Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 21:19, ziptofaf napisał:

> Tak, to samo u mnie z odgłosami zwierząt. Nie wiem jak temu zaradzić ;>
A jaki Windows? Bo pod Vistą to nie takie problemy się zdarzają.

u mnie xp professional...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:19, ziptofaf napisał:

> Tak, to samo u mnie z odgłosami zwierząt. Nie wiem jak temu zaradzić ;>
A jaki Windows? Bo pod Vistą to nie takie problemy się zdarzają.

Ja to mam XP professional i u mnie tez sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:21, MarneusPL napisał:

> > Tak, to samo u mnie z odgłosami zwierząt. Nie wiem jak temu zaradzić ;>
> A jaki Windows? Bo pod Vistą to nie takie problemy się zdarzają.
u mnie xp professional...

U mnie też i działa w miarę normalnie. Na zintegrowanej (Realtek HD) czasem jest coś nie tak, ale na niezintegrowanej (Creative X-Fi Extreme Gamer) nigdy nie miałem żadnych problemów. Podejrzewam , że winowajcą mogą być zbyt stare sterowniki do karty dźwiękowej. Najnowsze może rozwiążą twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 11:55, Pawlo09 napisał:

No tu już powino chodzić lepiej masz tu 2 rdzeniowy procesor i 2gb ram powino chodzić na max
detalach.

dwurdzeniowy procesor z gier w które ja grałem to wykorzystują jak narazie TDU, i medal of honor airborne,pewnie znajdzie sie jeszcze kilka, g3 nei wykorzystuje tego(niestety), na max detalach zeby grac płynnie(jak na g3) to potrzeba 8800 gs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 15:17, Matias16162 napisał:

dobrze... znajde tylko kabel usb bo porzyczylem cyfrowke od kolegi i zamieszcze screeny i film.
a tak na marginesie niewiem co to sa te cale FPS... nieznam sie tak dobrze. to jest liczba
klatek na sekundę?

jasne, 100% pewnosci ze nie nagrasz:), było tu takich setki juz, odpowiem ci tak: na zintegrowanej grafie to ty mozesz w pasjansa pograc, a nie w gothic 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem z gra wyskakuje jakies okienko jak mi sie ładuje nowa gra pasek ładowania jest juz przy koncu a tu mi wyskakuje takie okienko:
Scriptes script is not redistered: OnInit

Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:48, Pioti napisał:

Cześć mam problem z gra wyskakuje jakies okienko jak mi sie ładuje nowa gra pasek ładowania
jest juz przy koncu a tu mi wyskakuje takie okienko:
Scriptes script is not redistered: OnInit

Dzieki za odpowiedzi

od dawna tak masz?,próbowales przeinstalowac grę? może grzebales w pliku ini?. wczesniej gra działała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 09:15, danzelmario napisał:

> Cześć mam problem z gra wyskakuje jakies okienko jak mi sie ładuje nowa gra pasek ładowania

> jest juz przy koncu a tu mi wyskakuje takie okienko:
> Scriptes script is not redistered: OnInit
>
> Dzieki za odpowiedzi
od dawna tak masz?,próbowales przeinstalowac grę? może grzebales w pliku ini?. wczesniej gra
działała?


Nie ja pytam sie dla kolegi bo on ma pirata bo na razie nie ma kasy zeby se kupić oryginał ale prosze pomóż nic nie grzebał bo byłem u niego i nic dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 09:19, Pioti napisał:

Nie ja pytam sie dla kolegi bo on ma pirata bo na razie nie ma kasy zeby se kupić oryginał
ale prosze pomóż nic nie grzebał bo byłem u niego i nic dalej to samo.

to przykro mi:), gra kosztuje teraz ok 70 zł. co do problemu to niech wezmie oryginal od kogos i zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 08:30, danzelmario napisał:

jasne, 100% pewnosci ze nie nagrasz:), było tu takich setki juz, odpowiem ci tak: na zintegrowanej
grafie to ty mozesz w pasjansa pograc, a nie w gothic 3!


Hehe, jestes w bledzie bo na zintegrowanej spokojnie da rade :) Spojrz na moj konfig w opisie...ten radeon jest zintegrowany...laptop toshiby. Jak juz gdzies wczesnije pisalem gram na minimalnych, z shaderami 2.0 i chodzi w miare plynnie, nie liczac momentow doczytywania po dlugich podrozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:36, endrek napisał:


> jasne, 100% pewnosci ze nie nagrasz:), było tu takich setki juz, odpowiem ci tak: na zintegrowanej

> grafie to ty mozesz w pasjansa pograc, a nie w gothic 3!

Hehe, jestes w bledzie bo na zintegrowanej spokojnie da rade :) Spojrz na moj konfig w opisie...ten
radeon jest zintegrowany...laptop toshiby. Jak juz gdzies wczesnije pisalem gram na minimalnych,
z shaderami 2.0 i chodzi w miare plynnie, nie liczac momentow doczytywania po dlugich podrozach.

no moze i tak, ale ja wiem jedno , zeby normalnie grac trzeba konfig co najmniej taki jak mój, to niezbedne minimum.. zeby w ogole grac i "nacieszyc" oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 13:58, danzelmario napisał:

no moze i tak, ale ja wiem jedno , zeby normalnie grac trzeba konfig co najmniej taki jak mój,
to niezbedne minimum.. zeby w ogole grac i "nacieszyc" oko


No ja nie mowie o cieszeniu oka tylko po prostu graniu :) Fakt, odbiera to duzo z przyjemnosci gry i przedewszytkim odbiera to nad czym tak napracowali sie graficy itd. Wczoraj skonczylem gothica drugi raz, a teraz czekam az bede mogl odebrac nowego kompa. Prezentuje sie on tak (mysle ze tu, bede mogl juz podziwiac grafike i w miare plynnie grac) :

Procesor - Intel Core2 Duo E4400 2,0GHz (S775) BOX

Dysk twardy IDE/SATA - Seagate 160 GB Barracuda 7200.10 (2MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Płyta główna - Gigabyte GA-P35-DS3R

Pamięć RAM - Kingston DDR2 2x 1GB 800MHz CL5

Karta graficzna - GeForce 8600 GT Palit 256MB HDTV & DVI (PCI-E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 14:42, endrek napisał:

No ja nie mowie o cieszeniu oka tylko po prostu graniu :) Fakt, odbiera to duzo z przyjemnosci
gry i przedewszytkim odbiera to nad czym tak napracowali sie graficy itd. Wczoraj skonczylem
gothica drugi raz, a teraz czekam az bede mogl odebrac nowego kompa. Prezentuje sie on tak
(mysle ze tu, bede mogl juz podziwiac grafike i w miare plynnie grac) :

no na takim konfigu napewno, bo jednak grafika w g3 jest fajna, mi sie podoba, ja przechodze g3 dopiero 2 raz.. wolno mi to idzie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 14:42, endrek napisał:


> no moze i tak, ale ja wiem jedno , zeby normalnie grac trzeba konfig co najmniej taki
jak mój,
> to niezbedne minimum.. zeby w ogole grac i "nacieszyc" oko

No ja nie mowie o cieszeniu oka tylko po prostu graniu :) Fakt, odbiera to duzo z przyjemnosci
gry i przedewszytkim odbiera to nad czym tak napracowali sie graficy itd. Wczoraj skonczylem
gothica drugi raz, a teraz czekam az bede mogl odebrac nowego kompa. Prezentuje sie on tak
(mysle ze tu, bede mogl juz podziwiac grafike i w miare plynnie grac) :

Procesor - Intel Core2 Duo E4400 2,0GHz (S775) BOX

Dysk twardy IDE/SATA - Seagate 160 GB Barracuda 7200.10 (2MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Płyta główna - Gigabyte GA-P35-DS3R

Pamięć RAM - Kingston DDR2 2x 1GB 800MHz CL5

Karta graficzna - GeForce 8600 GT Palit 256MB HDTV & DVI (PCI-E)



Zrobiłeś błąd biorąc kartę palita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 15:38, Pawlo09 napisał:

Zrobiłeś błąd biorąc kartę palita

po 1 tnij cytaty!!!! bo odpowiadasz na 3 słowa a cytujesz cala wypowiedz, po 2 kolega zrobił błąd że w ogóle kupił coś z serii 8600 ale to nie temat do dyskusji tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 15:45, danzelmario napisał:


> Zrobiłeś błąd biorąc kartę palita
po 1 tnij cytaty!!!! bo odpowiadasz na 3 słowa a cytujesz cala wypowiedz, po 2 kolega zrobił
błąd że w ogóle kupił coś z serii 8600 ale to nie temat do dyskusji tutaj:P


z tym bledem sie zgodze :) Wiem, ze powinienem wziac 8800 ale mialem ograniczone fundusze :) Moglem tez wziac Radka X1950 Pro, ale byl drozszy od 8600, a i tak grafe chce wymienic jak tylko wyjda lepsze karty z obsluga DX10, bo narazie to i tak sie nie oplaca :) Takze moj wybor zostal przemyslany...zwlaszcza ze przez to iz kupilem karte za 300zl z kawalkiem, moglem wziac plyte z nowszym chipsetem i szybsze pamieci. Gdybym kupil tego radka starczylo by mi kasy na starszy chipset i gorsze pamieci:/ Coz...cos za cos, musialem wybrac. Sorry za off top :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 17:26, endrek napisał:

z tym bledem sie zgodze :) Wiem, ze powinienem wziac 8800 ale mialem ograniczone fundusze :)
Moglem tez wziac Radka X1950 Pro, ale byl drozszy od 8600, a i tak grafe chce wymienic jak
tylko wyjda lepsze karty z obsluga DX10, bo narazie to i tak sie nie oplaca :)

to chyba ze, bo kupno 8600 z mysla o dx 10 jest lekko mówiac głupotą.
>. Gdybym kupil tego radka starczylo by mi kasy na

Dnia 09.09.2007 o 17:26, endrek napisał:

starszy chipset i gorsze pamieci:/

gorsze pamieci czyli jakie? goodramy sa najtansze, a sa wysokiej klasy pamięciami! poza tym pamieci maja najmniejsze znaczenie w wydajnosci ,jesli ma sie platformę opartą na core 2 duo bo kontroler jest w mostku północnym(chyba tam) a nie w procesorze dlatego rzeczywista przeplywnosc danych zalezy od szyny, jednym słowem nie warto brac drogich pamieci bo po co? sa dobre polskie i kreca sie doskonale. kingston jest drogi i przereklamowany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 15:17, Matias16162 napisał:

dobrze... znajde tylko kabel usb bo porzyczylem cyfrowke od kolegi i zamieszcze screeny i film.
a tak na marginesie niewiem co to sa te cale FPS... nieznam sie tak dobrze. to jest liczba
klatek na sekundę?

To dobrze :) Poczekamy zobaczymy. Tak liczba FPS = ilości klatek na sekundę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:57, boduczek napisał:


> dobrze... znajde tylko kabel usb bo porzyczylem cyfrowke od kolegi i zamieszcze screeny
i film.
> a tak na marginesie niewiem co to sa te cale FPS... nieznam sie tak dobrze. to jest liczba

> klatek na sekundę?
To dobrze :) Poczekamy zobaczymy. Tak liczba FPS = ilości klatek na sekundę.
Pozdrawiam

hehe wierzysz w to?, na srednim sprzecie ilosc fps spada takim jak mój np), a co dopiero na takim, 5 fps to max co ja daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 19:31, danzelmario napisał:

hehe wierzysz w to?, na srednim sprzecie ilosc fps spada takim jak mój np), a co dopiero na
takim, 5 fps to max co ja daje:)

''''Trzeba wierzyć ,że się uda bowiem wiara czyni cuda...'''' ;) Spokojnie, dajmy mu szanse się wykazać :) Skąd wiesz,że tak nie jest :P ? (taki sarkazm). Skoro obiecał, że to zrobi -poczekamy.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować