Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2009 o 15:19, GoMeZzz napisał:

Jeśli tak to na jakich detalach żeby bez ściny?

Na czterech tematach uzyskałeś już wyczerpujące odpowiedzi - możesz w końcu przestać w kółko pytać się o to samo? Bo zmiana karty graficznej i tego procka dużo nie zmienia. Choć NVidia dużo lepiej radzi sobie z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę nie na temat ale ...
Mam pytanie czy patch 1.70 zawiera już wszystko co potrzebne czy muszę ściągać poprzednie wersje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja gram na laptopie w g3 na max. mam Acera 6920g, gra dziala tak samo jak na moim domowym(podpis) sprzecie, co siwadczy tylko o tym ze gra byla jest i bedzie skopana, zacinala i dalej zacina mimo ze mam patch 1.7 i nawet 4 gb ram tu mie pomaga eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 00:18, danzelmario napisał:

a ja gram na laptopie w g3 na max. mam Acera 6920g, gra dziala tak samo jak na moim
domowym(podpis) sprzecie, co siwadczy tylko o tym ze gra byla jest i bedzie skopana,
zacinala i dalej zacina mimo ze mam patch 1.7 i nawet 4 gb ram tu mie pomaga eh:/

Bo patch 1.7 nie poprawia płynności gry czy wymagań sprzętowych. On naprawia tylko wiele bugów gry przez co gra nie jest tak frustrująca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 07:12, mlynar911 napisał:

Bo patch 1.7 nie poprawia płynności gry czy wymagań sprzętowych. On naprawia tylko wiele
bugów gry przez co gra nie jest tak frustrująca ;]

Akurat to sprawa dyskusyjna bo np. na v 1.6 gra mi działa gorzej niż na wersji 1.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 17:43, Numenpl napisał:

Akurat to sprawa dyskusyjna bo np. na v 1.6 gra mi działa gorzej niż na wersji 1.7

Ta na 1.6 niektórym chodziła nawet lepiej na najwyższych niż na średnich. Dlatego widzisz. patch 1.7 nie naprawia stabilności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 07:12, mlynar911 napisał:

>/.../ > Bo patch 1.7 nie poprawia płynności gry czy wymagań sprzętowych. On naprawia tylko wiele
bugów gry przez co gra nie jest tak frustrująca ;]

Nieprawda, poprawia płynność gry. Sam to stwierdziłem naocznie. Przed patchem, na Radeonie 3870 i E 8400, w rozdzielczości 1920x1200 było beznadziejnie, pograłem moze 10 minut i zostawiłem. Z patchem 1.7 grało mi sie bardzo dobrze, bez zacinek, albo z minimalnym,i raz, na jakiś czas. Na tyle dobrze, że całą grę przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 18:41, KrzysztofMarek napisał:

Nieprawda, poprawia płynność gry. Sam to stwierdziłem naocznie. Przed patchem, na Radeonie
3870 i E 8400, w rozdzielczości 1920x1200 było beznadziejnie, pograłem moze 10 minut
i zostawiłem. Z patchem 1.7 grało mi sie bardzo dobrze, bez zacinek, albo z minimalnym,i
raz, na jakiś czas. Na tyle dobrze, że całą grę przeszedłem.

Mi tam to różnicy nie sprawiło. Tak samo chodziło przed patchem i po. Tylko ,że na patch 1.7 ten problem z "guru" zniknął. No może nie do końca ,ale ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować