Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na Bronxie: Maciej Parowski i Przemysław Truściński

23 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dawno nie publikowaliśmy żadnych Rozmów na Bronxie, więc tym razem nadrabiamy obszernością materiału. Przy współpracy z CD Projekt Red udało nam się doprowadzić do prawdziwego spotkania na szczycie. Nigdzie poza gram.pl nie znajdziecie tak wiele informacji na temat powstającego właśnie nowego komiksu o Wiedźminie!

Przeczytaj cały tekst "Rozmowy na Bronxie: Maciej Parowski i Przemysław Truściński" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że komiksy będą w rozsądnych cenach i że Geralt nie będzie wyglądał jak u Polcha. Najlepszy byłby pomiędzy tym Growym i tym filmowym, czyli Michałem Żebrowskim. Mam nadzieję, że komiksy będą dorównywać książkom i bedą zawierać czystą akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PT: Tak, to będzie "Gralnia". Wyściełane jakimś zajebistym materacem, super materiałem, wszystko będzie High Tech, i ekran, i konsole, i tam po prostu będę się odprężał..."
Taaaaa, nie skomentuję ;)

Długaśna, ale bardzo ciekawa rozmowa. Czekam na komiksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zrobić coś w rodzaju "wersja do druku"? Tak, żeby jednym zaznaczeniem skopiować cały tekst do Worda i sobie wydrukować, bo tak to trzeba to robić 12 razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ciekawe jak im to wyjdzie. Mam nadzieję ż cena będzie rozsądna - liczę na to że będzie choć w minimalnym stopniu zbliżona do tej z pierwszych wydań "Polchowksiego Geralta"(tj. na tamte czasy 20000PLN), ale nadzieję mieć zawsze mogę :) - bo jeśli chodzi o teraźniejszą reedycję pierwszych "Geraltów" to to jest przegięcie! Ceny do chodzą do 40 PLN, ale niestety tak w dzisiejszych czasach chodzą komiksy.
Ale nie powiem, że nie podoba mi się bardzo to, iż to MAciej PArowski będzie autorem tekstu(czyli tka jak w pierwszych "Geraltach"). JAk dla mnei to jest to duży "+".
Zastanawia mnei czy jak razem poprzednim, dołączy się do PArowskiego Andrzej Sapkowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 11:16, Camelowaty napisał:

Zastanawia mnei czy jak razem poprzednim, dołączy się do PArowskiego Andrzej Sapkowski?


Maciej Parowski konsultował scenariusz nowych komiksów z ASem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 12:18, Jay Z napisał:

> Zastanawia mnei czy jak razem poprzednim, dołączy się do PArowskiego Andrzej Sapkowski?


Maciej Parowski konsultował scenariusz nowych komiksów z ASem.


Super! CYzl iwarto bdyie yebra troch gotwkina nowe "Geralty" :) Ale zastanawia mnei jeszcze jesdnakwestia, chyba nie doczytałem, w komiksach bedą opowiadania i z "Ostatniego Życzenia", oraz "Miecza Przeznaczenia", czy wyłącznie(jka w przypadku "Polchowskich Geraltów")z "Ostatniego Życzenia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 09:32, Camelowaty napisał:

Super! CYzl iwarto bdyie yebra troch gotwkina nowe "Geralty" :) Ale zastanawia mnei jeszcze
jesdnakwestia, chyba nie doczytałem, w komiksach bedą opowiadania i z "Ostatniego Życzenia",
oraz "Miecza Przeznaczenia", czy wyłącznie(jka w przypadku "Polchowskich Geraltów")z "Ostatniego
Życzenia"?

Faktycznie nie doczytałeś - te komiksy Maciek i Przemek robią na bazie sagi, czyli pięcioksięgu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować