Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 14:06, Doreczek napisał:

Witam mam pytanko :

Czy w Gothica 3 można pograć w trybie multiplayer ??


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:06, Doreczek napisał:

Witam mam pytanko :

Czy w Gothica 3 można pograć w trybie multiplayer ??


o ile mi wiadomo - KOMPLETNIE NIE

Gothic to gra typowo singleplayerowa - pograsz jedynie w pojedynkę - bo prawdziwy bohater świata Myrtany może być tyllko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 22:29, cOr napisał:

czy na sprzecie athlon 3500+, 2gb ddr , GeForce 7600 GT bedzie dawalo rade?


Jak dokupisz z dwa giga ramu i karte zmienisz na GF 7900 wtedy na minmum pograsz.

Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:12, Doreczek napisał:

Hmm to kiepsko ... Jest warta kupna gra ??


Powiedz mi, widziałeś kiedyś cRPG z multiplayerem?! Bo chyba to jest fizycznie nie możliwe. To musiało by byc MMORPG a nie cRPG, pomyśl choć trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:12, Doreczek napisał:

Hmm to kiepsko ... Jest warta kupna gra ??
Bo 14 jade do wawy i kupie sobie Guild Wars Nightfall lub Gothica 3 jak będzie w empiku ...


odpowiem tak:
zależy co lubisz.
jeżeli przeszedłeś wcześniejsze części Gothicka - to ja nie wiem, nad czym sie zastanawiasz.. :) - dla mnie zakup trzeciej części to oczywista sprawa - jedynym problemem jest brak kasy z mojej strony :)
a jeżeli lubisz rywalizację czy ogólnie grę z innymi graczami - wybierz GW (jest nawet taki temat na forum, możesz poszukać). również chętnie bym sie skusił na GW - ale w jakis dziwny sposób wolę stareńkie Diablo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:13, Lerten napisał:

> czy na sprzecie athlon 3500+, 2gb ddr , GeForce 7600 GT bedzie dawalo rade?

Jak dokupisz z dwa giga ramu i karte zmienisz na GF 7900 wtedy na minmum pograsz.

Przykro mi...

mnie tez strasznie wkurza, jak ludzie pisza posty w tym stylu byle tylko pochwalic sie swoim sprzetem...
a niech mi ktos powie: jak gothic chodzi na mniej wiecej takiej konfiguracji(planuje upgrade i tak mniej wiecej po nim sie bedzie komputer prezentowac:): sempron 3.0, 1gb ram, gf 7600gs 256 mb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem co do właśnie tych wymagań, spełniam wszystko prócz ilości RAM, bo mam 768mb, reszte mam Barton 2500+, Radeon 9200 /w minimum pisze 1.4 shader i 9000 a w supported 9800 :?/ i płyte ABIT NF-7, sterowniki do grafy mam najnowsze OMEGA

problem jest taki że kiedy odpalam grę, pokazują mi się te głupie loga, i po ostatnim tam od pentiuma robi się białe tło i po czasie monitor przechodzi w stan spoczynku, lecz gra i cały system chodzi bo słyszę muzykę w tle, raz udało mi się nawet na czyja wyłączyć. Ręce mi opadają już

Jak ktoś wie co zrobić, napiszcie proszę, za długo na to czekałem by nie pograć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:13, Lerten napisał:

> czy na sprzecie athlon 3500+, 2gb ddr , GeForce 7600 GT bedzie dawalo rade?

Jak dokupisz z dwa giga ramu i karte zmienisz na GF 7900 wtedy na minmum pograsz.

Przykro mi...

OCZYM ty czlowieku muwisz on pogra na wysokich spokjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiasz się :P

No jak grałem w gothica 2 to wywarł na mnie złe wrażenie :P a może 3 będzie lepsza :P chciaż wogóle nie grałem w tę serie Gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:17, Gabryiel napisał:

> > czy na sprzecie athlon 3500+, 2gb ddr , GeForce 7600 GT bedzie dawalo rade?
>
> Jak dokupisz z dwa giga ramu i karte zmienisz na GF 7900 wtedy na minmum pograsz.
>
> Przykro mi...
OCZYM ty czlowieku muwisz on pogra na wysokich spokjnie


To była ironia. Na przyszłość skorzystaj ze słownika, bo byki zadzisz jak przedszkolak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona AMD 1.5 ghz ,768 ddr ramu i radeona 9550. Pójdzie mi , bo nie wiem czy mogę zamawiać (a chcę zamówić) . Aha i mam coś co nazywa się tweak (napisali ,że zmniejsza wymagania) prosze powiedzcie m . Naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na mojego czuja to bym pokąbinował w częstyotliwości odświerzania w ustawieniach karty albo sprubowałbym monitorek od kogoś skubnąć i sprawdzić czy ruszy mozliwe że twój monitor nie obsługuje wybranej przez Ciebie częstotliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:19, Vandermichen napisał:

Mam Athlona AMD 1.5 ghz ,768 ddr ramu i radeona 9550. Pójdzie mi , bo nie wiem czy mogę zamawiać
(a chcę zamówić) . Aha i mam coś co nazywa się tweak (napisali ,że zmniejsza wymagania) prosze
powiedzcie m . Naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Matko. Na górze ma wymagania gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:17, Doreczek napisał:

Oj czepiasz się :P

No jak grałem w gothica 2 to wywarł na mnie złe wrażenie :P a może 3 będzie lepsza :P chciaż
wogóle nie grałem w tę serie Gothic


NIE NIE NIE!!!!!

jeżeli nie przeszedłeś wcześniejszych części ZABRANIAM CI kupować trójki - gra tworzy bowiem z poprzednimi częściami integralną całość - i jeśli nie przeszedłeś wcześniejszych Gothicków - to nie ma najmniejszego sensu kupować trójki. bo po prostu NIC nie zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:20, Respev- napisał:

> Mam Athlona AMD 1.5 ghz ,768 ddr ramu i radeona 9550. Pójdzie mi , bo nie wiem czy mogę
zamawiać
> (a chcę zamówić) . Aha i mam coś co nazywa się tweak (napisali ,że zmniejsza wymagania)
prosze
> powiedzcie m . Naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedz.
Matko. Na górze ma wymagania gry!


Bleh, pomylilo mi sie :P W innym tematacie sa wymagania, ale tak czy owak, napewno pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:59, cmurder napisał:

> C2D E6600, X1900XT 256 MB, 2 GB RAM (667 MHz)
>

gra jest płynna na takim sprzęcie czy też zdaża się przycinanie


na ostateczną odpowiedź na pytanie wstrzymam się jeszcze trochę, dopiero zaczynam zabawę, raczej narazie tak testowo, bo za dwa tygodnie chcę postawić od nowa system. Narazie jest tak, że w lesie bywa od 30 czasami nawet do 50 fps, ale są mocne ścinki, co kilka - kilkanaście sekund. Mam cały czas podgląd fps, co widać na powyższym screnie i są spadki do 10-15 fps, prawdopodobnie przez doczytywanie. Ostatnio miałem nawet sytuację, podczas ataku na dzika - kilku sekundowy zastój , po czym np. tekstury miecza znikały i ten robił się czerwony. Generalnie optymalizacja jest do ..... skopana mocno.
Pogrzebię w pliku ini i myślę że może to przynieść poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:21, Azrathel napisał:

jeżeli nie przeszedłeś wcześniejszych części ZABRANIAM CI kupować trójki - gra tworzy bowiem
z poprzednimi częściami integralną całość - i jeśli nie przeszedłeś wcześniejszych Gothicków
- to nie ma najmniejszego sensu kupować trójki. bo po prostu NIC nie zrozumiesz...


Mój drogi, a wiesz czemu tak jest? Grafika... Teraz ludzie lecą na grafikę, a nie na fabułę. To coś porównywalne z microsoftem (ich dewiza - Wydać windows z wodotryskami [Vista], ale mało stabilny. I tak dużo ludzi go kupi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować