z tego jak jest STOP w grze?sprawdzałem i podczas gry mój dysk twardy był bezczyny tylko w 88% czasu!(dla porónania Far cry-99%-to sie optymalizacja nazywa czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim podkreconym sprzecie do max mozliwosci na minimum detalach w Faring w zamku podczas bitwy miałem ponizej 30 fps ,czesto nawet 20- no przepraszam bardzo! ale chyba komputer za niemalze 4 tysiace(kupiony po premierze gry) powiniem udzwignac gre na minimum detalach z płynnoscia powyzej 40 fps nie? no chyba ze sie myle i aby pograc normalnie w jakas gre trzeba miec wypasiony komp z za 8 tysiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:35, danzelmario napisał:

na moim podkreconym sprzecie do max mozliwosci na minimum detalach w Faring w zamku podczas
bitwy miałem ponizej 30 fps ,czesto nawet 20- no przepraszam bardzo! ale chyba komputer za
niemalze 4 tysiace(kupiony po premierze gry) powiniem udzwignac gre na minimum detalach z płynnoscia
powyzej 40 fps nie? no chyba ze sie myle i aby pograc normalnie w jakas gre trzeba miec wypasiony
komp z za 8 tysiecy..


Za 8 tys? Za 50 tyś pln!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:35, danzelmario napisał:

na moim podkreconym sprzecie do max mozliwosci na minimum detalach w Faring w zamku podczas
bitwy miałem ponizej 30 fps ,czesto nawet 20- no przepraszam bardzo! ale chyba komputer za
niemalze 4 tysiace(kupiony po premierze gry) powiniem udzwignac gre na minimum detalach z płynnoscia
powyzej 40 fps nie? no chyba ze sie myle i aby pograc normalnie w jakas gre trzeba miec wypasiony
komp z za 8 tysiecy..


No niestety. Ja po kupnie Gainward 7950GT Golden Sample (po premierze gry, za 1200zł) mam prawie takie same wyniki wydajnościowe przy tych samych detalach co Ty. Przynajmniej wiem, że z moim kompem wszystko w porządku ;) Mam Athlona64 3200+, 1GB ram 400mhz. Karta dodała tej grze kopa trzeba przyznać, ale i tak to nie to czego czekiwałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 17:54, KannX napisał:

No niestety. Ja po kupnie Gainward 7950GT Golden Sample (po premierze gry, za 1200zł) mam prawie
takie same wyniki wydajnościowe przy tych samych detalach co Ty. Przynajmniej wiem, że z moim
kompem wszystko w porządku ;) Mam Athlona64 3200+, 1GB ram 400mhz. Karta dodała tej grze kopa
trzeba przyznać, ale i tak to nie to czego czekiwałem...

w gothic dziwnie skacze ta ilosc fps.. raz mam 30 a obróce sie i mam 50 :/ podejde kawałek i STOP..grr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 17:54, KannX napisał:

No niestety. Ja po kupnie Gainward 7950GT Golden Sample (po premierze gry, za 1200zł) mam prawie
takie same wyniki wydajnościowe przy tych samych detalach co Ty. Przynajmniej wiem, że z moim
kompem wszystko w porządku ;) Mam Athlona64 3200+, 1GB ram 400mhz. Karta dodała tej grze kopa
trzeba przyznać, ale i tak to nie to czego czekiwałem...

Przypuszczam że jest ro spowodowane za słabym procesorem i małą ilością ramu(dokup jeszcze 1gb i będzie ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:17, boduczek napisał:

Przypuszczam że jest ro spowodowane za słabym procesorem i małą ilością ramu(dokup jeszcze
1gb i będzie ok)

co ma na mysli ok? jego karta wystarcza na full detale, moja na srednie(bo reszte przyznasz ze mam porządna konfiguracje) i co? jajeczko..zacina co chwila ostatnio jak włącze na 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:23, danzelmario napisał:

co ma na mysli ok? jego karta wystarcza na full detale, moja na srednie(bo reszte przyznasz
ze mam porządna konfiguracje) i co? jajeczko..zacina co chwila ostatnio jak włącze na 5 min.

A może tylko u ciebie się tak zacina,nie mówie że mam racje,ale może masz jakąś wersję z błędem czy co?
Tak reszte masz spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:27, boduczek napisał:

A może tylko u ciebie się tak zacina,nie mówie że mam racje,

no nie masz racji. bo dlaczego u mnie ma zacinac a u innych nie? co mam inny Core 2 Duo, Iny ram i inna Galaxy 7600 gs? .bez komentarza.
>ale może masz jakąś wersję z błędem

Dnia 11.02.2007 o 18:27, boduczek napisał:

czy co?

nie no tego to komentował nie bede .... zagiąłeś mnei stary totalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:32, danzelmario napisał:


> A może tylko u ciebie się tak zacina,nie mówie że mam racje,
no nie masz racji. bo dlaczego u mnie ma zacinac a u innych nie? co mam inny Core 2 Duo, Iny
ram i inna Galaxy 7600 gs? .bez komentarza.

No,tytlko ty się tak skarzysz:)

Dnia 11.02.2007 o 18:32, danzelmario napisał:

>ale może masz jakąś wersję z błędem
> czy co?
nie no tego to komentował nie bede .... zagiąłeś mnei stary totalnie :)

Zapomnij o tym,żartowałem.Na to że ci się zacina nic nie poradze ani ja ani ty,więc o czym mamy tu rozmawać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:14, danzelmario napisał:

w gothic dziwnie skacze ta ilosc fps.. raz mam 30 a obróce sie i mam 50 :/ podejde kawałek
i STOP..grr...


Nom u mnie to samo. Strasznie ''niestabilnie'' z płynnością jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:38, boduczek napisał:

No,tytlko ty się tak skarzysz:)

wczesniej sie nei skarzyłem, bo grałem i jakos e.. no uwagi sie nei zwracało jak sie wciagneło. teraz jak właczam na pare minut polazic to mnie enerwuje to zacinanie- a gwarantuje ci ze kazdy tak ma( moze ci z 8800GTX i Core Extreme mniej maja tych przyciec ..ale sory,nie kazdego stac na taki sprzet nie? gra powinna smigac na kompie za 2,5-3 tysiace zł nie sadzisz..,)nie kazdy tylko mowi ba nawet niektorzy twierdza ze na 2 razy gorszych konfiguracjach graja na full ale takich ludzi nazywam w prosty sposób ***** :P

Dnia 11.02.2007 o 18:38, boduczek napisał:

Zapomnij o tym,żartowałem.Na to że ci się zacina nic nie poradze ani ja ani ty,więc o czym
mamy tu rozmawać??:)

bo to temat o wyamganiach?:) no jak chcesz pogadac o czym innym to dawaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:46, danzelmario napisał:

wczesniej sie nei skarzyłem, bo grałem i jakos e.. no uwagi sie nei zwracało jak sie wciagneło.
teraz jak właczam na pare minut polazic to mnie enerwuje to zacinanie- a gwarantuje ci ze kazdy
tak ma( moze ci z 8800GTX i Core Extreme mniej maja tych przyciec ..ale sory,nie kazdego stac
na taki sprzet nie? gra powinna smigac na kompie za 2,5-3 tysiace zł nie sadzisz..,)nie kazdy
tylko mowi ba nawet niektorzy twierdza ze na 2 razy gorszych konfiguracjach graja na full ale
takich ludzi nazywam w prosty sposób ***** :P

TZn??:P Wiem że nie wsztstkich na takie coś stać,ale dajmy trochę czasu PB na rechabilitacje,żęby powstał jakiś patch który to naprawi.

Dnia 11.02.2007 o 18:46, danzelmario napisał:

bo to temat o wyamganiach?:) no jak chcesz pogadac o czym innym to dawaj :P

Tak masz rację,temat o wymaganiach,ale do czegoś innego to modek by mógł się przyczepić:P
PS.Jak chcesz o czymś inny porozmawiać to też dawaj(tyle że pierwszy);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze chcem wierzyć że wyjdzie ten patch poprawiający płynność gry! Jednak zdrowy rozsądek podpowiada mi że tak się nie stanie! Czego sobie i innym nie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:49, boduczek napisał:

> takich ludzi nazywam w prosty sposób ***** :P
TZn??:P Wiem że nie wsztstkich na takie coś stać,ale dajmy trochę czasu PB na rechabilitacje,żęby
powstał jakiś patch który to naprawi.

to znaczy cenzura O! :P w koncu jestem brygadzista to musze dawac przykład i nie łamac regulaminu nie?:).
wlasnie. prubuje cie przekonac w swoich wypowiedziach zebys nie liczył na te rehabilitacje. naprawde w to wierzysz? to nie mozliwe.. dlaczego juz od ponad miesiaca nie ma zadnego patcha?przeciez błędów jest masa nawet z wykonywaniem misji..juz nie mowie o wydajnosci tylko o takich drobniejszych sprawach..i cisza-nie ma patcha. dlatego nie bedzie tez nic co poprawi wydajnosc..

Dnia 11.02.2007 o 18:49, boduczek napisał:

> bo to temat o wyamganiach?:) no jak chcesz pogadac o czym innym to dawaj :P
Tak masz rację,temat o wymaganiach,ale do czegoś innego to modek by mógł się przyczepić:P
PS.Jak chcesz o czymś inny porozmawiać to też dawaj(tyle że pierwszy);P

co pierwszy :P. przyjmij moje zaproszenie na gramsajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.

Mam 3,4 GHz ,
Radeon 9700 PRO 128MB,
512MB RAM,
DirectX 9,0c

Czy będzie mi płynnie chodzić Gothic 3 chociaż na najmniejszych ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:57, Bal Isidro napisał:

Witam. Mam pytanie.

Mam 3,4 GHz ,
Radeon 9700 PRO 128MB,
512MB RAM,
DirectX 9,0c

Czy będzie mi płynnie chodzić Gothic 3 chociaż na najmniejszych ustawieniach?

zapomnij o płynnosci! twórcy nie znaja pojecia "płynnosci" :D. widzisz mój sprzet? to powiem ci ze na low(gdzie mam 100 fps) gra potrafi przyciąć tzn zatrzymuje sie ekran na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować