Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 14:25, boduczek napisał:

A z kąd wiesz czy się teraz zajmują?Co podglądasz ich:P Ale możesz podać przykład jakiegoś
błędu który bardzo Ci przeszkadza w rozgrywce?


Proszę pardzo:
1-zabijam trola bez problemu, ale 3 lodowe wilki to juz za dużo dla mojego herosa, to samo z pełzaczem, mimo iż jego jeden atak zabiera mi 1/15 życia a mój atak zabiera mu 1/4 to nawet nie mogłem sie ruszyć bo cały czas używał tego samego combosa, powtarzam nie mogłem się nawet ruszyć wniosek taki że to niue wina mojej taktyki,
2-ide przez las i nagle fruwam, dziwne nie wiedziałem że bezi potrafi fruwać, po prostu gra nie wyświetla terenu pode mną,
3-o rzeczach takich jak ta że gra bez ingerencji w ini jest niegrywalna nawet w 800 na 600 i wsio na low,
4-niemożność skonczenia wielu misji,
5-super ekstra walka bronią białą która sprowadza się do nap******ia lmb,
6-wjeżdżam do klasztoru i dowiaduje się że jest tam Milten, ide do niego ale go nie ma, więc wychodze z klasztoru i spotykam Miltena, zabitego przez dwa lodowe wilki, które zabijają i mnie,
7-wyjście z kimkolwiek na polowanie równa się ze śmiercią tej osoby:)

Są to przykładay błędów nad którymi myślałem 5 minut. Jestem nawet nie w połowie gry, jak przejdę gre to wypisze wszystkie grzechy gothica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:57, boduczek napisał:

A próbowałeś zrobić formta?Robiłeś defragmentację dysku?

a co to da? . mowilem ze instalowałem gre na komputerze który nie miał nawet 24 godzin :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:57, danzelmario napisał:

> wyluzuj chłopie. ciesz sie z tego co masz tak jak ja.
cieszyłbym sie i nie narzekał zebym sciagnął gre z sieci. ale ja za nia zapłąciłem gruba dla
mnie kase. ze o kupnie kompa i wielu wyzeczeniach nie wspomne.. nie po to to robiłem zeby teraz
widziec u siebie pokaz slajdów.


ja tez kupilem oryginala. i jestem w pelni zadowolony z gothica. co z tego ze sie tnie? przynajmniej bede mial przyjemnosc przejsc następnego gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:55, lysyy napisał:

zgadzam sie z tobą calkowicie. po prostu dziwie sie takim osobom którzy widzą tylko błędy.
niech chociarz raz się cieszą z tego ze gothic 3 wogle im dziala.

Właśnie,to jest nie uczciwe.przecięznie ważny jest tylko wygląd gry,czy czegoś tam.Ale ważniejsza jest np; fabuła,wrażenia jakie dana gra na nas wywarła,a nie to jak chodzi.Zgodzę się że jak ktoś ma 5fps to nie zagra sobie,ale mógł jeszcze nie kupować G3 i poczekać trochę jak części stanieją i kupić lepszego/nowego kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:57, boduczek napisał:

PS.lysyy-robiśz już postępy,oby tak dalej:) Tylko bez obrażania i takiego tam(żeby się
nie zrobiła wojna:D )


jasna sprawa i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak panowie koledzy! jestem fanem gry jak by nie było. inaczej bym nie kupował tej gry a wierzcie mi za duzo oryginałów to ja nie mam:P .po prostu mi smutno ze tak sp.. zepsuli gre:). i panie boduczek jak szukasz pan sprzymierzencow zeby ci pomogli mnie przekonac ze mam zasyfiony komp czy cos to ja sie tak nie bawie O! :P.zmienmy temacik lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:02, danzelmario napisał:

ja powiem tak panowie koledzy! jestem fanem gry jak by nie było. inaczej bym nie kupował tej
gry a wierzcie mi za duzo oryginałów to ja nie mam:P .po prostu mi smutno ze tak sp.. zepsuli
gre:). i panie boduczek jak szukasz pan sprzymierzencow zeby ci pomogli mnie przekonac
ze mam zasyfiony komp czy cos to ja sie tak nie bawie O! :P.zmienmy temacik lepiej:D


nikt nie chce cie przekonywac ze masz zasyfiony komp! po prostu chcemy cie przekonac zebys sie cieszyl z tego co masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek dodam jeszcze ze mój komp ma osoagi lepsze niz powiniem miec:) wiec moj komp ejst jak najbardzoej okej1! w takim cinebench ma 29 sekund(jak wiesz co za program to wiesz o oc biega)! a powiniem miec wiecej -wydajnosciowo mam procesor Core 2 duo e6700!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

1-zabijam trola bez problemu, ale 3 lodowe wilki to juz za dużo dla mojego herosa, to samo
z pełzaczem, mimo iż jego jeden atak zabiera mi 1/15 życia a mój atak zabiera mu 1/4 to nawet
nie mogłem sie ruszyć bo cały czas używał tego samego combosa, powtarzam nie mogłem się nawet
ruszyć wniosek taki że to niue wina mojej taktyki,

Proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=Qbloh4DS0ec jak widać można sobie poradzić z kilkoma pełzaczami:)

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

2-ide przez las i nagle fruwam, dziwne nie wiedziałem że bezi potrafi fruwać, po prostu gra
nie wyświetla terenu pode mną,

Prawdopodobnie masz za słaby komp,a po za tym to w pioprzednich częściach była normalka,spadłeś gdzieś i miałeś kolorowe tło.

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

3-o rzeczach takich jak ta że gra bez ingerencji w ini jest niegrywalna nawet w 800 na 600
i wsio na low,

Aby sobie zagrać trzeba mieć na czym,już pisałem m.in. jak chodziło mi na 1gb ramu--128 karta--2,60GHz BoŚ2.

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

4-niemożność skonczenia wielu misji,

Np??

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

5-super ekstra walka bronią białą która sprowadza się do nap******ia lmb,

I co to za błąd?

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

6-wjeżdżam do klasztoru i dowiaduje się że jest tam Milten, ide do niego ale go nie ma, więc
wychodze z klasztoru i spotykam Miltena, zabitego przez dwa lodowe wilki, które zabijają i
mnie,

hmmm...takie błędy się zdarzają,wystarczyło wczytać poprzedni stan gry:)

Dnia 12.02.2007 o 14:57, TigerXP napisał:

7-wyjście z kimkolwiek na polowanie równa się ze śmiercią tej osoby:)

To ni9e chodz na polowania0proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 14:58, danzelmario napisał:

> A próbowałeś zrobić formta?Robiłeś defragmentację dysku?
a co to da? . mowilem ze instalowałem gre na komputerze który nie miał nawet 24 godzin :P.

Nie mówiłęś,ale spróbowac możesz nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 15:03, lysyy napisał:

nikt nie chce cie przekonywac ze masz zasyfiony komp! po prostu chcemy cie przekonac zebys
sie cieszyl z tego co masz!

do0bra nic jzu nie mowie. bo i tak nie bede 2 raz przechodzic gry! co i tak na niekorzysc gothica swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znów sie z tobą zgodze. jak widac z kazdym bledem mozna sobie poradzic. i powtórze! cieszcie sie z tego co macie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:02, danzelmario napisał:

ja powiem tak panowie koledzy! jestem fanem gry jak by nie było. inaczej bym nie kupował tej
gry a wierzcie mi za duzo oryginałów to ja nie mam:P .po prostu mi smutno ze tak sp.. zepsuli
gre:). i panie boduczek jak szukasz pan sprzymierzencow zeby ci pomogli mnie przekonac
ze mam zasyfiony komp czy cos to ja sie tak nie bawie O! :P.zmienmy temacik lepiej:D

Hehe,po pierwsze nie panie-nie jestem jeszcze pełnoletni:) wystarczyło by boduczek:)
A dlaczego się nie chcesz tak bawić teraz jest nas po równo 2-2(jak ja byłem sam na ciebie i TigerXP to było ok,?)
Ale dlaczego s.... grę czy oprócz drobnych błędów,i zacinek jest z nią coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze 2 fronty danzelmario(czyli ja:P) i TigerXP na was 2 panowie:). po prostu ja patrze trzezwo i mowie co mi sie nei podoba- przeciez przeszedłem te gre(i tak wiekczosc czsu spedziłem w nordmarze ipustyni gdzie gra chodzi o niebo lepiej niz w myrtanie:),jakos nie ma zawieszek tam.. jak widac mozna było i w myrtanie tak zrobnic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:05, danzelmario napisał:

boduczek dodam jeszcze ze mój komp ma osoagi lepsze niz powiniem miec:) wiec moj komp
ejst jak najbardzoej okej1! w takim cinebench ma 29 sekund(jak wiesz co za program to wiesz
o oc biega)! a powiniem miec wiecej -wydajnosciowo mam procesor Core 2 duo e6700!

Hmm,wiec zrób formata i defragmentacje żeby się przekonać czy gra będzie działać lepiej.Z kąd wiesz może to doda Ci pare fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. a propo zacinek to nie wiem jak mozesz narzekac ze ci sie na takim kompie zacina(chodzi o danzelmario) mi sie zacina na takim kompie duuuuużo mocniej a nie narzekam

512 ram
sempron 3000+
geforce 6200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:08, lysyy napisał:

i znów sie z tobą zgodze. jak widac z kazdym bledem mozna sobie poradzic. i powtórze! cieszcie
sie z tego co macie!

Tak,na dużo błędów jest lekarstwo-i to skuteczne:)
PS. Znalazłem fajny filmik,prosze obejżeć-warto http://www.youtube.com/watch?v=OYg61WsTr9s&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 15:09, boduczek napisał:

A dlaczego się nie chcesz tak bawić teraz jest nas po równo 2-2(jak ja byłem sam na ciebie
i TigerXP to było ok,?)

dobrze moge sie bawic:) ale bez podtekstów i obrazliwosci ok?:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:11, danzelmario napisał:

ja tu widze 2 fronty danzelmario(czyli ja:P) i TigerXP na was 2 panowie:). po prostu ja patrze
trzezwo i mowie co mi sie nei podoba- przeciez przeszedłem te gre(i tak wiekczosc czsu spedziłem
w nordmarze ipustyni gdzie gra chodzi o niebo lepiej niz w myrtanie:),jakos nie ma zawieszek
tam.. jak widac mozna było i w myrtanie tak zrobnic nie?


bo na pustyni jest tylko piasek lub jakies biedne miasto. a w myrtanie sa drzewa ,rosliny i takie tam wiec gra gorzej chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 15:12, boduczek napisał:

> boduczek dodam jeszcze ze mój komp ma osoagi lepsze niz powiniem miec:) wiec moj
komp
> ejst jak najbardzoej okej1! w takim cinebench ma 29 sekund(jak wiesz co za program to
wiesz
> o oc biega)! a powiniem miec wiecej -wydajnosciowo mam procesor Core 2 duo e6700!
Hmm,wiec zrób formata i defragmentacje żeby się przekonać czy gra będzie działać lepiej.Z kąd
wiesz może to doda Ci pare fps?


masz racje. pare fps to moze dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować