Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 19:08, Matias16162 napisał:

juz sie zaladowal... jest napisane zeby czekac... zaraz powinien byc link... gothic 3 ma male
wymagania- to tak zeby sie nieczepiali ze nienatemat

male wymagania? na pudelku pisze 1,5 gb ram, proc 3.0 i geforce 6800- t owg ciebei male wymagania? ale to nie wystarcza do plynnej gry na high detalach, potrzeba 2 gb ram, c2d i 7900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:55, Matias16162 napisał:

film juz sie laduje niestety tylko 30 sek. jak gram. nagrany frapsem jutro bedzie 6-minutowy
nagrany cyfrowka.

poza tym, nagrany filmik skad bedziemy wiedziec na jakim sprzecie byl nagrywany? na zintegorwanej karcie nie bedzie dzialac dobrze cokolwiek nie wymyslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 19:22, danzelmario napisał:

> film juz sie laduje niestety tylko 30 sek. jak gram. nagrany frapsem jutro bedzie 6-minutowy

> nagrany cyfrowka.
poza tym, nagrany filmik skad bedziemy wiedziec na jakim sprzecie byl nagrywany? na zintegorwanej
karcie nie bedzie dzialac dobrze cokolwiek nie wymyslisz.

jasne..... na jutrzejszym bedzie widac jak byk juz ja sie o to postaram. chyba ze czytac nieumiesz, lub niewidzisz. fraps ma ta wade ze nienagrywa poza grami. ale cyfrowka nagra wszystko. w kazdym razie patrzylem na frapsie ile mam fps. od 7 do 31 zalezy gdzie. ale NIGDZIE niema 5 i nizej. oczywiscie w menu gl. jest nawet 180, a przy ladowaniu do 95. i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 19:35, Bratek196 napisał:

Czy defragmentacja dysku może przyśpieszyć działanie gry ???

tak. i to bardzo. chociaz lepiej zeby bylo jak najmniej rzeczy na dysku na ktorym jest gra. to tez bardzo przyspiesza i poprawia jakosc i wydajnosc gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)patrzylem na frapsie ile mam fps. od 7 do 31 zalezy gdzie. ale NIGDZIE niema 5 i nizej.

Dnia 10.09.2007 o 19:34, Matias16162 napisał:

oczywiscie w menu gl. jest nawet 180, a przy ladowaniu do 95. i co?


śmieszny jesteś jak dla ciebie znaczenie ma do ilu dochodzi fpsów przy ładowaniu w grach to powiem ci że przy ładowaniu Company Of Heroes dochodziło mi do 4300 :p (serio!) i jeśli już się dość podjarałeś możesz przestać pisać głupoty

co do g3 to ja wkrótce se odinstaluje i zainstaluje od nowa - może wkońcu dzień nie skończy się po walkach w ardei (nie wiem czy dobrze zapisałem to to ale to pierwsza wiocha ;))

PS. zapomniałbym jeśli na twojej zintegrowanej karcie z 64 są "delikatne ścinki" a na moim geforce (ach ta nazwa jest tak ładna ... geforce :p) 7900 gs podkręconym z lekka o ok. 100 mgh przy pamięci i rdzeniu który ma 256mb się muli jak pijak pod sklepem po 80 browcach :)

pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 19:34, Matias16162 napisał:

jasne..... na jutrzejszym bedzie widac jak byk juz ja sie o to postaram. chyba ze czytac nieumiesz,
lub niewidzisz.

co nei widze? ja widze twoje oszustwa tylko, na 768 ram i zintegrowanej karcie to ty mozesz w pasjansa pograc! a jak dalej bedziesz twierdzic ze grasz w gothica plynnie na medium to po prostu jestes trolem i nie masz co robic tylko zasmiecasz forum głupotami.
>fraps ma ta wade ze nienagrywa poza grami. ale cyfrowka nagra wszystko. w kazdym

Dnia 10.09.2007 o 19:34, Matias16162 napisał:

razie patrzylem na frapsie ile mam fps. od 7 do 31 zalezy gdzie. ale NIGDZIE niema 5 i nizej.
oczywiscie w menu gl. jest nawet 180, a przy ladowaniu do 95. i co?

i nic! zdołuję cię: ja podczas wczytywania lum w menu głownym mam czsto ponad tysiac fps! I CO?HA!nie dorównasz mi. a w grze mam od 25 do 60. takze mozesz sie schowac ze swoja zintegorwana karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 07:59, danzelmario napisał:

co nei widze? ja widze twoje oszustwa tylko, na 768 ram i zintegrowanej karcie to ty mozesz
w pasjansa pograc! a jak dalej bedziesz twierdzic ze grasz w gothica plynnie na medium to po
prostu jestes trolem i nie masz co robic tylko zasmiecasz forum głupotami.



w pasjansa to pogra ale ja myślę zę mu z tymi wynikami chodziło o gothica 1 :p
cóż niemal się nie różni (sarkazm mode off :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2007 o 19:40, kaganiec napisał:

w pasjansa to pogra ale ja myślę zę mu z tymi wynikami chodziło o gothica 1 :p
cóż niemal się nie różni (sarkazm mode off :p )

zapewne:), czytac sie nie chce takich głupot typu ale gothic 3 ma male wymagania..(a gosc posiada mniej jak 1 gb ram..:/), skad sie tacy ludzie biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:34, Matias16162 napisał:

chyba sie niedoczekam na tego linka. laduje sie i laduje... poczekam jeszcze maks 3 godziny
jak nie to wylacze.

sciemniasz kole*! bo to serwisy z bardzo dobrym działaniem! lepszych nie ma, jak nie to wrzucasz na serwer np www.rapidshare.com taka sama zasada działania! maja szybkie serwery! mialem sie pozegnac z psp i co ? zalosny jestes jak wszyscy poprzednicy tyel ci powiem! ja jak sie z toba kłoce to moge ci nagrac filmik i wstawic tu w przeciągu 2 godzin a ty? jzu 2 dzien sie bawisz i co. mowilem niech ci mamusia pomoze . daje 200% pewnosci ze nie wstawisz zadnego filmu, bo nie umiesz z komputera korzystac, co ty na kompie robisz skoro nie potrafisz wykonac prostych czynnosci(przepraszam, jak zwykle cos nie działa, dziwne co? u kazdego kto klamie w zywe oczy tak jest..). znajac zycie pojedziesz po mnie:) przyzwyczailem sie, ale i tak ja mam racje, nie chwalac sie z takimi typkami w tym temacie to wszyscy zrezygnowali z rozmowy, zaden nie poparl swoich słow dowodem w postaci filmu, jednym slowem scieme sypiesz no a jesli ja nie znam sie i jeste debilem to pokaz filmik, to rzuce studia i powiem rektorowi ze jestem za głupi i mam lepszego kandydata-cudotwórcę, w programowaniu to się napewmno przyda:P(hehehe..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothic 3 ruszyłby z Radeonem 9200 SE 128 MB? Jeden znajomy mi mówił, że mu dobrze chodziło, a ja jakoś mu nie wierzę. Ma procka pentium 4 2,8 GHz, 2 GB RAM-u

No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 12:51, buguser napisał:

Czy Gothic 3 ruszyłby z Radeonem 9200 SE 128 MB? Jeden znajomy mi mówił, że mu dobrze chodziło,
a ja jakoś mu nie wierzę. Ma procka pentium 4 2,8 GHz, 2 GB RAM-u

No i?


No jak masz 2 GB ramu i taki procesor to ruszy...nie wiem jak bedzie chodzil, ale napewno bedziesz mogl pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 07:16, danzelmario napisał:

> chyba sie niedoczekam na tego linka. laduje sie i laduje... poczekam jeszcze maks 3 godziny

> jak nie to wylacze.
sciemniasz kole*! bo to serwisy z bardzo dobrym działaniem! lepszych nie ma, jak nie to wrzucasz
na serwer np www.rapidshare.com taka sama zasada działania! maja szybkie serwery! mialem sie
pozegnac z psp i co ? zalosny jestes jak wszyscy poprzednicy tyel ci powiem! ja jak sie z toba
kłoce to moge ci nagrac filmik i wstawic tu w przeciągu 2 godzin a ty? jzu 2 dzien sie bawisz
i co. mowilem niech ci mamusia pomoze . daje 200% pewnosci ze nie wstawisz zadnego filmu, bo
nie umiesz z komputera korzystac, co ty na kompie robisz skoro nie potrafisz wykonac prostych
czynnosci(przepraszam, jak zwykle cos nie działa, dziwne co? u kazdego kto klamie w zywe oczy
tak jest..). znajac zycie pojedziesz po mnie:) przyzwyczailem sie, ale i tak ja mam racje,
nie chwalac sie z takimi typkami w tym temacie to wszyscy zrezygnowali z rozmowy, zaden nie
poparl swoich słow dowodem w postaci filmu, jednym slowem scieme sypiesz no a jesli ja nie
znam sie i jeste debilem to pokaz filmik, to rzuce studia i powiem rektorowi ze jestem za głupi
i mam lepszego kandydata-cudotwórcę, w programowaniu to się napewmno przyda:P(hehehe..)

jasne. wtedy sie pojawilo ze niemam konta i musialem zalozyc. i bylo po ladowaniu. a tyeraz wyrzuce na kompa 6 min. film zcyfrowki i wezme na tamta strone. dam ci linka obejrzysz, zobaczysz ze jestem cudotworca, rzucisz studia, dasz mi swoje psp i wszysko zrobisz co mowiles. szykuj sie. w ciagu 24h bedzie tam film. mysle ze jestem na tyle dorosla i powazna osoba ze jak cos mowie to robie. niewazne ile to trwa. jak powiedzialem to zrobie. a od 8 do 17 mam prace. szykuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:48, Matias16162 napisał:

jasne. wtedy sie pojawilo ze niemam konta i musialem zalozyc. i bylo po ladowaniu. a tyeraz
wyrzuce na kompa 6 min. film zcyfrowki i wezme na tamta strone. dam ci linka obejrzysz, zobaczysz
ze jestem cudotworca, rzucisz studia, dasz mi swoje psp i wszysko zrobisz co mowiles. szykuj
sie. w ciagu 24h bedzie tam film. mysle ze jestem na tyle dorosla i powazna osoba ze jak cos
mowie to robie. niewazne ile to trwa. jak powiedzialem to zrobie. a od 8 do 17 mam prace. szykuj
sie.


wielkie słowa, dużo optymizmu, śmieszne żarty, mało rozumu, brak wiedzy i doświadczenia ......... o tym już w kolejnym,93892 odcinku naszej wspaniałej (brazylijskiej) telenoweli "a u mnie się nie tnie G3"
mydlić oczy to ty możesz ale nie tym którzy potrafią korzystać z daru/umiejętności widzenia (o zgrozo zwyczajnego widzenia!!!)
czy wiesz że przed tobą było już takich wielu !? jeśli nie to przejżyj sobię te wszystkie strony i przestań spamować :/!!!
to już jest żałosne jak próbujecie przyciągnąć na siebie uwagę - tak jak małe dziecko wśród starszych popisuje się żeby tylko być w centrum (i przyznam że udało ci się być w centrum ale daj se siana i daj spokój)

pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2007 o 18:48, Matias16162 napisał:

mysle ze jestem na tyle dorosla i powazna osoba ze jak cos
mowie to robie. niewazne ile to trwa. jak powiedzialem to zrobie. a od 8 do 17 mam prace. szykuj
sie.

a ja mysle ze jestes 5 letnim dzieckiem. mówić to se mozesz co chcesz, g3 nei działą u ciebie lepiej jak u mnie wiec co sie podniecasz? uruchom g3 na 256 ram i gf2 mx i wtedy szpanuj, a nie wyjezdzasz z tekstem ze troja zintegrowana karta jest lepsza od 7600 gt , ciekawe od kiedy? 64 mega na karcie ma bodajze, i ty tym chcesz wyskoczyc? hahaha dobry jestes.. teraz 99% gier wymaga 256 mb. a mój core 2 duo to też pewnie gówno co? to uruchom se program cinebench 9.5 i zapodaj wynik testu, u mnie jest 28 sekund! jak mnie pobijesz to rzucam studia i oddaje ci psp, mzoesz juz podac adres to spakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować