Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 14:28, danzelmario napisał:

jasne. sporo misji jest nie wykonalnych- teraz nie pameitam jakich bo dawno grałem. wyzwalanie
miast jest bardzo trudnym zadaniem! bo jak grac majac miejscami 15 fps..?dla mnei to nei gra
na takiej maszynie co mam!

Ale kiedy ostatnio grałeś?Bo z tego co iwem wszyedł patch któy naprawił ,,misje nie do przejścia''''.I jakie 15 fps?!Gdzie tak miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac ze musialbys pograc na moim kompie.
512 ram
sempron 3000+
geforce 6200

ja mam w miastach mniej niz 15 fps a i tak sie ciesze ze moge jakos grac.
bierz przyklad ze mnie. ciesz sie z tego co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:31, boduczek napisał:

jakie 15 fps?!Gdzie tak miałeś?

w Faring. po zaatakowaniu orków. miejscami było 15 fps. srednio 20. i to jest wg ciebie płynnosc na Core 2 duo? bo ja tak nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:35, danzelmario napisał:

w Faring. po zaatakowaniu orków. miejscami było 15 fps. srednio 20. i to jest wg ciebie płynnosc
na Core 2 duo? bo ja tak nie sadze.

Hmmm...ciekawe.Ja też tak nie sądze,ale może....nie nie powiem tego..:) Ale niech będzie:może masz zasyfiony komp:P:P:P (żartowałem:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:31, lysyy napisał:

ja mam w miastach mniej niz 15 fps a i tak sie ciesze ze moge jakos grac.
bierz przyklad ze mnie. ciesz sie z tego co masz.

mas zrację,bardzo mądrze powiedziane!(brawa dla tego pana) Ja uważam iż danzelmario powinien się cieszyć z tego co ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:41, boduczek napisał:


> ja mam w miastach mniej niz 15 fps a i tak sie ciesze ze moge jakos grac.
> bierz przyklad ze mnie. ciesz sie z tego co masz.
mas zrację,bardzo mądrze powiedziane!(brawa dla tego pana) Ja uważam iż danzelmario
powinien się cieszyć z tego co ma:)


dzieki. naprawde sie ciesze z tego co mam i on tez powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:44, lysyy napisał:

dzieki. naprawde sie ciesze z tego co mam i on tez powinien.

Hehe,nie ma za co;).danzelmario wiesz ile jest osób które by oddały wiele by muć zagrać sobie w G3 choćby na minimalnych?Połowa z osób nie ma takiego sprzętu jak ty,ale i tak potrafi docenić tą grę,a ty ino narzekasz że masz zacinki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:40, boduczek napisał:

Hmmm...ciekawe.Ja też tak nie sądze,ale może....nie nie powiem tego..:) Ale niech będzie:może
masz zasyfiony komp:P:P:P (żartowałem:D )

a co to ma wspolnego tak w ogóle:). komp jest ok. a jak gothic włączony to wszystko inne w tle jest powylaczane. po prostu nie podoba mi sie to jak gra chodzi. wlasnie sprawdziłem frapsem ilosc fps w faring na mimimum detalach! wiesz ile było? srednio 16.75 fps !(minutowa bitwa) .dla mnie to oznaka ze silnik jest do niczego!!!skoro na takim kompie na minimum detalach w rozdzielczosci 800 na 600 nie mam płynosci w grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:46, boduczek napisał:


> dzieki. naprawde sie ciesze z tego co mam i on tez powinien.
Hehe,nie ma za co;).danzelmario wiesz ile jest osób które by oddały wiele by muć zagrać
sobie w G3 choćby na minimalnych?Połowa z osób nie ma takiego sprzętu jak ty,ale i tak potrafi
docenić tą grę,a ty ino narzekasz że masz zacinki.;)


masz racje. nawet nie wiecie jak sie cieszylem gdy odpalil mi gothic 3. nic mnie nie obchodzilo ze strasznie tnie. przynajmniej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:47, danzelmario napisał:

a co to ma wspolnego tak w ogóle:). komp jest ok. a jak gothic włączony to wszystko inne w
tle jest powylaczane. po prostu nie podoba mi sie to jak gra chodzi. wlasnie sprawdziłem frapsem
ilosc fps w faring na mimimum detalach! wiesz ile było? srednio 16.75 fps !(minutowa bitwa)
.dla mnie to oznaka ze silnik jest do niczego!!!skoro na takim kompie na minimum detalach w
rozdzielczosci 800 na 600 nie mam płynosci w grze!

Na ma dużo wspólnego:) Wiesz chyba się kogoś zapytam w innych tematch czy przy bitwie,mając podobny sprzęt do ciebie,na minimalnych detalach mają około 15fps?Bo to trochę dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:46, boduczek napisał:


a ty ino narzekasz że masz zacinki.;)

po prostu narzekam na silnik w grze! bo tworcy nie wiedza co to optymalizacja. i wychodzi na to ze zaden procesor nie jest w stanie sobie poradzic podczas wiekszej bitwy. tworcy zapomnieli ze teraz jest era 2 rdzeni ! a to naprawde poprawia płynnosc, przykłąd? Far cry! bez podkrecania procesora mam 50 fps w jednym miejscu- po podkreceniu mam 70. i praktycznie nei zwalnia jak sa jakies wybuchy itp itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:49, lysyy napisał:

masz racje. nawet nie wiecie jak sie cieszylem gdy odpalil mi gothic 3. nic mnie nie obchodzilo
ze strasznie tnie. przynajmniej działa.

Wiesz co podoba mi się twoja wypowiedz:) Wreszcie znalazłem kogoś kto by ze mną bronił gothica 3 przet takimi ,,nażekaczami;; jak np; *********** :P (to jak wchodzisz w to??Możesz zacząć od zaraz:) )
I dużo osób gra na minimalnych ale potrafią cieszyć się rozgrywką,a niektóży widzą tylko błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:49, boduczek napisał:

Na ma dużo wspólnego:) Wiesz chyba się kogoś zapytam w innych tematch czy przy bitwie,mając
podobny sprzęt do ciebie,na minimalnych detalach mają około 15fps?Bo to trochę dziwne...

ale co ja poradze? uruchimiłem gre na mimimum. zaczałem sie bic i co? pokaz slajdów. grałem na nie podkreconym procku. to jak to wyjasnisz? co mma inny komp.. tłuamczyłem ci ze jak dostałem komputer do reki to było to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyluzuj chłopie. ciesz sie z tego co masz tak jak ja.

niektórzy wiele oddaliby zeby chociaz sekunde pograc w gothica 3. i nie obchodzilo by ich czy sie tnie czy nie. po prostu ciesz sie z tego ze gothic 3 wogle ci dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znalazłem kogoś kto by ze mną bronił gothica

Dnia 12.02.2007 o 14:52, boduczek napisał:

3 przet takimi ,,nażekaczami;; jak np; *********** :P (to jak wchodzisz w to??Możesz zacząć
od zaraz:) )

dobra ja sie tak nie bawie :( jak mnie obrazasz :). ja tylko rozmawiam no :) i sie zastanawiam dlaczego mam 16 fps .. po prostu dziwie sie i nijak tego wyjasnic nie umiem. bo zasyfiony komp nie wchodzi w gre. moge przeinstalowac system ale to nic nie da.sformatowac dysk itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:50, danzelmario napisał:

po prostu narzekam na silnik w grze! bo tworcy nie wiedza co to optymalizacja. i wychodzi na
to ze zaden procesor nie jest w stanie sobie poradzic podczas wiekszej bitwy. tworcy zapomnieli
ze teraz jest era 2 rdzeni ! a to naprawde poprawia płynnosc, przykłąd? Far cry! bez podkrecania
procesora mam 50 fps w jednym miejscu- po podkreceniu mam 70. i praktycznie nei zwalnia jak
sa jakies wybuchy itp itd..

Spokojnie,tylko rozmawiamy:) A widziałeś te filmy?Co dawałem linka?Powiedz jak to jest możliwe że na innych kompach gra ma ponad 25 fps i więcej nawet podczas dużych bitw,a u ciebie jest lipa?A wiec wreszcie się z tym pogódz,wszystko wskazuje że masz zas******** kompa:P (bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tobą calkowicie. po prostu dziwie sie takim osobom którzy widzą tylko błędy. niech chociarz raz się cieszą z tego ze gothic 3 wogle im dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:54, danzelmario napisał:

Wreszcie znalazłem kogoś kto by ze mną bronił gothica
> 3 przet takimi ,,nażekaczami;; jak np; *********** :P (to jak wchodzisz w to??Możesz zacząć

> od zaraz:) )
dobra ja sie tak nie bawie :( jak mnie obrazasz :). ja tylko rozmawiam no :) i sie zastanawiam
dlaczego mam 16 fps .. po prostu dziwie sie i nijak tego wyjasnic nie umiem. bo zasyfiony
komp nie wchodzi w gre. moge przeinstalowac system ale to nic nie da.sformatowac dysk itp..


a skąd wiesz ze nic nie da? nawet nie wiesz jak sie cieszylem jak gothic zaczął troszeczke lepiej chodzic bo zdefragmentowalem dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:54, danzelmario napisał:

dobra ja sie tak nie bawie :( jak mnie obrazasz :). ja tylko rozmawiam no :) i sie zastanawiam
dlaczego mam 16 fps .. po prostu dziwie sie i nijak tego wyjasnic nie umiem. bo zasyfiony
komp nie wchodzi w gre. moge przeinstalowac system ale to nic nie da.sformatowac dysk itp..

Chlip,chlip jakie to smutne:( Przepraszam,ale ja cię nie obrażam dałem przykłąd+cenzurę:)
A próbowałeś zrobić formta?Robiłeś defragmentację dysku?No nie wiem co Ci jeszze doradzić.
PS.lysyy-robiśz już postępy,oby tak dalej:) Tylko bez obrażania i takiego tam(żeby się nie zrobiła wojna:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:53, lysyy napisał:

wyluzuj chłopie. ciesz sie z tego co masz tak jak ja.

cieszyłbym sie i nie narzekał zebym sciagnął gre z sieci. ale ja za nia zapłąciłem gruba dla mnie kase. ze o kupnie kompa i wielu wyzeczeniach nie wspomne.. nie po to to robiłem zeby teraz widziec u siebie pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować