Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkie klucze do bety World in Conflict już w Waszych rękach!

97 postów w tym temacie

Jeśli byś mógł - masz w sygnaturze mój mail.

Byłbym wdzięczny bo czekałem na tę grę :) Nie wiem tylko czy podołam to ściągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... też nie mam klucza ;P. Ale tam nie wnikam, i tak na moim dzisiejszym sprzecie gra by nawet nie odpaliła

Chociaż, kiedy teraz sprawdziłem skrzynkę mailową(czego nie robiłem chyba od 2 tygodni), dostałem baardzo ciekawą propozycję czegoś innego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem wybrańcem ;p Mam nadzieję, że będą dobre mirrory, bo nie uśmiecha mi się ściągać 2GB przez serwer CDP - czyli transfer 15kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po cichu sie modle zeby tylko wymagania nie byly duze, ale po tekscie w CDA jestem dobrej mysli - "gra odpali na Radeonie 9250..":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żałuje, że się nie załapałem. No ale co... wszystko przez lenistwo...
Choć to dobrze, pewnie gra nie poszła by mi na kompie. Chociaż nie zmarnowałem jednego klucza :):):)

Gratuluje wszystkim, którym się powiodło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za jeszcze jednego posta ale zobaczcie trailer tej gry na plytce z CDA... Bozeee to bedzie film, cudo, 8 cud swiata:D Ten trailer wygladal jak relacja na zywo z Iraku, serio! Czegos takiego jeszcze nigdy nie widzialem, ta gra zarządzi:D Dzieki Ci CDP za klucz do bety tego cuda, Dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by byo gdyby te [parę giga podzielić na części, by było kilka serwerów by stykało dla wszystkich no i jakby dało radę kontynułować ściąganie w razie gdyby coś siezacieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze jeden dzień mnie nie było i przegaołem taką okazję.Szkoda.Może akurat by się udało zagrać. w CDA piszą , Ze gra pojdzie nawet na 2 - 4 letnich kompach.... tak nie mam klucza. Do gogotwiczka ja bym skorzystał z takij okazji jak bym mógł.Spoko się macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stało, ale sie zapisałem, patrzę na skrzynkę - mam klucz:).
Nie wiem jak zassam te 2 GB przy moim łączu - mam nadzieję, że przynajmniej transfer będzie rzędu trzydziesku kilku kilobajtów na sekundę (max możliwości mojego łącza).
W strategie nigdy przez neta nie grałem, pewnie wszyscy mnie rozniosą, ale cóż - najważniejsze jest to, że zagram przed premierą;).
I wypada mi sie modlić, żeby to na moim sprzęcie poszło:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to może zacznjmy handlować tymi kluczami - towar deficytowy to i ceny beda duze :P Tak tylko gdybam :D Też mam!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPU Single-core: Intel 2.8 GHz or AMD 3000+
CPU Dual-core: Any Intel or AMD
Graphics: Nvidia 6800 or Ati x800 with 256 MB
RAM: 1 GB
Disk Space: 2.0GB available hard drive space
Connection: Cable/DSL


Wymagania Alphy
Oby Beta miałą mocno zoptymalizowany silnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powyzsze wymagania to bzdura.
Gralem w to 6vs7 na 6600GT 128MB na srednich detalach, zwalnialo dopiero przy wiekszych rozwalkach na srodku mapy.

To co napisales pasuje mi do RECOMMENDED a nie minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować