Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dzisiaj byłem w empiku pooglądać co słychać i akurat włączony był G3 na jednym komputerze pobiegałem postrzelałem z łuku pomachałem mieczykiem zwiedziłem mały kawałek świata jakieś łąki itp i powiem, że gra fajnie wyglądała, grafika wydaje mi się na medium/high ustawione z podniecenia nie sprawdziłem, ale jak zapytałem babki w emipku jaki sprzęt jest to powiedziała że procesor Intel dwrudzeniowy chyba 2,8, 1GB ramu i Radeon x1600 w sumie ładnie wyglądało to jednak widać, że ramu więcej by się przydało :/ ale cóż ma swój czar ta gra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: Czy przy : Pentium D 2.8 Ghz, Nivdii GF 6800 GT i 1 GB RAM-u mogę liczyć na płynną grę przy większych detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:57, LuQeMaStEr napisał:

Ponawiam pytanie: Czy przy : Pentium D 2.8 Ghz, Nivdii GF 6800 GT i 1 GB RAM-u mogę liczyć
na płynną grę przy większych detalach?

Raczej tak grafa dobra procek tak samo nie powinno byc kłopotu. Ale jakby jakieś były zawsze można niektore opcje zmniejszyc np: zasięg horyzontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, procesor ledwo spełnia minimum, a ramu masz o 512 za mało. Całkowicie najniższe detale ze ścinkami podczas doładowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:06, WorldWar3PL napisał:

Niestety, procesor ledwo spełnia minimum, a ramu masz o 512 za mało. Całkowicie najniższe detale
ze ścinkami podczas doładowywania.

Co byś mi radził wymienić w kompie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:15, Eaville napisał:

Co byś mi radził wymienić w kompie??


Może odpowiem za kolege bo aktualnie jest niedostępny. Karta graficzna jest dobra, najlepiej dokup jeszcze 512 RAM''u i jeśli masz troche odłożnych pieniędzy to dodatkowo procesor przynajmniej 2.8 GHz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:18, Larry Laffer napisał:

Gothic 3 ma gigantyczne wymagania!

Wiem ale czy jakbym dokupił jeszcz 512 ramu to by mi nie przycinało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Gothic III to super gra ,tylko że ma ogromne wymagania. Niedawno kupiłem sobie nowego kompa ,na którym Gothic III może działał mi na minimalnych wymaganiach. Oto moja Konfiguracja :

Procesor - Pentium 4 3.06 Ghz
Grafika - Geforcr Fx 7300 LE 512 Mb
Ram - 512 Mb DDRAM

I wątpie żeby mi się nie "cioł". Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:21, Eaville napisał:

> Gothic 3 ma gigantyczne wymagania!
Wiem ale czy jakbym dokupił jeszcz 512 ramu to by mi nie przycinało??


Nie ma pewności - prawdopodobnie by przycinało, bo i 1 GB dla G3 to rozsądne minimum - reszta sprżętu to też minimum, więc na kompletnie płynną rozgrywkę na niskich ustawieniach i tak bym nie liczył na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minimum z niektórymi ustawieniami medium prawie byś nie miał przycinek : ) A to oznacza praktycznie komfortową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzisiaj wkoncu odpalilem mojego Gothica 3 niestety nie na moim kompie (jest na gwarancji) a u sasiada na takim kompie:
Amd Semptron 2400+
512 md ram 300mhz
geforce fx 5200
Myslalem ze gothic bedzie bardzo zle chodzil na tym sprzecie, lecz miło mnie zaskoczyl chodzil lepiej niz obek :P
Ciol sie tylko przy doczytywaniu terenu a i tak tylko na jakies 3 - 4s. Gralem na ustawieniach minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:21, Paluch 222 napisał:

> Co byś mi radził wymienić w kompie??

Może odpowiem za kolege bo aktualnie jest niedostępny. Karta graficzna jest dobra, najlepiej
dokup jeszcze 512 RAM''u i jeśli masz troche odłożnych pieniędzy to dodatkowo procesor przynajmniej
2.8 GHz. Pozdrawiam.

A jaki procesor radził byś mi kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:21, Eaville napisał:

> Gothic 3 ma gigantyczne wymagania!
Wiem ale czy jakbym dokupił jeszcz 512 ramu to by mi nie przycinało??

''

Tego niewiem. U mnie też nei chodzi, a mam kąpa o połowę słabszego niż twój, Gothic 2 dawał radę. Na 3 niemogę sobie jeszcze niestety pozwolić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:29, Eaville napisał:

A jaki procesor radził byś mi kupić??


Szczerze? Najlepiej taki jak jest zalecany w tutejszej pomocy czyli Intel Pentium(R) 4/AMD 3 GHz lub równorzędny (najlepiej jeszcze dwupotokowy ;) ). Starczyłoby Ci to na dłuższy czas, jednak wiadomo że niekażdy może sobie na to pozwolić więc przynajmniej 2.6 lub 2.8 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanko xDD
Na jakich detalach bende mógł grać w gothica 3 na takim sprzęcie :

karta graficzna : nvidia geforce 6800xt tdh 128 mp ddr

procesor : athlon 3200 GHz

1 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:34, Cdmaniak napisał:

Jeśli mam nVidie GeForce 5200FX, 768 Mb RAM, AMD Athlon 2200+ 1.80 GHz to czy mogę sobie pograc
chociaż na najniższych detalach?

Nie wiem ale wejdź na stronę http://www.srtest.com/referrer/srtest , tam w pozycji 1 wybierz grę , a później naciśnij Can you run it i chwię poczekaj.

PS: Musisz mieć włączoną Jave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować