Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 15:53, Yaquza napisał:

Nie..Moze mam pirata,bo wytedy byłem biedny na bezkasiu , a ta gra kosztowała 129.90 zł.Poprosilem
kolege żeby mi przegrał ze swej oryginałki..i mi przegrał.Do tego czasu moj antywir nie wykrył
żadnego wirusa.


Co z tego? Ale przegrywanie jest nielegalne,a dokładniej jest piractwem.Piractwa tu nie tolerujemy,jak już mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tyle z tego że ja juz tego nie mam.Płytę z tą grą wyrzuciłem przez oono.Dokladnie kilka minut temu znaleziono konia trojańskiego.Wyrzucilem płytę i tego nie ma.Roztrzaskała sie o chodnik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ja jestem w drodze do nordmaru i musze dac ten kamien przodkuw temu ratagarowi daje on mnie prowadzi do tej jaskini gdzie ejnar i muwi ze bendze w chatce u nad jaskinią ja zabiłem ejnara mam jego hełm a ten ratagar ciągle stoi przed kryptą i nie moge z nim gadac co mam zrobic i tak juz było 3 razy zawsze kiedy wczytam przed jego rozmową on zawsze stoi i nie idzie do hatki to se nic nie stanie jak nie oddam mu hełmu bo on puzniej i tak go oddaje co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim fanom Gothica! Mam pytanie: Czy jest sens instalowania Gothica III na kompie który ma 1 GB ramu, procek dwurdzeniowy 1,7 Ghz, Grafika na płycie głównej 128 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:45, Szyszek123 napisał:

Siema wszystkim fanom Gothica! Mam pytanie: Czy jest sens instalowania Gothica III na kompie
który ma 1 GB ramu, procek dwurdzeniowy 1,7 Ghz, Grafika na płycie głównej 128 MB


Grafika na płycie głównej ??? Może być bardzo ciężko. Jakby nie była zintegrowana grafa to można by było pograć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:36, YahooPL napisał:

> Siema wszystkim fanom Gothica! Mam pytanie: Czy jest sens instalowania Gothica III na
kompie
> który ma 1 GB ramu, procek dwurdzeniowy 1,7 Ghz, Grafika na płycie głównej 128 MB

Grafika na płycie głównej ??? Może być bardzo ciężko. Jakby nie była zintegrowana grafa to
można by było pograć ...


To samo myślałem o grafice, ale nie stać mnie na nową
Ramu też trochę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:40, Szyszek123 napisał:

To samo myślałem o grafice, ale nie stać mnie na nową
Ramu też trochę mało


RAM jest minimalna ilość przy której da sie grać.
Spróbować zawsze możesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:40, Szyszek123 napisał:

To samo myślałem o grafice, ale nie stać mnie na nową
Ramu też trochę mało


Sytuacja taka sama, jak w wypadku Visty - układy zintegrowane nie są obsługiwane, co nie znaczy, że nic z tego nie wyjdzie. Jednak optymistą bym nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:19, DJ Szlafrok napisał:

Sytuacja taka sama, jak w wypadku Visty - układy zintegrowane nie są obsługiwane, co nie znaczy,
że nic z tego nie wyjdzie. Jednak optymistą bym nie był...


Aha, faktycznie. Zapomniałem, że na pudełku jest napisane, że zintegrowane układy graficzne (np. laptop) nie są w ogóle obsługiwane. Szlafrok racje ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:25, YahooPL napisał:

Szlafrok racje ma ...


Po co to piszesz, ha? Przecież to oczywiste!
;-)

@Yaquza

Dnia 26.01.2008 o 13:25, YahooPL napisał:

Nie..Moze mam pirata,bo wytedy byłem biedny na bezkasiu , a ta gra kosztowała 129.90 zł.Poprosilem
kolege żeby mi przegrał ze swej oryginałki..i mi przegrał.Do tego czasu moj antywir nie wykrył
żadnego wirusa.


Nie zmienia to faktu, że grałeś na piracie. Nieważne.
Jeśli wcześniej nie pojawiały się tego typu błędy, pewne jest iż problem jest natury zewnętrznej... musiałeś coś spsocić. ;-)
Acha, i jeszcze jedno - czy to, że wyrzuciłeś zawirusowaną płytkę (czy na pewno chodzi o płytkę?) sprawi, że nie wymienisz jej ''na lepszy model''?
Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:58, cor gawron napisał:

Ja mam tylko 512 ram ale jakoś mi idzie gothic3


To, że gra działa z taką ilością RAM, to nic dziwnego, dziwne może być to, że się tym chwalisz :/
Jeszcze kwestia - ile masz klatek mając tylko tyle RAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:58, cor gawron napisał:

Ja mam tylko 512 ram ale jakoś mi idzie gothic3


Też kiedyś grałem na tylu ramach i przyznam, że gra nie jest warta takich cierpień jakie wtedy przechodziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:58, cor gawron napisał:

Ja mam tylko 512 ram ale jakoś mi idzie gothic3

W mordę jeża nietoperza! Jeśli przejdziesz tę grę z taką ilością RAMu trafisz do Księgi Rekordów Guinnessa ;)
Ja, to myślałem, że nie wydzierżę przy 1024 Mb...
Heh, CD Projekt powinien się zastanowić na czymś takim jak Order Przykładnego Gracza Pierwszej Klasy albo Krzyż Niepowstrzymanego Gracza Narodu Polskiego , by jakoś mu to wynagrodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:58, cor gawron napisał:

Ja mam tylko 512 ram ale jakoś mi idzie gothic3


Chodzi ale pewnie się tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 11:33, karollek napisał:

> Ja mam tylko 512 ram
W mordę jeża nietoperza! Jeśli przejdziesz tę grę z taką ilością RAMu trafisz do Księgi Rekordów
Guinnessa ;)


512 to za dużo na rekord... mi tam się kiedyś udało odpalic G3 na 256 MB RAMu!! Razem z przebrnięciem przez menu, zmianą ustawień, i załadunkiem gry zeszło gdzieś około godziny... Byłem cierpliwy i udało mi się "zagrać"... bubuhahah to był dopiero HARDCORE.. nikomu nie polecam tak grać... w ogóle nie można w takim przypadku o graniu mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:15, Aragloin napisał:

ciekawy ile miałbym fps na moim kompie(jeśli ktoś wie to niech powie)P4 2.4 Ghz 512 Ram Radeon9200(SH1.4)128mb.(tak
na oko) ciekawy jestem:)

Ja wcześniej odpalałem na podobnym. Jeśli bedziesz miał niskie ustawinia to ok.3-5 gdy coś się dzieje(miasta) i nawet do 15 na terenach poza nimi(ale jak nie widać żadnych zabudowań tylko np. plaża no i oczywiście co chwila przycięcia na doładowywanie się terenu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 12:15, hunter22 napisał:

512 to za dużo na rekord... mi tam się kiedyś udało odpalic G3 na 256 MB RAMu!! Razem z przebrnięciem
przez menu, zmianą ustawień, i załadunkiem gry zeszło gdzieś około godziny... Byłem cierpliwy
i udało mi się "zagrać"... bubuhahah to był dopiero HARDCORE.. nikomu nie polecam tak grać...
w ogóle nie można w takim przypadku o graniu mówić :P


Ja paru osobom z forum też pomogłem odpalić na 256 RAM. Byli mi wdzięczni i wykrzykiwali moje imię pod niebiosa a ja się zastanawiałem jakimi są twardzielami, że płynność 3-5 klatek na sekundę ich zadowala. Nie mówiąc już o jakości grafiki czy chociażby całkowitym braku wody w niektórych miejscach. Ja grałem na trochę szybszym sprzęcie, ale nadal o płynności mowy być nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować