Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 21:50, Tal441 napisał:

Może napęd zepsuty?


Hm... raczej nie bo jeszcze miesiąć temu Gothic działał. I napęd teraz też mi działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wiele stron wcześniej. Ewenualnie uzyj wyszukiwarki. Temat tego błędu był już poruszany. Niestety nie pamiętam sposobu na rozwiąznie. Kto szuka ten znajdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 22:04, TigerXP napisał:

Poszukaj wiele stron wcześniej. Ewenualnie uzyj wyszukiwarki. Temat tego błędu był już poruszany.
Niestety nie pamiętam sposobu na rozwiąznie. Kto szuka ten znajdzie :]


Kurcze nie wiesz jak dawno temu? Bo troche tych stron jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:00, Kris_bla napisał:

Ehh mam taki sprzet:

>(..)
za duzo ci nie da konfig. ale lekko poprawic niektore wartosci oczywiscie trzeba wtedy jak by nie co lepiej działa. a idealnego konfiga nie ma, gra i tak zrobi co zechce bez wzgledu na ustawienia w ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 06:59, danzelmario napisał:

za duzo ci nie da konfig. ale lekko poprawic niektore wartosci oczywiscie trzeba wtedy jak
by nie co lepiej działa. a idealnego konfiga nie ma, gra i tak zrobi co zechce bez wzgledu
na ustawienia w ini.


Za duzo nie, ale cos zawsze, wiec jak wiesz co pozmieniac to napisz tu prosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 07:05, Kris_bla napisał:

> za duzo ci nie da konfig. ale lekko poprawic niektore wartosci oczywiscie trzeba wtedy
jak
> by nie co lepiej działa. a idealnego konfiga nie ma, gra i tak zrobi co zechce bez wzgledu

> na ustawienia w ini.

Za duzo nie, ale cos zawsze, wiec jak wiesz co pozmieniac to napisz tu prosze :-)

głównie w sekcji ResourceCache -te wartosci co sa zauwazalnie nizsze od pozostałych. ale powtarzam gra i tak bedzie przycinac. boduczek spójdz na jakim kompie gra sie tnie. na 8800-mowilem ze na moim kompie zacinanie i moja grafika nie ma nic wspolnego ze soba bo takze mam 2 gb ram i core 2 duo jak kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14131&tpage=1 proponuje lekture tego tematu. BArdzo wiele ludzi miało ten problem z oryginałami. I musieli sobie pomagać plikami przeznaczonymi do piratów. Poczytaj a się dowiesz. Mi nie chciało się czytać wszystkich postów, przeczytałem tylko początkowe. Być może ktoś znalazł rozwiązanie twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:09, Kris_bla napisał:

A jak z RAMem? Zwiekszenie RAMu pomaga w ogole? Bo chyba powinno... zwlaszcza na Viscie 64
bit, ktora sama pozera mase ramu :D

w viscie sie nie wypowiem bo nie wiem jak ona działa i ile ramu jest w stanie wykorzystac i przydzielic jakiemus procesowi. w xp powyzej 2 gb nie ma sensu miec do gier-krotko i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:16, Choinix napisał:

Zawsze można jeszcze w Viscie na czas grania powyłączać Areo-śmiechy. To chyba w jakiś sposób
powinno pomóc ;-).


Hmm w Viscie chyba wiecej RAMu powinno troche pomoc... tak wynika z logiki chyba, skoro Ona obsluguje 16 GB RAM-u, a nie 2 GB tak jak XP ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że kto pyta, nie błądzi, więc pytam - czy są jakieś sprawdzone i pewne sposoby, żeby Gothic 3 działał choc odrobinkę lepiej? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:15, Ecko09 napisał:

Jest podobno jakiś sposób, ale nie pamiętam go. Chyba, że coś trzeba pozmieniać w pliku g3.ini
czy coś, ale nie pamiętam co.


No super mu pomogłeś, jestem pod wrażeniem! Po co wogóle coś piszesz, skoro i tak nic nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:23, ad0 napisał:

Przepraszam za drugi post, ale muszę dodac - oprócz modernizacji sprzętu, oczywiściie. <;


Poszukaj gramsajta Pana o imieniu Yahoo (jakoś tak ) na jego gs-ie była kiedyś instrukcja jak optytmalizowac gothic 3. Poszukaj a znajdziesz.

Ecko09 śiwtna pomoc :] zaweżyłeś pole poszukiwań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 16:48, Kris_bla napisał:

> Zawsze można jeszcze w Viscie na czas grania powyłączać Areo-śmiechy. To chyba w jakiś
sposób
> powinno pomóc ;-).

Hmm w Viscie chyba wiecej RAMu powinno troche pomoc... tak wynika z logiki chyba, skoro Ona
obsluguje 16 GB RAM-u, a nie 2 GB tak jak XP ;-P



W Viscie nic nie pomoże, bo G3 nie jest robiony pod nowego wina, więc moga być problemy z graniem , jakiego kompa byś nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować