Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Już za tydzień 6 super nowości w serii eXtra Klasyka!

47 postów w tym temacie

Ja chyba skuszę się na Tony''ego i Medievalka. Liczyłem, że kupię MotoGP, ale to nie teraz, niestety...:/ Wie ktoś na czym polega ta promocja z CDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie tak szczerze to pasują mi 4 gry i co? Będę musiał je kupić ;) [wcześniej czy póżniej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak, Medieval, Shogun i Football Manager będą moje. Kupiłbym też Stubbsa ale będzie mi się ciąć. Gratuluje CDProjektowi umieszczenia takich świetnych gier w eXtra Kalsyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Tony''ego "Jaszczębia" Hawk''a w amerykańskim nieużytku rolnym (tak się tłumaczy ten tytuł, serio!) kupię, choćby dla soundtracku. A na MotoGP 3 czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kiedy ten Winter Assault? Bo na 1 czerwca (;p) kupię sobie Pirates! w Kolekcji Klasyki, a potem chciałbym WA - tylko pytanie, kiedy on będzie dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno się skusze na Medieval: Total War Złota Edycja. Tylko szkoda, że opóźni się wyjście w XKN MotoGP3, bo ją też bym chętnie kupił. Mam demo i fajnie się gra. Ale narazie będę się mysiał zadowolić Medieval''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyruszę w podróż do Empiku by na końcu znaleźć skarb - półkę z nowym grami z EKN. Później tylko nerwowe szukanie Medievala i Shoguna. Następnie do takiej ładnej, młodej, miłej pani do kasy by zapłacić. Nie pozostaje nic innego aby wyruszyć w podróż powrotną, zainstalować grę i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupię Medieviala, bo mój kumpel zżarł mi płytę, jak wyszedłem po paluszki do sklepu :P (tak na prawdę zgubiła się gdzieś :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle narobili smaku nowymi grami i coś ich tu nie widze. A gdzie Juiced i MotoGp3? a taką miałem na nie ochote. No cóż, pozostaje Tony Hawk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować