Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

McGee kontratakuje

32 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że się nie splamią. Bardzo kiedyś uwielbiałem bajki Braci Grimm. Dotąd trzymam książkę z ich najlepszymi bajkami na półce. Mam ogromny do niej sentyment, ale oddam ją młodszemu kuzynowi, będzie miał z niej większy pożytek.

A dla twórców gorące pozdrowienia... i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Bad Day LA był bardzo dobrą grą, choć krótką, ale mam nadzieje, że ten 24 odcinkowy epizod gier będzie nieco dłuższy, ale tak samo jak Bad Day LA będzie napełniony humorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:06, szerszeń45 napisał:

Bajki w mrocznym klimacie ?
No cóż jestem sceptyczny, ale może się udać ;>


Może?! Nie grałeś nigdy w American McGee Alice? Świetna gierka, niby to bajka [he he, Alicja w Krainie Czarów XD], z mrocznym światem... i świetnie udane ;P. Kto grał ten chyba pamięta świetną muzykę [walka z Królową Kierek ;p], czy naprawdę dobrą grywalność. Gdybym nie miał Linuxa [albo moja karta graph by już wróciła z serwisu ;D], to chyba bym właśnie instalował [ten news mi przypomniał o starej, dobrej grze ;P].
Co do samego newsa - w gierki z całą pewnością zagram i nie śmiem nawet myśleć, że mógł by się ten projekt nie udać.
No nic, pozostaje nam... ee... czekać... cholera, jeszcze rok :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o twórczość Americana to uważam, że jego gry, choć są klimatyczne i wciągające, to nie mają tego co sprawiłoby, że mam chęć do nich wrócić... Po prostu - jego gry się przechodzi i nie wraca nigdy więcej.
Alice, była jedną z pierwszych, mroczniejszych gier TPP w jakie grałem, całkiem przyjemna, ładna grafa na podrasowanym enginie Quake''a 3 i świetna, klimatyczna muzyka. Mimo to - nic odkrywczego. Dużo błędów i mnóstwo skakania, często nieudanego, bo Alicja nastawiona jest raczej na zabijanie.
Jeśli chodzi o BadDayLA to... Klimat w ogóle nie jest mroczny toż to przypomina bardziej amerykańskie kreskówki. Dużo krwi, strzelania i humoru. Po Scraplandzie BDLA jest duuużym krokiem na przód.

Tak więc gry nie powiedziałbym, że gry McGee są z reguły mroczne, jest tylko jedna (byłaby druga - Ozz, ale prace nad nią zawieszono :D). Mimo to trzymam kciuki za tym projektem, mam nadzieję, że nie zostanie zawieszony jak Ozz. Wizja Czerwonego Kapturka bezwzględnie mordującego niewinne istoty jest straszna ;). Najbardziej liczę, że sterowanie grami będzie wygodniejsze niż w dotychczasowych grach McGee, bo na przykład w Scraplandzie było kiepskie i w strasznie denerwowało (np. w misji w banku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w American McGee Alice. :P
Chociaż skoro ta gra była udana to może i te będą świetne. No cóż czas pokaże, wypada zaczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować