Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Kompiuterek jak mój :-)
Jeżeli nie korzystałaś jeszcze z tweaków, napisz proszę na worldwar3_pl[at]wp.pl, podeślę ci mój numer gadu-gadu i pomogę. Ja na takim komputerze gram w miarę płynnie ( tekstury medium : ) ), gorzej w mieście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym sie dowiedzieć na jakie detale moge liczyć w Gothic 3 przy sprzęcie:
AMD Sempron 2500+
GeForce 6600 z 8 potokami
i 512 ram??
Oblivion chodził mi bez problemow na Średnich detalach a przytym miałem uruchomione HDR:)
Ale niewiem jak będze z Gothic''kiem 3.
Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pograsz sobie na minimum...;/
Wiem że to ci się tylko tak wydaje że Gothic 3 działa na takim sprzęcie na większych detalach i my tu mówimy jakieś przeolbrzymione wymagania, ale tak nie jest... Niestety sam tak myślałem przed uruchomieniem gry, ale niestety przekonałem sie że jest inaczej...;/ Mam Athlon 3200+, 1 GB RAM i Geforce 7900 GS i chodzi mi na średnich! Niestety pojawiają się duże zacinki...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w internecie że Gothic III działał na zintegrowanych kartach graficznych. Czy to prawda??? Mam Gothic I i II i chciałbym mieć trójkę ponieważ w Irlandii Gothic III jest śmiesznie tani - 30 euro!!!! Chciałbym być w 100% pewny że będzie mi działał. Możecie mi jak najszybciej pomóc???????????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:52, Pepper Ronie napisał:

Czytałem w internecie że Gothic III działał na zintegrowanych kartach graficznych. Czy to prawda???
Mam Gothic I i II i chciałbym mieć trójkę ponieważ w Irlandii Gothic III jest śmiesznie tani
- 30 euro!!!! Chciałbym być w 100% pewny że będzie mi działał. Możecie mi jak najszybciej pomóc???????????!!!!!!!!


Ta a krowy latają, a orkowie noszą baletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 18:52, Pepper Ronie napisał:

Mam Gothic I i II i chciałbym mieć trójkę ponieważ w Irlandii Gothic III jest śmiesznie tani
- 30 euro!!!! Chciałbym być w 100% pewny że będzie mi działał. Możecie mi jak najszybciej pomóc???????????!!!!!!!!

Czyli u nas jest tańszy bo kosztuje 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:07, Tomek.czwa napisał:


> Mam Gothic I i II i chciałbym mieć trójkę ponieważ w Irlandii Gothic III jest śmiesznie
tani
> - 30 euro!!!! Chciałbym być w 100% pewny że będzie mi działał. Możecie mi jak najszybciej
pomóc???????????!!!!!!!!
Czyli u nas jest tańszy bo kosztuje 99zł


Zauważełeś że piszę o IRLANDII??? Tutaj zarabia się kilka razy więcej niż w Polsce. Biorąc pod uwagę zarobki w obu państwach myślę że tutaj kupisz go prędzej niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam instalacji najnowszego patcha 1.09, psuje on gre (wersja PL), a zwłaszcza save i grafe, potrefi ona migać i przenikać przez różne przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:10, Pepper Ronie napisał:

> Czyli u nas jest tańszy bo kosztuje 99zł

Zauważełeś że piszę o IRLANDII??? Tutaj zarabia się kilka razy więcej niż w Polsce. Biorąc
pod uwagę zarobki w obu państwach myślę że tutaj kupisz go prędzej niż w Polsce.

O co ci chodzi:/ Wiesz niektórzy zarabiają więcej niż "biali murzyni" w irlandi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:14, Tomek.czwa napisał:


> > Czyli u nas jest tańszy bo kosztuje 99zł
>
> Zauważełeś że piszę o IRLANDII??? Tutaj zarabia się kilka razy więcej niż w Polsce. Biorąc

> pod uwagę zarobki w obu państwach myślę że tutaj kupisz go prędzej niż w Polsce.
O co ci chodzi:/ Wiesz niektórzy zarabiają więcej niż "biali murzyni" w irlandi.


NIE JESTEM ŻADNYM BIAŁYM MURZYNEM!!!!!!! ZROZUMIANO???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:10, PawloM4 napisał:

nie polecam instalacji najnowszego patcha 1.09, psuje on gre (wersja PL), a zwłaszcza save
i grafe, potrefi ona migać i przenikać przez różne przedmioty



czekaj czekaj tzn że ten patch nie likwiduje SAVEbuga? tylko jeszcze bardziej niszczy gre? ale może dokładniej na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:20, Kedly napisał:

> nie polecam instalacji najnowszego patcha 1.09, psuje on gre (wersja PL), a zwłaszcza
save
> i grafe, potrefi ona migać i przenikać przez różne przedmioty


czekaj czekaj tzn że ten patch nie likwiduje SAVEbuga? tylko jeszcze bardziej niszczy gre?
ale może dokładniej na ten temat..

Ja zainstalowałem patcha i nie zauważyłem żeby mi zniszczył grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzwałeś mnie od "białego murzyna". Lepiej nie chciej żebym powiedział coś złego o tobie.
P.S: Chciałem tylko się dowiedzieć czy będzie mi działał Gothic III a ty od razu że jestem "białym murzynem" żyjącym w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 09.11.2006 o 19:22, Tomek.czwa napisał:

Ja zainstalowałem patcha i nie zauważyłem żeby mi zniszczył grę.

bo moze zainstalował wersję eng a nie pl własnie sciagam z serwera cdprojektu i zobacze co to jest bo na gothic world patch nie ma polskiej opcji jezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 21:26, shrekinator napisał:

.
> Ja zainstalowałem patcha i nie zauważyłem żeby mi zniszczył grę.
bo moze zainstalował wersję eng a nie pl własnie sciagam z serwera cdprojektu i zobacze co
to jest bo na gothic world patch nie ma polskiej opcji jezykowej



ej jeśli możesz to napisz czy warto instalować tego pacha z serwera cdprojekt do oryginalnej polskiej wersji 1.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na takimn kompie Gothic III pójdzie mi na full detalach??? Proszę o szybką odpowiedz:
- procek: Core2Duo E6300 1.83 O/C 2.81GHz
- ram GOODRAM 2048 2x1024
- karta graficzna Galaxy GF 7900GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:11, Milteen napisał:

tylko sam powiesz ze jest wieksza przyjemnosc z gry jak ci nie chrupie i chodzi bardzo plynnie
na jeszcze super grafice


zdecydowanie :) jak gra działa u mnie źle to sobię ją odkładam na przyszłość (cóż aż tak napalony na gry nie jestem) , ale akurat także inwestuję w sprzęt więc :) prawie zawsze wszystko chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:13, Magwisienka napisał:

Dobija mnie ten Gothic 3 :( Mam kompa:
AMD Sempron 2600+
768MB DDR
GeForce 6600GT 128/128
Gra tnie sie strasznie nawet na absolutnie minimalnych ustawieniach! Doradźcie cos bo juz nie
wiem co mam robić... ;(


Bezimienny potrzebuje RAMu jak pieczonego mięsa. bez tego daleko w grze nie ujdziesz. proponuję od razu zainwestować w 1 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować