Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

-7900 GT
-AMD Athlon3200+
-1,5 GB RAM
-1680x1050
Grafika na max i gra śmiga, że aż miło.Jedynie musiałem zmniejszyć pixel shader bo gra się zawieszała,ale teraz już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:26, Miedzik napisał:

-7900 GT
-AMD Athlon3200+
-1,5 GB RAM
-1680x1050
Grafika na max i gra śmiga, że aż miło.Jedynie musiałem zmniejszyć pixel shader bo gra się
zawieszała,ale teraz już jest ok.


A procesor krecony? Bo mam porownywalnego kompa tylko nie wiem czy mi procesor styka.
Moj komp:
-Athlon 64 3500+ (2.2 GHz),
-3 GB Ram (z czego winda nie wykoszystuje 1/3 :/ ),
-GeForce 7950 GT 512 GDDR3,

I rowniez zamierzam grac na tej samej rozdzialce ze wzgledu na 20" monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam radeona 9550 i 1gm ram i jak włączam gre to mi pisze że konfiguracja jest nie prawidłowa i w instrukcji pisze jakie obsługuje kartyi wśród tych kart nie ma mojej karty.Czy ktoś może mi powiedzieć co ja mam zrobić może coś musze zmienić w pliku INI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:23, diablolod napisał:


Daj paladynowi walczyć. Sam wywabiaj grupki po 2-3 wrogów,i zabijaj ich. Nie powinno to sprawiać dużych trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam :
procesor - Athlon 2600+
krta graf. - Radeon 9600 Pro
pamięć - 1024

czy jest szansa aby zagrać w Gothica 3 ? na tym co mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam radeona 9550 i 1gm ram i jak włączam gre to mi pisze że konfiguracja jest nie prawidłowa i w instrukcji pisze jakie obsługuje kartyi wśród tych kart nie ma mojej karty.Czy ktoś może mi powiedzieć co ja mam zrobić może coś musze zmienić w pliku INI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ghotica3 sprawiłem sobie Radeona X1800XL (gdyby moja baba sie dowiedziała ile za nią dałem, z chaty by mnie wywaliła :D ) do tego mam 1 GB ram i pentium IV 2.8Ghz... da sie na tym pograć chociaż na low detail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inni forumowicze mówili zebym sie nie pytal o Gothica III puki nie wyjdzie wyszedl a wiec
czy i jak pójdzie mi Gothic III na kompie:
Intel Celeron 2.60 GHz
Ram 1gb
Karta graficzna Galaxy 7600GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 7800 gs Pentium 4 3.2 @ 3650 HT na 478 1.5gb Geil wszystko na max i aa x2 filtrowanie aniso przy najwyższych detalach czasami są freezy jak się wejdzie na inne tereny ale to takie na 2 sekundy ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska!
A sprawdzaliście moda - Polskiego autora - współtwórcy tłumaczenia KOTOR 2 ?

Jak nie to ssijcie z:
http://rapidshare.com/files/533024/Gothic3TWEAK.rar.html

lub z:
http://files.filefront.com/Gothic3TWEAKrar/;6072200;;/fileinfo.html

A tu notka od autora:

"Zapraszam do zapoznania się z programami mojego autorstwa. Służą one do wyciśnięcia
wszystkiego co się da w Gothicu3 z waszych komputerów.

Gothic3TWEAK to najnowszy "produkt", który robi co może by gra działała lepiej. Ten tweak
ma na celu przede wszystkim poprawe wykorzystywania pamięci, ale dodaje też kilka
innych ulepszeń, które wpływają na wydajność. TWEAK jest tak do angielskiej wersji
Gothica3 jak i polskiej."

Ja jeszcze nie mam Gothica 3 i nie mogę sprawdzić jak działa, ale sądząc po podobnym tweaku do KOTOR2,
gościu wie co robi. Nawet słabsze karty graficzne sobie poradzą.

Heyah ! Miłego grania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie szarpie nawet na niskich detalach i na najniższej rozdzielczości... Myliłem się co do swojego kompa (Athlon 3200+ ; 1 GB RAM ; GF 6600) :( ... Zbieram aktualnie na GF 7950 GX2, a wtedy sobie i w G3 pogram na max ^^ postanowiłem, że powoli będę upgrade''ował kompa, bo lipnie się gra... :( Póki co, mimo, że mam wielką chęć zagrać w G3, nie gram, bo to i tak nie ma sensu... Nie wiem, czy pierw dokupić RAMu, czy dalej zbierać kase na grafike... Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 09:11, ZIYO napisał:

Hej ludziska!
A sprawdzaliście moda - Polskiego autora - współtwórcy tłumaczenia KOTOR 2 ?

Jak nie to ssijcie z:
http://rapidshare.com/files/533024/Gothic3TWEAK.rar.html

lub z:
http://files.filefront.com/Gothic3TWEAKrar/;6072200;;/fileinfo.html


A tu notka od autora:

"Zapraszam do zapoznania się z programami mojego autorstwa. Służą one do
wyciśnięcia
wszystkiego co się da w Gothicu3 z waszych komputerów.

Gothic3TWEAK to najnowszy "produkt", który robi co może by gra działała lepiej.
Ten tweak
ma na celu przede wszystkim poprawe wykorzystywania pamięci,
ale dodaje też kilka
innych ulepszeń, które wpływają na wydajność. TWEAK jest tak
do angielskiej wersji
Gothica3 jak i polskiej."

Ja jeszcze nie mam Gothica 3 i nie mogę sprawdzić jak działa, ale sądząc po podobnym tweaku
do KOTOR2,
gościu wie co robi. Nawet słabsze karty graficzne sobie poradzą.

Heyah ! Miłego grania !!

Sprawdze go ale dopiero o 16 20 bo w tedy wracam ze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie otrzymałem g3. grafa nie zła. ale tak naprawde nie wiem jaki trzeba miec sprzet zeby chodził dobrze.
mój sprzęt to: AMD ATHLON 3200+
ATI RADEON X800 GTO ULTIMA 256 MB/256BIT 12 POTOKOWA
RAM 1.5 GB
i nie mam pojęcia czy na takim sprzecie powinna dobrze chodzic.????? zagrałem detale średnie i 800x600 rozdziałe i nie stety czasami sie przycina i to nie jest tak czasami. potrafi przyciąć sie na 4s.
-
może mam zły sterownik do grafiki. czy ktos moze mi powiedzie gdzie moge zmniejszyc pixsel shader

i jeszcze jedno jaka karta w przenosnych lepsza ge 7300 258 czy ati rad x1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może nie na temat ale muszę to wiedzieć jak najszybciej:jak pozbyć się tego komunikatu.Włącza mi się kiedy próbuję włączyć gothic3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 08:34, Sztywny-pl napisał:

>
Daj paladynowi walczyć. Sam wywabiaj grupki po 2-3 wrogów,i zabijaj ich. Nie powinno to sprawiać
dużych trudności :)


juz zrobilem :) oni sami podchodzili :P

ale tu mam q z bugiem(chyba) mam wyplenic poludniowa czesc jakskini w reedock a zabilem jush wszystkich i nie moge ukonczyc zadania:/ 3 razy dokladni obeszlem wszystko i nic:/ zadnego potwora wiecej :( cos mam zrobic czy to poprostu zlosliwy bug??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GF7800GT @ prawieGTX
AMD X2 3800+@5000+ (2500Mhz)
1.5GB RAM DDR @ 416 Mhz
ASUS A8N-E
LCD 19" -> rozdzielczosc gry 1280x1024

ustawienia: WSZYSTKO NA HIGH, ANIZO x 4, WYŁĄCZONY DEPTH OF FIELD (nie podoba mi się to)

Gra chodzi naprawdę płynnie, nie mam żadnych problemów z doczytywaniem. Nie rwie, nie szarpie - sam się dziwię, bo ludzie tak narzekają, że paranoja...
System:
WIN XP SP2, swap 2048MB na dysku innym niż G3, wyłączone wszystkie firewalle, antywiry, i inne gówna w tle.
Jedyny bug jaki mi się zdarzył to raz quicksave się zrąbał.

NIE ŚCIEMNIAM - G3 NAPRAWDĘ CHODZI MI BARDZO ELEGANCKO, DUŻO PŁYNNIEJ NIŻ OBLIVION (tam na max detalach w otwartym terenie przycina - na szczescie mam to gdzies bo nienawidze tej gry)

Niech wszyscy, którzy mają podobną konf. do mojej i narzekają, ładnie wyczyszczą (defrag, porządki itd.) windowsa i sprawdzą czy mają ok sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 13:30, diablolod napisał:

ale tu mam q z bugiem(chyba) mam wyplenic poludniowa czesc jakskini w reedock a zabilem jush
wszystkich i nie moge ukonczyc zadania:/ 3 razy dokladni obeszlem wszystko i nic:/ zadnego
potwora wiecej :( cos mam zrobic czy to poprostu zlosliwy bug??


zrobiłem to zadanie: gdy pokonałem pełzacza na samym końcu, pojawił się napis, że zadanie zostało wykonane - żadnego buga nie miałem. Sprawdź czy wszystko wybiłeś, powybieraj rzeczy ze skrzyń itd. Nie wiem albo ja mam szczęście i na żadnego buga po 12 godzinach gry nie trafiłem, albo dopiero wszystko przede mną

ps. shit... 12 godzin, a ja cały czas kręce się pomiędzy Ardeą, Reddock i Cape Dun - TA GRA JEST OGROMNA! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować