Zaloguj się, aby obserwować  
scierwojad2

Gothic 3 duże WYMAGANIA SPRZĘTOWE

8029 postów w tym temacie

Witam , ja mam takie problem : gdy odpalam gre to mam taki obraz jak na screenie :/ Czy wie ktos moze co zrobic zeby sie zminił.Wszytkie detale mam na min. a rozdzielczosc 800x600 .Moj sprzet to
sempron 2600+
512ram
gf fx5200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 08:57, Gothicoll napisał:

ej jest spolszczenie do gothic 3 ???


Jak masz oryginała to powinieneś mieć spolszczenie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej GothicoZNAWCY doradźcie mi, mam okazje wymienić radeona X800XL na GeForce 7600GT ale niewiem czy w gothicu ta karta da mi więcej FPS-ów? na X800XL gram prawie na max (cienie-off, af2x, zasięg widzenia mały), i czy ten 7600GT bedzie lepszy od mojej? POMOCY PROSZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:21, Kedly napisał:

hej GothicoZNAWCY doradźcie mi, mam okazje wymienić radeona X800XL na GeForce 7600GT ale niewiem
czy w gothicu ta karta da mi więcej FPS-ów? na X800XL gram prawie na max (cienie-off, af2x,
zasięg widzenia mały), i czy ten 7600GT bedzie lepszy od mojej? POMOCY PROSZE!!!


Wg. mni GeForce jest lepszy niż Radeon. Ja jak miałem GeForce 2 MX 400 to Gothic II chodził płynnie, od kąd wymienilem na Radeona 9600, Gothic II ciął ile wlezie. Ale i tak decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:21, Kedly napisał:

hej GothicoZNAWCY doradźcie mi, mam okazje wymienić radeona X800XL na GeForce 7600GT ale niewiem
czy w gothicu ta karta da mi więcej FPS-ów? na X800XL gram prawie na max (cienie-off, af2x,
zasięg widzenia mały), i czy ten 7600GT bedzie lepszy od mojej? POMOCY PROSZE!!!


Zawsze GeForce''y są lepsze od Radeonów... Chociaż są wyjątki. Wypróbuj, mój znajomy ma podobnego configa, i może coś o tym powiedzieć, więc mówi, że lepszy GeForce 7600 GT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:35, Vytrix napisał:

> hej GothicoZNAWCY doradźcie mi, mam okazje wymienić radeona X800XL na GeForce 7600GT ale
niewiem
> czy w gothicu ta karta da mi więcej FPS-ów? na X800XL gram prawie na max (cienie-off,
af2x,
> zasięg widzenia mały), i czy ten 7600GT bedzie lepszy od mojej? POMOCY PROSZE!!!

Zawsze GeForce''y są lepsze od Radeonów... Chociaż są wyjątki. Wypróbuj, mój znajomy ma podobnego
configa, i może coś o tym powiedzieć, więc mówi, że lepszy GeForce 7600 GT. :)


No to ok ale ile lepszy bedzie ten 7600GT? czy bede mógł rzucić ps3 i grać mniej wiecej na high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:42, Kedly napisał:

<ciach>
No to ok ale ile lepszy bedzie ten 7600GT? czy bede mógł rzucić ps3 i grać mniej wiecej na
high


No już bez przesady. Akurat PS3 ma lepsza grafike, wiec akurat tu nie ma porównania. Będziesz mógł sobie polepszyc te wszystkie efekty, jak bardzo, tego akurat powiedzieć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:48, Vytrix napisał:

> <ciach>
> No to ok ale ile lepszy bedzie ten 7600GT? czy bede mógł rzucić ps3 i grać mniej wiecej
na
> high

No już bez przesady. Akurat PS3 ma lepsza grafike, wiec akurat tu nie ma porównania. Będziesz
mógł sobie polepszyc te wszystkie efekty, jak bardzo, tego akurat powiedzieć nie mogę...


tzn że bede mógł grać z Pixel Shaderem 3.0 i efekty bedą w najgorszym razie ustawione jak na tej X800XL???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:33, struksik napisał:

> hej GothicoZNAWCY doradźcie mi, mam okazje wymienić radeona X800XL na GeForce 7600GT ale
niewiem
> czy w gothicu ta karta da mi więcej FPS-ów? na X800XL gram prawie na max (cienie-off,
af2x,
> zasięg widzenia mały), i czy ten 7600GT bedzie lepszy od mojej? POMOCY PROSZE!!!

Wg. mni GeForce jest lepszy niż Radeon. Ja jak miałem GeForce 2 MX 400 to Gothic II chodził
płynnie, od kąd wymienilem na Radeona 9600, Gothic II ciął ile wlezie. Ale i tak decyzja należy
do ciebie.

Ja grałem na Radoenie 9600PRO 128 MB ram wszystko na fulla zasięg widzenia i znikanie obiektów 200 i nie miałem żadnych przycinek w G2, dosłownie nic. To zależy może od karty, jedna jes lepsza druga gorsza. Jeden kupi Hondę i będzie mu chodziła bez zarzutu a drugi kupi i będzie mu sie psuła co chwilę. Po za tym chłodzenie też jest istotne a pasywne chłodzenie może i jest ciche ale za to słabo chłodzi, więc do wyboru do koloru kto co woli (lepiej cicho czy lepiej głośno ale bez ścinek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# ## ## ######### # # # ### ########
# # # # # # # #
# # # # # # # # #
# # # # ####### # # #
# ##### # # # # # # # ##
# ## # # # # # # # #
# ## # # # # # # # #
#### # ### # # # # #### #
#
#
###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:22, Kedly napisał:

# ## ## ######### # # #
### ########
# # # # # #
# #
# # # # # #
# # #
# # # # ####### #
# #
# ##### # # # # # #
# ##
# ## # # # # #
# # #
# ## # # # # #
# # #
#### # ### # # # #
#### #

#

#

###



Kurcze to przez moją rosyjską klawiature, NIEKUPUJCIE ROSYJSKICH KLAWIATUR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, pewnie klawiaturę zakupiłeś na czarnym rynku?? :) A może to rosyjski Logitech?? :D Śmieszna musi być ta twoja klawiatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:29, Vytrix napisał:

Wow, pewnie klawiaturę zakupiłeś na czarnym rynku?? :) A może to rosyjski Logitech?? :D Śmieszna
musi być ta twoja klawiatura :)



nie no napisałem z tych znaczków GOTHIC 3 ale jak widać wszystko sie zlepiło.

ah mam taki problem, gram sobie gram i savebug mi zniknął (po instalce 1.09) ale nadal jest ten problem że wyskakuje mi do pulpitu z komunikatem "Where is the guru" i musze wcisnąć "shotdown" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos odpowiedziec na moj problem/pytanie? Moje pytanie znajduje sie na samej gorze strony...

/ma ten obraz przez caly czas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 00:17, daziu napisał:

Witam , ja mam takie problem : gdy odpalam gre to mam taki obraz jak na screenie :/ Czy wie
ktos moze co zrobic zeby sie zminił.Wszytkie detale mam na min. a rozdzielczosc 800x600 .Moj
sprzet to
sempron 2600+
512ram
gf fx5200



a próbowałeś pozmieniać wartość dla POSTPROCESING???

ustaw np. na minimum albo na połowe jak to niezadziała do daj na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasek POSTPROCESING mam caly czas na srodku i nie moge go zmienic.Niemoge go przesunac w zana strone.Detale tez zmienialem i nic, grafa trodszke sie polepszyla a te "cienie" jak byly tak sa nadal :/
Wie ktos moze cop moge jeszcze zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować