Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strona o grze S.T.A.L.K.E.R. dołączyła do kolektywu gram.pl!

48 postów w tym temacie

Fajny layout, ale jakiś taki... :P
Ubogi? Mam nadzieję, że będzie ejszcze dopracowany, a nie spoczniecie na laurach grammu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:56, AQ22 napisał:

> Bardzo ładna strona, ale troszkę za mało informacji, newsów ze świata S.T.A.L.K.E.R.A

Newsy pewnie sie pojawią. Ja nie oczekuje tonów newsów w 2 dzień istnienia stronki.


Ekhm, a czy ja oczekuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

A ja się tak spytam...
Co z falloutem?
Mi się wydaje, że strona jak najbardziej pasuje na status kolektywu, mimo pewnego zastoju w
świecie ma aktualne informacje, ciekawie wygląda. Tylko jakoś cały czas nie wchodzi...


Z tego co mi wiadomo autor już parę razy prosił o dodanie jego strony na listę. Resztę pozostawię bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 22:56, Kacperex napisał:

napisz na maila to może da się coś zrobić.

zapomniałem ci o czymś napisać, jestem nie-pocztowy-chłopiec. Może byś mi podał jakąś inną formę kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, po prostu super. Jakieś 2 miesiące temu napisałem do CDP i wyraziłem chęć stworzenia strony w tym kolektywie właśnie o tej grze i pokrewnych. Ciekawe jakie mają kryteria wyboru ludzi. I zero kontaktu, zero odpowiedzi, że nie.
Ta strona powinna być moja :D <beczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie strona prezentuje się przyzwoicie, bez przepychu, stonowana, klimatyczna witryna. Za to stwór mocno kuleje pod względem językowym. Brak polskich znaków, błędy ortograficzne i koszmarna stylistyka dla mnie są dyskwalifikujące. Trochę dziwne, że CDP firmuje takie gniociki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, i Panie :)
Jeśli ktoś z Was czuje się na siłach i chce aby portal się rozrastał to moze dołaczyć do redakcji zapraszam :)
Btw, nie jest portal ubogi, po prostu nowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna stronka, będę ją regularnie odwiedzać ;) Newsów jeszcze dużo niema,ale przeciez to dopiero początek istnienia... Ale graficznie naprawdę to wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy tych klimatach...to czemu przez stronę kolektywu nie da sie dostać do świetnej stronki o Falloucie, jaką jest fallout.gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:39, Inggmar napisał:

Skoro już jesteśmy przy tych klimatach...to czemu przez stronę kolektywu nie da sie dostać
do świetnej stronki o Falloucie, jaką jest fallout.gram.pl ?


Mnie powody tego są nieznane. Z tego co mi wiadomo autor tej strony prosił o dodanie go do listy, ale bezskutecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:44, Sarafan_Knight napisał:

> Skoro już jesteśmy przy tych klimatach...to czemu przez stronę kolektywu nie da sie dostać

> do świetnej stronki o Falloucie, jaką jest fallout.gram.pl ?

Mnie powody tego są nieznane. Z tego co mi wiadomo autor tej strony prosił o dodanie go do
listy, ale bezskutecznie...


Sprawa jest prosta - strona fallouta nie została jeszcze oficjalnie uruchomiona. Trwają właśnie ostatnie prace o charakterze czysto kosmetycznym. Cóż mogę powiedzieć - cierpliwości. Wiele dni (godzin?) do startu nie pozostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:44, Sarafan_Knight napisał:

> A ja się tak spytam...
> Co z falloutem?
> Mi się wydaje, że strona jak najbardziej pasuje na status kolektywu, mimo pewnego zastoju
w
> świecie ma aktualne informacje, ciekawie wygląda. Tylko jakoś cały czas nie wchodzi...


Z tego co mi wiadomo autor już parę razy prosił o dodanie jego strony na listę. Resztę pozostawię
bez komentarza...


Zmartwię Cię, nie masz racji. A z prowadzącym stronę jesteśmy w ciągłym kontakcie i on doskonale wie, jak sytuacja wygląda i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:53, Spaykus napisał:

Zmartwię Cię, nie masz racji. A z prowadzącym stronę jesteśmy w ciągłym kontakcie i on doskonale
wie, jak sytuacja wygląda i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej.


Ależ nie zmartwił mnie Pan. Niby na jakiej podstawie Pan uważa, że poczułem się zmartwiony?

Jeżeli jest faktycznie tak jak Pan mówi, to rzeczywiście pomyliłem się, bo nie znam szczegółów. Potrafię przyznać się do błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:57, Sarafan_Knight napisał:

> Zmartwię Cię, nie masz racji. A z prowadzącym stronę jesteśmy w ciągłym kontakcie i on
doskonale
> wie, jak sytuacja wygląda i dlaczego właśnie tak, a nie inaczej.

Ależ nie zmartwił mnie Pan. Niby na jakiej podstawie Pan uważa, że poczułem się zmartwiony?

Jeżeli jest faktycznie tak jak Pan mówi, to rzeczywiście pomyliłem się, bo nie znam szczegółów.
Potrafię przyznać się do błędu...


Oj, proszę, tylko nie Pan :)

W każdym razie mogę Cię uspokoić - strona fallouta oficjalnie wystartuje już niebawem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować