Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strona o grze S.T.A.L.K.E.R. dołączyła do kolektywu gram.pl!

48 postów w tym temacie

Witamy kolejnych członków Kolektywu :) .

Stronę przejrzałem póki co tylko pobieżnie, ale pierwsze skojarzenie bardzo wyraźne-interfejs RTCW: ET :D . Te kolory, ta czcionka, przecież to jest właśnie menus ET ;P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier akcji ostatnich lat trafiła już do sprzedaży, czas więc aby i w kolektywie gram.pl wystartowała strona jej poświęcona. Tym samym miło jest nam ogłosić, iż serwis stalker.gram.pl oficjalnie zasilił nasze szeregi!

Przeczytaj cały tekst "Strona o grze S.T.A.L.K.E.R. dołączyła do kolektywu gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrobili stronkę z gram.pl o STALKERze to może by coś napisali o moim klanie. Zrobili dla nas troszkę miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możemy napisać coś o Twoim klanie, napisz na maila to może da się coś zrobić.
Dzięki za powitanie i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak spytam...
Co z falloutem?
Mi się wydaje, że strona jak najbardziej pasuje na status kolektywu, mimo pewnego zastoju w świecie ma aktualne informacje, ciekawie wygląda. Tylko jakoś cały czas nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

A ja się tak spytam...
Co z falloutem?
Mi się wydaje, że strona jak najbardziej pasuje na status kolektywu, mimo pewnego zastoju w
świecie ma aktualne informacje, ciekawie wygląda. Tylko jakoś cały czas nie wchodzi...


Też mnie to zastanawia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

A ja się tak spytam...
Co z falloutem?
Mi się wydaje, że strona jak najbardziej pasuje na status kolektywu, mimo pewnego zastoju w
świecie ma aktualne informacje, ciekawie wygląda. Tylko jakoś cały czas nie wchodzi...


Cóż mogę powiedzieć? Wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:56, Kacperex napisał:

Jak najbardziej możemy napisać coś o Twoim klanie, napisz na maila to może da się coś zrobić.
Dzięki za powitanie i zapraszam.

Jak na razie są to moje przemyślenia. Porozmawiam z resztą klanu. Myślę że będą na tak.
Możemy podjąć nawet jakąś współpracę. Klan nazywa się "Wolni Strzelcy". został założony dzięki gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mało info , ale pewnie strona będzie sie rozwijać a. Ale graficznie prezentuje sie naprawdę super. Te poruszające sie chmury dla mnie bomba. Niezły bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ładnie (ten bajer z chmurkami i błyskawicami super), treści może na razie troszkę mało. Może trafi się nam kiedyś jakiś konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by bylo jakby cale forum odnosnie gry stalker bylo osobne, a nie tutaj :/ Oglnie strona spoko tylko zeby byly newsy/patche na czasie :) GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:24, Adamzzz napisał:

Bardzo ładna strona, ale troszkę za mało informacji, newsów ze świata S.T.A.L.K.E.R.A

Newsy pewnie sie pojawią. Ja nie oczekuje tonów newsów w 2 dzień istnienia stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować