Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 18:57, Bal Isidro napisał:

Witam. Mam pytanie.

Mam 3,4 GHz ,
Radeon 9700 PRO 128MB,
512MB RAM,
DirectX 9,0c

Czy będzie mi płynnie chodzić Gothic 3 chociaż na najmniejszych ustawieniach?


Wybacz, ale chyba cię rozczaruje. Karta trochę słaba i ramu troszkę przymało. Co prawda chodzą legendy że na 512 ramu da się grać ale akurat bym nie wierzył, chyba że jesteś owcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:03, TigerXP napisał:

Wybacz, ale chyba cię rozczaruje. Karta trochę słaba i ramu troszkę przymało. Co prawda chodzą
legendy że na 512 ramu da się grać ale akurat bym nie wierzył, chyba że jesteś owcą!


Człowieku na 512 ramu z trochę lepszą kartą i prockiem 2.0 gram mając prawie 30 FPSów. Trzeba tylko dobrze ztweakować grę. Co do owcy to on odpalił grę na 256 ramu więc chyba jednak da się to osiągnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:03, predalien00 napisał:

Mam:
512 RAM DDR2
Intel Celeron D 3,2 Ghz
Geforce 7300 GT 256 MB DDR3

Czy Gothic 3 działałby mi w miare dobrze gdybym pozmieniał coś w ge3.ini ?


Proponuje ten sposób http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&pid=2301, mi pomógł ale jak będzie u ciebie to nie wiem. Chociaż YahooPL twierdzi że powinno być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:52, YahooPL napisał:

> Wybacz, ale chyba cię rozczaruje. Karta trochę słaba i ramu troszkę przymało. Co prawda
chodzą
> legendy że na 512 ramu da się grać ale akurat bym nie wierzył, chyba że jesteś owcą!

Człowieku na 512 ramu z trochę lepszą kartą i prockiem 2.0 gram mając prawie 30 FPSów. Trzeba
tylko dobrze ztweakować grę. Co do owcy to on odpalił grę na 256 ramu więc chyba jednak da
się to osiągnąć ...


Masz rację. Jednak są osoby którym twój sposób nie pomógł. Nie pomyśl że się czepiam mi on pomógł za co jestem ci bardzo wdzięczny. Lepiej żeby kolega Bal Isidro nie oczekiwał super jakości i 50 fps bo może się przejechać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:52, YahooPL napisał:

> Wybacz, ale chyba cię rozczaruje. Karta trochę słaba i ramu troszkę przymało. Co prawda
chodzą
> legendy że na 512 ramu da się grać ale akurat bym nie wierzył, chyba że jesteś owcą!

Człowieku na 512 ramu z trochę lepszą kartą i prockiem 2.0 gram mając prawie 30 FPSów. Trzeba
tylko dobrze ztweakować grę. Co do owcy to on odpalił grę na 256 ramu więc chyba jednak da
się to osiągnąć ...

ale jaka to gra.. pewnie stweakowane co sie da. ickeawe jak u ciebie wyglada grafika w grze?skoro na 512 ramu masz 30 fps..to dosc duzo. nawet na moim sprzecie na medium detalach w porywach mniej maam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL sadzac po twoim sprzecie to nic poza low nie wyciagniesz-a dla mnei low detale sa paskudne, choc podziwiam cie ze grasz na takim sprzecie.ale nie powiesz ze nie masz STOP? bo załamki dostane..ja na 2 GB ram mam STOP w kazdych detalach:/ ten gothic jest dziwny i tyle. nie bylo jeszcze takiej gry ktora by u kazdego inaczej chodziłą bo kazdy ma inne ustawienia w plikach ini.. tak byc nie powinno.to tworcy sa od tego zeby ustalic optymalne ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Grafika w grze z taką wciągającą fabuła naprawdę mi nie przeszkadza Grałem niedawno w Gothica I i mi grafika nie przeszkadzała to w trójce też nie przeszkadza. Co do płynności to ze względu na moje kompleksowe testy wyciągnąłem trochę więcej niż inni z tego tweakowania. Jeśli się grę lubi to gra się na każdym ustawieniu graficznym. Tak jest w tym przypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:01, YahooPL napisał:

/.../

Grafika w grze z taką wciągającą fabuła naprawdę mi nie przeszkadza Grałem niedawno w Gothica
I i mi grafika nie przeszkadzała to w trójce też nie przeszkadza. Co do płynności to ze względu
na moje kompleksowe testy wyciągnąłem trochę więcej niż inni z tego tweakowania. Jeśli się
grę lubi to gra się na każdym ustawieniu graficznym. Tak jest w tym przypadku ...

widzisz, mój problem polega na tym ze ja nie mam zamiaru grac na low byle by płynnie np. kupowałem komputer z mysla o gothic bo kazdy poszczególny podzespół spełnia co najmniej wymagania zalecene czyli do płynnej gry na tych minimum medium detalach.. przynajmniej tak mi sie wydwało ze ten sprzet wystarcza:/ ale neistety PB zrobiła w bambuko wszystkich :) albo gothic 3 jest przeznaczony dla zamoznych graczy z kompami za 10 tysiecy $:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cóż ja na Twoim miejscu bym skakał z radości ale widzę że lubisz grać z klasą. Mogę Ci tylko polecić przyzwyczaić się do "pięknej" grafiki na minimalnych wymaganiach. Jedno wiem jak wyjdzie Gothic 4 to nie kupię juz go w ślepo ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedno wiem jak wyjdzie

Dnia 11.02.2007 o 21:28, YahooPL napisał:

Gothic 4 to nie kupię juz go w ślepo ... :D

ja powiem wiecej:ja w ogóle go nei kupie :)bo watpie ze na swoim kompie bede mógł grac w 4 czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:54, TigerXP napisał:

Szczerze chcem wierzyć że wyjdzie ten patch poprawiający płynność gry! Jednak zdrowy rozsądek
podpowiada mi że tak się nie stanie! Czego sobie i innym nie życze.

To daj trochę czasu PB.Z kąd wiesz że za nie długo czegoś nie wymyslą(tylko się nie pytaj z kąd ja wiem,bo nie wiem:P )A co kryje się na tzw. ,,zdrowym rozsądkiem''''.Oczywiście możesz mieć przeczucie że PB już nic z tym nie zrobi,ale rówież możęsz się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 08:53, boduczek napisał:

To daj trochę czasu PB.Z kąd wiesz że za nie długo czegoś nie wymyslą(tylko się nie pytaj z
kąd ja wiem,bo nie wiem:P )A co kryje się na tzw. ,,zdrowym rozsądkiem''''.Oczywiście możesz
mieć przeczucie że PB już nic z tym nie zrobi,ale rówież możęsz się mylić:)

kurcze .. wez daj mi tego optymizmu troche co?:) bo ja PB spisałem na straty juz dawno..bo patrze jak do innych gier wychodza ciagle jakies patche a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:57, danzelmario napisał:

to znaczy cenzura O! :P w koncu jestem brygadzista to musze dawac przykład i nie łamac regulaminu
nie?:).

Hehe,ale brakowało mi tego(piiii....) :D,A co do tego że jesteś w Brygadzie,to masz rację:) Ja też muszę tego przestrzegać;)

Dnia 11.02.2007 o 18:57, danzelmario napisał:

wlasnie. prubuje cie przekonac w swoich wypowiedziach zebys nie liczył na te rehabilitacje.
naprawde w to wierzysz? to nie mozliwe.. dlaczego juz od ponad miesiaca nie ma zadnego patcha?przeciez
błędów jest masa nawet z wykonywaniem misji..juz nie mowie o wydajnosci tylko o takich drobniejszych
sprawach..i cisza-nie ma patcha. dlatego nie bedzie tez nic co poprawi wydajnosc..

Nie przekonasz mnie:P Ale daj im trochę czasu!Powiedz szczerze jakim códem tylo osób przeszło G# skoro wedłóg Ciebie jest w nim tyle błędów??A co do wydajnośći to skoro jest tak źle ,czy miałbyś trochę czasu żęby nagrać filmik z G3 jak Ci chodzi i na jakich ustawieniach?

Dnia 11.02.2007 o 18:57, danzelmario napisał:

co pierwszy :P. przyjmij moje zaproszenie na gramsajcie :D

hehe,ok może z niego skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 08:57, danzelmario napisał:

kurcze .. wez daj mi tego optymizmu troche co?:) bo ja PB spisałem na straty juz dawno..bo
patrze jak do innych gier wychodza ciagle jakies patche a tu nic.

Posze bardzo,kilo optymizmu jedynie 2,50zł(gotówką) lub 7,50 (na raty) Bierzesz?:P
A pewnie Ci chodzi np: o takie Heroes V,mam rację?Co chwila wychodzą patche,bo Ubisoft próbuje przywróćić klimat poprzednich części,a PB jak by to powiedzieć,,spoczełą na laurach'''' ale wstrzymajmy się jeszcze trochę i potem możemy mieć pretensje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 09:01, boduczek napisał:


> kurcze .. wez daj mi tego optymizmu troche co?:) bo ja PB spisałem na straty juz dawno..bo

> patrze jak do innych gier wychodza ciagle jakies patche a tu nic.
Posze bardzo,kilo optymizmu jedynie 2,50zł(gotówką) lub 7,50 (na raty) Bierzesz?:P

ok biore. płące kartą kredytową :)

Dnia 12.02.2007 o 09:01, boduczek napisał:

A pewnie Ci chodzi np: o takie Heroes V,mam rację?Co chwila wychodzą patche,bo Ubisoft próbuje
przywróćić klimat poprzednich części,a PB jak by to powiedzieć,,spoczełą na laurach'''' ale
wstrzymajmy się jeszcze trochę i potem możemy mieć pretensje:)

wlasnie. o takie gry mi chodzi- nie gram w heroes ale wiem ze to ogolnie seria jest wielkim hitem. i jak widac ubisoft ciagle poprawia cos stara sie! a tutaj nic..po prostu troche mi zal :( ok nagram ci filmik-ale ostrzegam podczas nagrywania płynnosc pozpostawia wele do zyczenia. w Far cry w ogole płynnosci nie mam:/ tako mam 50-70 fps a jak włącze nagrywanie to mam 15..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować