Zaloguj się, aby obserwować  
Aszynbeher

Fallout 3 - Temat ogólny

27 postów w tym temacie

Witam! Jako, że gra Fallout 3 została oficjalnie zapowiedziana przez firmę Bethesda Softworks uznałem, że na miejscu jest założenie tego tematu.

Gram.pl niedawno informowało o stronce www.fallout.bethsoft.com na której można zobaczyć arty z nadchodzącej wielkimi krokami produkcji. Teaser ukaże się za 19 dni, więc jest na co czekać.

Wszystkich fanów tej postapokaliptycznej serii RPG zapraszam do rozmowy w tym temacie. Mam nadzieję, że rozwinie się tu ciekawa dyskusja.

PS. Szukając oficjalnego tematu natknąłem się tylko na temat ''Fallout 3 - będzie czy nie'' , dlatego postanowiłem założyć oficjalny temat, bo wiadomo, gra jest w fazie produkcji i pozostaje tylko czekać na konkretne info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 13:52, okon napisał:

wiadomo już kiedy gra wyjdzie i jakie będzie miała wymagania ?


planowana jest na jesień 08, wymagania nie są jeszcze znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem dzis wiadomość, że do wyboru będa 2 widoki TPP i FPP więc chyba nie tak źle, punkty akcji też będą, ale troche inaczej to będzie zrealizowane..

Silnik Obliviona ale dość mocno przerobiony, ponoć swiatło i cienie na nowo przemodelowane i takie tam. :)

Będzie hit wg. mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:41, Wiecha14 napisał:

Będzie hit wg. mnie..

Też tak myślę, chociaż ja poczekam z oceną dopóki w F3 nie zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał kolega, ja może najpierw poczekam na recenzje potem na demo.. jak nie będzie dema to poleci pirat, dopiero wtedy gdy stwierdzę, że gra ma klimat Fallouta to ją kupię, w innym wypadku dla chały która może być hack&slashem kasy wydawać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 16:08, marcelusVega napisał:

jak nie będzie dema to poleci pirat,

Złodziejom stanowcze NIE!

Jak dla mnie, to nowy Falloucik to absolutny must-have, zaraz po GW2 i SC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wyrywać zdań z całego kontekstu wypowiedzi, napisałem jasno i wyraźnie jak nie będzie dema leci pirat, a oblivion dema nie miał, dalej, nie kupuję kota w worku, dla mnie Fallout 3 w tpp/ftp to profanacja gry, zrobiona tylko dla nabicia kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie kraść. A przynajmniej nie przyznawać się do tego publicznie. Profanacją jest kupienie pirata, niezależnie od okoliczności. Nie ma dema, a nie jesteś pewny gry? Zagraj u kumpla, albo nie graj w ogóle, jak nie masz zamiaru kupić legalnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kumpel skąd ma wiedzieć czy to dobra gra..?
Nie wypuszczenie dema działa na niekorzyść konsumenta a co za tym idzie jest to nieczysta praktyka firmy chcącej zarobić na grze, zatem, w tej sytuacji konsument może domagać się swoich praw, B. jeśli nie wyda dema to ja sobie sam to demo zrobię i tyle, ja kupuję same orginały lecz jeśli nie będzie dema, nie będę skakał po kumplach którzy w takie gry nie grają, ot to już jest w intencji Bethesdy jak zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl

marcelusVega utraciłeś swoje prawa na gram.pl - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hit wg współczesnych, zaniżonych standardów? możliwe, ale im więcej wiadomo o grze tym dalej jest ona od falloutów (a skończyć się może na tym że ze z legendarnymi poprzednikami łączył ją będzie tylko tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:12, qrczak90 napisał:

Proszę nie kraść. A przynajmniej nie przyznawać się do tego publicznie. Profanacją jest kupienie
pirata, niezależnie od okoliczności. Nie ma dema, a nie jesteś pewny gry? Zagraj u kumpla,
albo nie graj w ogóle, jak nie masz zamiaru kupić legalnej wersji.


I słusznie. Z tym, że teraz piraty się kradnie z netu (najczęściej). Do tego w Polsce, kraju absurdów, można znaleźć pirackie wersje droższe od oryginalnych ale to już temat do jakiejś księgi osobliwości.

Jeśli chodzi o F3 to ta produkcja ma jak na razie tendencję do spłycania tego z czym był kojarzony. Nie mam za złe twórcom, że zrobią (o ile tak się stanie) grę, która Falloutem jest tylko z nazwy. Mam im za złe, że próbują wkręcić graczom, którzy od lat czekają na kontynuację, że jest to gra dla weteranów Fallout co na obecnym stadium informacji o grze jawi się jako kompletna bzdura, najzwyczajniejsze kłamstwo.

Bardzo brzydkie będzie zagranie bez dema. Ja kota w orku nie kupię i straci na tym tylko producent bo być może nowa forma spodobała by mi się? Nie wiadomo i jak nie będzie dema to się nie dowiem.

Produkcja równa w dól a nie w górę. Jak do tej pory najciekawszym pomysłem tfurcuf jest ręczna katapulta pocisków nuklearnych. Zobaczymy co jeszcze się objawi.

Nie jestem wrogiem zmian. Jestem wrogiem kłamstwa i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 01:04, marcel_007 napisał:

Naucz się Synu czytać ze zrozumieniem, jeśli zaś to nie da nic polecam powrót do szkoły podstawowej
może tam Cię tego nauczą

Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh temat o falloucie 3 już jest... ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1141&u=172
Następnym razem jeżeli masz zamiar założyć nowy temat, sprawdź, czy nie istnieje już podobny.
W tym celu używaj wyszukiwarki, oto instrukcja ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Ja tam w żadnego fallouta nie grałem więc nie oczekuje praktycznie w ogóle na trójkę... Może jak wypuszczą antologie jedynka + dwójka + dodatki to się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować