Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 15:44, Ecko09 napisał:

No poza tym to vista ładnie wygląda :P

ale co z tego ze ma wyglad, dla wygladu nie warto rezygnowac z xp na ktorym zrobie obecnie wsyzstko co mi potrzeba. dodatkowo gothic 3 dzialal u mnie na viscie tak bym mial ramu 512 a proca 1.8 ale nie c2d a pentium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 15:53, Matias16162 napisał:

cierpliwosc poplaca

zabawny jesteś, nie potrafisz nagrac filmiku albo sie zwyczajnei boisz proste :) dalem ci przykład, 1 godzine nagralem i udostepnilem film na forum wiec jak widac nie jest to jakis skomplikowany problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:18, Carl92 napisał:

Bo Vista jest syfem mój kolega ma oryginała i żałuje że wydał na to 400zł. Jeszcze nigdy tak
nie żałował.

hym wersja oem home premimum to max 360 :P

Dnia 21.09.2007 o 14:18, Carl92 napisał:

Po pierwsze stare gry nie chcą mu się uruchomić (jakieś problemy Open GL)

dziwne gram w quaki III i podobne (open gl ) i działa normalnie

Dnia 21.09.2007 o 14:18, Carl92 napisał:

Po drugie nowe gry albo wolno mu chodzą albo tną niesamowicie (chodź na XP było normalnie)

nie mam problemu ale to raczej od sprzętu zależy - ilość ramu 1gb to minimum do pracy w tym sytemie

Dnia 21.09.2007 o 14:18, Carl92 napisał:

Po trzecie kompa ma przedniego i wszystko powinno być ok.

a jaki ?

Dnia 21.09.2007 o 14:18, Carl92 napisał:

I całe szczęście, że ja też się powstrzymałem.

A Gothic 3 na Viście to w ogóle nie wspomnę. Lepiej do Gothic 3 na Viście nie podchodzić :P
System tylko dla maniaków i szpanerów.

co do gothica III jak byś czytał wszystkie posty to byś wiedzieł - że po ostatnich hot fixach i nowych sterach od nvidi działa tak samo jak pod xp
acha w przypadku pojedynku gothic vs vista to raczej tej pierwszy jest gniotem :P
hym jakieś 6 lat temu więkość userów 98 podobnie pisała o win Xp - ale pewnie nie pamiętasz bo za młody jesteś
ach lubię opinię ludzi o czymś czego samego na oczy nie widzieli :P są przezabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 15:00, danzelmario napisał:

> > ja mam viste business oryginalna w dodatku i ani mysle jej instalowac na swoim kompie!

> dla
> > mnie tototalny syff..
> >
> a skąd wiesz że syf skoro nie instalowałeś :P
wiedzialem ze to powiesz, instalowalem, pracowalem 3 dni i czym predzej wróciłem do XP! i powiem
Ci zeby nie obsługa dx 10 w Vista to zaden gracz by nie przesiadal sie na Vista bo i po co???

a co ci po dx 10 jak nie masz odpowiedniej grafiki
inna sprawa - oczywiście kwestia gustu - jadę na viście od początku maja i powiem że jestem zadowolony - powiem że nawet bardzo -
eh,... ale zawsze takie opinie są jak MS nowy system wyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do komputera z tego kolegi to Ma z 2Gb ram, Gefroce 7600GS i AMD X2 4200+ (PCI-E) Wszystko powinno być oki, ale tak nie jest)
Co do systemów pamiętam dawne czasy jak wszyscy wychwalali 98 a bluzgali Xp za to, że połowa gier nie działa :D Czyli to co dzisiaj z Vistą.

Co Do Gothic 3 to nie wiem bo nie mam visty (i chyba dobrze :) )
Gram na XP na słabo_średnim kompie i jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 07:03, scott napisał:

a co ci po dx 10 jak nie masz odpowiedniej grafiki

nikt nie ma :-) prawda jest taka ze odpwiednie grafiki do dx 10 dopiero sie pojawia, juz nvidia szykuje przeciez 2 generacje unifield shader itp, seria 8 jest do dx 9 tak naprawde, do dx 10 pojawia sie dobre karty jeszcze, tak bylo z fx :)

Dnia 24.09.2007 o 07:03, scott napisał:

inna sprawa - oczywiście kwestia gustu - jadę na viście od początku maja i powiem że jestem
zadowolony - powiem że nawet bardzo -
eh,... ale zawsze takie opinie są jak MS nowy system wyda :P

mowie ze mam oryginal i nie pracuje na nim, nie widze powodów, na xp zrobie wszystko co mi potrzeba a nawet wiecej, bo mam wiecej ram-u)ogolnie mocy) na zabawe multimediami typu obrobka grafiki, konwersja filmów- a wiadomo ze tu 2 gb ram sie przydaje elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 08:04, danzelmario napisał:


> a co ci po dx 10 jak nie masz odpowiedniej grafiki
nikt nie ma :-) prawda jest taka ze odpwiednie grafiki do dx 10 dopiero sie pojawia, juz nvidia
szykuje przeciez 2 generacje unifield shader itp, seria 8 jest do dx 9 tak naprawde, do dx
10 pojawia sie dobre karty jeszcze, tak bylo z fx :)

seria 8xxx i radki xd2xxx mają wsparcie dla dx 10 więc nie pisz ... no sam wiesz czego
co do nowej generacji - no cóż postęp zawsze był - nikt nie oczekuje od gf 8xxx hd 2xxx że będą super hiper do dx10
każdy wie że z dx 10 to tylko sobie gf 8800 i radek 2900 poradzi - niższe modele nie mają szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2007 o 10:34, scott napisał:

seria 8xxx i radki xd2xxx mają wsparcie dla dx 10 więc nie pisz ... no sam wiesz czego

a czy ja stwierdzilem ze nie maja wsparcia?. uwazam ze dx 10 jest w fazie raczkowania i obsluga tego API w nowych kartach jest raczej ciekawostka anizeli atutem, to doskonale pozycje do dx 9 na najzwyzszych rozdzielczosciach.

Dnia 24.09.2007 o 10:34, scott napisał:

co do nowej generacji - no cóż postęp zawsze był - nikt nie oczekuje od gf 8xxx hd 2xxx że
będą super hiper do dx10

nie sa i nie beda :) bo prawdziwy dx 10 dopiero nadejdzie za rok, dwa kiedy to wyjda nowe gry i patche co Crysisa tak jak bylo z far cry, porównaj sobie 1 wersje tej gry z najnowszym patchem 1.33. niebo a ziemia..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:24, monkey93 napisał:

Czy na intel pentium dual core e2160 (1,8mhz) 1gb (2x512 dual channel) karcie radeon x1300(256
mb ddr-2) pojdzie gothic 3 ?? a i plyta glowna to Asus p5k

Ruszy, ale na minimalnych detalach (beznadziejna karta graficzna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:28, mokra skarpeta napisał:

wclae nie beznadziejna bo ja gralem na swoim geforce5500fx 128mb i jakos bylo


To pewnie miałeś szałową grafikę i z 10 fps. Nie żartuj na moim 7600 gs ledwo się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:33, TigerXP napisał:

> wclae nie beznadziejna bo ja gralem na swoim geforce5500fx 128mb i jakos bylo

To pewnie miałeś szałową grafikę i z 10 fps. Nie żartuj na moim 7600 gs ledwo się gra.


no co ty gralem na 512 ramach 1,7 ghz i ta karciocha i mialem jakie 25 fps a czasem wogole nie ciolo, mysle ze mialem szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem sobie nowy komputer i nareszcie bedę mógł sobie zakupić Gothica3, ale zastanawia mnie na jakich detalach będę mógł grać?
Procesor: Intel Core 2 Quad 2,40Ghz x 4
Grafika: GeForce 8600GT
Ram: 2GB DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 17:36, mokra skarpeta napisał:

no co ty gralem na 512 ramach 1,7 ghz i ta karciocha i mialem jakie 25 fps a czasem wogole
nie ciolo, mysle ze mialem szczescie


Albo coś kręcisz albo naprawde miałeś szczęście. Nie mnie to oceniać, aczkolwiek wiem że G3 to bardzo dziwna gra, która różnym ludziom na podobnych konfiguracjach chodzi różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:37, Moras1990 napisał:

Wczoraj kupiłem sobie nowy komputer i nareszcie bedę mógł sobie zakupić Gothica3, ale zastanawia
mnie na jakich detalach będę mógł grać?
Procesor: Intel Core 2 Quad 2,40Ghz x 4
Grafika: GeForce 8600GT
Ram: 2GB DDR2


Jak będziesz miał szczęście to na high. Nie wnikam czemu kupiłeś 8600gt, bo to nie moja sprawa, ale ja bym zakupił coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować