Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 08:14, danzelmario napisał:

a ja mysle ze jestes 5 letnim dzieckiem.


On jest dzieckiem ale to ty jak dziecko sie zachowujesz. Naskakujesz na nie, wymądrzasz się i przy okazji kaleczysz naszą piękną polszczyznę. Przyhamuj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 08:19, buguser napisał:

> a ja mysle ze jestes 5 letnim dzieckiem.

On jest dzieckiem ale to ty jak dziecko sie zachowujesz. Naskakujesz na nie, wymądrzasz się
i przy okazji kaleczysz naszą piękną polszczyznę. Przyhamuj trochę.

zaraz tam kalecze, pisze szybko i bez ogonkow bo nie chce mi sie inaczej,wymadrzam sie? a niby w czym?. po prostu denerwuje mnie jak ktos gada totalne bzury i dodatkowo wyzywa mnie od roznych, a takich bylo tu juz wielu, niepozwole sobie na to. szczegolnie gdy mam rację(a napewno mam wystarczy poczytac co niekorzy wypisuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 09:25, danzelmario napisał:

zaraz tam kalecze, pisze szybko i bez ogonkow bo nie chce mi sie inaczej,wymadrzam sie? a niby
w czym?. po prostu denerwuje mnie jak ktos gada totalne bzury i dodatkowo wyzywa mnie od roznych,
a takich bylo tu juz wielu, niepozwole sobie na to. szczegolnie gdy mam rację(a napewno mam
wystarczy poczytac co niekorzy wypisuja)


"niekorzy"? O tym mówię..


Zawsze można delikatniej cos napisać, jak cie obraza zgłoś to do moderatorów.


Daj linki do przykładów, gdzie to niektórzy wypisują tak bardzo denerwujące cię rzeczy. W tym temacie jest dużo postów, więc mogę w nieskończoność szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 09:39, buguser napisał:

Daj linki do przykładów, gdzie to niektórzy wypisują tak bardzo denerwujące cię rzeczy. W tym
temacie jest dużo postów, więc mogę w nieskończoność szukać :P

ja je pamiętam na pamięć :), więc tak, w tym temacie pojawiły się nastepujace bzdury:
1. ustawienie 15 gb pamieci wirtualnej poprawia płynność gry
2. radeon 9550 jest super wypasioną karta na której wszystko śmiga na full(bo g3 podobno działa więc inne również powinny)
3. zintegrowana 64 megowa karta jest ekstra i geforce 7600 nie dorasta jej do pięt,
4. mój core 2 duo jest uszkodzony
5. gothic 3 wykorzystuje potencjał 2 rdzeni,
6. na 4 gb ram gra dziala duzo sprawniej niz na 2(lub inaczej potrafi je wykorzystac)
mało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 09:46, danzelmario napisał:


> Daj linki do przykładów, gdzie to niektórzy wypisują tak bardzo denerwujące cię rzeczy.
W tym
> temacie jest dużo postów, więc mogę w nieskończoność szukać :P
ja je pamiętam na pamięć :), więc tak, w tym temacie pojawiły się nastepujace bzdury:


Tragicznie. Jam bym takie napisał, że pisze głupoty i tyle. Bez wdawania się w niepotrzebne dyskusje.. Może i wiedze masz, ale można ją przekazać w spokojny sposób.

Dnia 14.09.2007 o 09:46, danzelmario napisał:

6. na 4 gb ram gra dziala duzo sprawniej niz na 2(lub inaczej potrafi je wykorzystac)


Słyszałem, że niby im więcej ma się ramu tym Gothic chodzi lepiej, ale to pewnie plotki. 4 GB może nie daje bardzo dużo, ale może troszkę tak, z Gothicem nigdy nic nie wiadomo :P

Dnia 14.09.2007 o 09:46, danzelmario napisał:

mało? :)


Starczy, pewnie im dalej tym tragiczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiem, że to co ludzie piszą to czasami są głupoty, czasami też nie da się ich im z głowy wybić, przez co często są agresywni, tudzież niekulturalni, ale wrzuć na luzik, oni są "mądrzejsi" ale to jest ich problem.... nikogo na siłę z błędu wyprowadzać nie musisz, a jak zaczniesz naskakiwać lub się na delikwenta, jak powiedziałeś,denerwować, wywoła to u niego jeszcze większy przypływ agresji i bluzgów które forum zaśmiecają. A tak pozatym to każdy ma nieco inne poczucie płynności gry (choć są pewne granice rozsądku, nie przeczę) i trzeba brać na to poprawkę. Ja na przykład potrafię grać na 17, w porywach nawet do 30 fps i mi te dolne 17 specjalnie nie przeszkadza (choć zwykle jest koło 20) , ale ktoś inny może na to narzekać... tak to już jest - subiektywne odczucia. Ale głupota i tak występuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:03, choper napisał:

kupiłem G3, ale na razie muszę jeszcze ulepszyć sprzęt ;)


Szczerze? - Trzeba było to zrobić w odwrotnej kolejności... może gothic by staniał do momentu twojego ulepszania PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:05, Kodi127 napisał:

> kupiłem G3, ale na razie muszę jeszcze ulepszyć sprzęt ;)

Szczerze? - Trzeba było to zrobić w odwrotnej kolejności... może gothic by staniał do momentu
twojego ulepszania PC...

Ale kupiłem go niedawno w platynowej kolekcji, więc cena już dobra. A komp będzie prawdopodobnie ulepszony jeszcze we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:02, Kodi127 napisał:

A tak pozatym to każdy ma nieco inne poczucie
płynności gry /ciach/

wiem, mówiłem to, ale no jak czytam: moja zintegrowana karta jest najlepsza i geforcy z serii 7(konkretnie to 7600) sie chwają to.. Nawet dziewczyny pytalem to nie znajac się powiedziała ze zintegrowany sprzet chyba nie jest najlepszy..bo inaczj po co byly by grafiki za 600, 700 zł jak mozna kupic plyte głowna za 350 i miec wypas grafike gratis. co do plynnosci to dla mnie płyność jest wtedy gdy gothic 3 działa z predkoscią taka jaka bedzie na filmie za 45 minut który nagrałem i zaraz pokażę. i jakos nie bylo to problemem.. a ci co ciagle sa madrzy na słowa jakos nie potrafia tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi w temacie to odpowiedź może dostanę szybko.

Mój sprzęt: Intel Core Duo 2,4, 2 GB ramu, GF 7600 GT

Wcześniej grałem na tak średnio wysokich (po zabawie z przestawianiem parametrów znalazłem optymalne ustawienie) ustawieniach, no i tu mój problem się zaczyna (dokładniej zaczął się dwa dni temu) teraz gra mi się strasznie tnie na takich ustawieniach, nieraz wyskakuje błąd out of memory i were is guru. O co chodzi? Od kiedy teleportowałem się do stolicy ten problem występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie wlasnie zakupilem gothic 3 i na jakich ustawinie mi njalpeije bedzie chodzil ??
Konfi kompa to 1.25 Gb ram procesor amd Athlon Xp 2600+ 2.09GHz i karta graficzna 512 mb Ati radeon x1600 Series ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezka sprawa, u mnei tez byly pamietam problemy jak teleportowalem sie do zamku,a gra tnie tylko tam czy wszedzie?, o pamietam ze tam to gra dzialala sporo wolniej niz w pozostalych czesciach myrtany, duzo tam budynków i orków,support dla 2 cpu bylby tutaj wskazany no ale cóż:(
Xezarten
wg mnie na srednio niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:02, Kodi127 napisał:

A tak pozatym to każdy ma nieco inne poczucie
płynności gry

no więc mój obiecany filmik a potem komentarz krótki
http://files.filefront.com/gothicdmpart1rar/;8551208;/fileinfo.html
http://files.filefront.com/gothicdmpart2rar/;8551324;/fileinfo.html
gram na detalach jak widac, z tym że odległość rysowania trawy mam zwiekszona dwukrotnie co widac na filmie, detale ustawione są wg mnie w taki sposób aby moja karta radziła sobie z wyświetlaniem obrazu i żeby gra jednoczesnie nie straciła za wiele na jakości, w miastach najczesciej odleglosc widzenia zmniejszam do średnich- tak żeby było tyle fps co w terenie, drobne przycinki spowodowane są tym że film nagrywałem bezpośrednio po załądowaniu gry, gra uspokaja sie po jakichs 15 minutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:26, buguser napisał:

Dużo ludzi w temacie to odpowiedź może dostanę szybko.

Mój sprzęt: Intel Core Duo 2,4, 2 GB ramu, GF 7600 GT

Wcześniej grałem na tak średnio wysokich (po zabawie z przestawianiem parametrów znalazłem
optymalne ustawienie) ustawieniach, no i tu mój problem się zaczyna (dokładniej zaczął się
dwa dni temu) teraz gra mi się strasznie tnie na takich ustawieniach, nieraz wyskakuje błąd
out of memory i were is guru. O co chodzi? Od kiedy teleportowałem się do stolicy ten problem
występuje.

bo .... jest tam dużo obiektów wczytywanych do pamięci a g3 nie używa dobrze pamięci kompa (lekko powiedziane) - zmniejsz ustawienie związane z wielkoscią textur
mnie to pomogło - jak dawałem na max to gra często wychodziła z komunikatem wher is guru (chodź działała tak samo jak z texturami na średnich) a ramu mam dużo i zawsze było jeszcze ok 2gb wolnych jak grałem
od taka dziwna to gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:02, danzelmario napisał:

ciezka sprawa, u mnei tez byly pamietam problemy jak teleportowalem sie do zamku,a gra tnie
tylko tam czy wszedzie?,


Teraz niestety wszędzie :(


To że w zamku się cieło mogłem przeżyć, ale teraz się trochę źle gra. Ja wróce z pracy posprawdzam czy z innymi ustawieniami grafy będzie chodzić płynniej, powinno. Jak nie to może cos ze sprzetem nie tak, naszczeście jest jeszcze na gwarancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 11:16, buguser napisał:

To że w zamku się cieło mogłem przeżyć, ale teraz się trochę źle gra. Ja wróce z pracy posprawdzam
czy z innymi ustawieniami grafy będzie chodzić płynniej, powinno. Jak nie to może cos ze sprzetem
nie tak, naszczeście jest jeszcze na gwarancji ;)

jak ja myslalem ze moj sprzet szwankuje to po prostu uruchomiłem inną wymagającą grę(stalker,tdu,carbon), i wtedy wine zrzucałem na gothic 3 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo jak człowiek ciągle słyszy że a to jego procesor ma uzkodzony rdzen, a to karta graficzna do niczego to sam zaczyna w to wierzyc:P, ale po uruchomieniu jakiejs "normalnej gry" wszystko wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:17, danzelmario napisał:

jak ja myslalem ze moj sprzet szwankuje to po prostu uruchomiłem inną wymagającą grę(stalker,tdu,carbon),
i wtedy wine zrzucałem na gothic 3 :):):)


Tak się składa że w tych "złych" dniach z Gothiciem grałem w Call of Juarez, ta gra nie wymaga dobrego sprzętu a jak grałem z wszystkim na max cieła mi się podejrzanie. Tam że Gothic się tnie to normalne, ale teraz tak dziwnie się mi tnie, podejrzane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:29, buguser napisał:

> jak ja myslalem ze moj sprzet szwankuje to po prostu uruchomiłem inną wymagającą grę(stalker,tdu,carbon),

> i wtedy wine zrzucałem na gothic 3 :):):)

Tak się składa że w tych "złych" dniach z Gothiciem grałem w Call of Juarez,

nie chce sie kłucić, ale patrząc na testy w sieci ta gra jest cholernie wymagająca.. nawet 8800 sobie nie radzi czesto z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować