Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - demo PC już jest

150 postów w tym temacie

Wolę pograć w demo na X360 (kiedy w końcu dojdzie do mnie ta maszyna) niż na PC. Czemu? Jak to powiedział autor newsa, rzeźnickie wymagania. Mój Radeon 9550 256 Mb nie ma co startować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhuuuu ! :D Spełniam minimalne :P Myślę, że mój /// Gainward GeForce 6600 256MB 128bit PCI-E x16 300/500MHz /// da sobie radę. Już ściągam, jestem ciekawy jak to wygląda i jak się w to gra. Napewno nie ujrzę tych wszystkich miodnych efektów co na DirectX 10 ale i tak może być fajnie. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh kolega wczoraj prawie kopnął w kalendarz jak na jego swiezutkim kompie za ponad 7k nawet 20fps''ow nie bylo na ustawieniach HIGH 1280x1024.... cinzka lipa :P jak na start DX10 toto zenada jest ... no ale ;-) Capcom raczej nie umie/nawidzi robic gier na PC :D poza tym LP to gra na X360 a tam nie ma DX10 ... wiec moze niskiemu framerate winna konwersja ? oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze gdy nie spelniamy wymagan minimalnych stawianych przez gre w swoich ustawieniach to co chwila bedziey lapac okno nas o tym informujace :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capcom znów pokazał, jak nie należy robić konwersji...
Myszka laguje straszliwie, na pół sekundowe opóźnienie... ale co gorsza, gracze na forach piszą, że się do tego da przyzwyczaić... co to oznacza? Poziom w dół leci! Skoro się przyzwyczajają do gorszego, zepsutego.
No ale Capcom na PC nigdy nie umiał tworzyć. PC jest dla nich za trudny...
(nawet przycisku Uninstall nie raczyli umieścić w Menu Start).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować