Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz_555

Ceny Gier

48 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 17:45, General Odyn napisał:

A mi z nowej edycji EKX wpadły w oko dwie gry: WH 40K: DoW - Winter Assault i Medieval: Total
War Złota Edycja. Tanie, a dobre


Dodatku do Warhammera nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:46, Gracz 23 napisał:

Mi jedna gra wpadła w oko Tony Hawk AW.szybka staniała i bardzo szybko znalazła się w Exstra
Klasyce


No właśnie i to jest przykład, że CDP szanuje graczy, popatrzcie na Lem, który jest wydawcą THU2, kosztuje on do teraz 59 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:22, master matrox napisał:

Dodatku do Warhammera nie będzie.


Małe sprostowanie - nie będzie teraz, ale w końcu ma się pojawic. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach kupno Tony Hawk''s: American Wasteland i Stubbs the Zombie. :)
Kocham eXtra Klasyke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny gier dzisiaj są bardzo dobre. Młodzi gracze nie pamiętają czasów kiedy za tytuł nowy, renomowany trzeba było płacić po 150 zł, a zdarzało się i więcej. Dziś nowe tytuły to 120 zł, a często 100 zł i mniej. A i tak po krótkim czasie trafiają one do różnych extra klasyk itp. Tak więc młodzi gracze! Miejcie świadomość, że nie zawsze było tak jak jest teraz, należy taką sytuację szanować i być wyrozumiałym...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:39, Maciejka12 napisał:

> > www.gram.pl/sklep
> > temat można zamknąc
>
> A co ma do tego sklep? To temat ogolnie o cenach gier, nie tylko o sklepie gram.pl
ale tam są ceny wszystkich gier

Tak to znajdź mi tam ceny gier z Cenegi i Lemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że za droga jest Civilizacja IV. Od premiery mineło już sporo czasu a ona dalej kosztuje tyle co niejedna premierowa gra. Tańszy mógłby też być Max Payne 2 oraz GTA SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:31, ad0 napisał:

> Dodatku do Warhammera nie będzie.

Małe sprostowanie - nie będzie teraz, ale w końcu ma się pojawic. <;


Oby. W końcu do trzech razy sztuka... (tak, tak - to potknięcie co teraz było, jest już drugim potknięciem CDP!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ceny gier są adekwatne do ich zawartości.
Cenega np. produkcje za ok 30 złotych, ktore sązazwyczaj shitem (wyjątek Space Rangers 2),
CDP natomiast gry najlepszych producentow, ktore zazwyczaj też stojąna bardzo wysokim poziomie.
Każdy może wybrać co chce.

ps (Czasem wyjątki potwierdzają regułę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:46, ksiezniczkaAnia napisał:

Ja uważam że za droga jest Civilizacja IV. Od premiery mineło już sporo czasu a ona dalej kosztuje
tyle co niejedna premierowa gra. Tańszy mógłby też być Max Payne 2 oraz GTA SA.

Civ 4 też można już stosunkow tanio kupić, w wirtusie za troche ponad 50zł, u Cenegi chyba trochę drożej, natomiast na Allegro zafoliowane nówki też się zdarzają za 45-50 zł, więc nie jest tak źle :) a cóż GTA pewnie niedługo też spadnie, teraz wyszła wersja PL za stos niewiele i pewnie będzie ta cena dalej spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:35, evilADM napisał:

Ja uważam, że ceny gier są adekwatne do ich zawartości.
Cenega np. produkcje za ok 30 złotych, ktore sązazwyczaj shitem (wyjątek Space Rangers 2),
CDP natomiast gry najlepszych producentow, ktore zazwyczaj też stojąna bardzo wysokim poziomie.
Każdy może wybrać co chce.

ps (Czasem wyjątki potwierdzają regułę)

No właśnie jest bardzo dużo tanich i to bardzo dobrych gier, tylko co prawda nie są to zazwyczaj jakieś szczególne nowości, ale takie serie jak KK, EKN, S$ itd, oferują za niską cenę dobre gry, ja drogich gier nie kupuję wole poczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:46, ksiezniczkaAnia napisał:

Tańszy mógłby też być Max Payne 2 oraz GTA SA.


Ja mam małe ogłoszenie - w Auchanie (Mikołów) od świąt Bożego Narodzienia (!) kiszą się wyżej wymienione gry w cenach 50 (słownie: Piędziesięciu) złotych! GTA: SA w edycji w książeczką, a pan Maksymilian Bólowaty - normalny DVD-Box. Do tego (w tej samej cenie!) Prey... Dziwne, że nikt jeszcze nie kupił... :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Time machine on:

Jest rok 1998 mało znana, firma TopWare decyduje się rozpocząć sprzedaż swojego najnowszego tytułu Earth 2140 w cenie 50 zł za sztukę. Gracze przecierają oczy ze zdumienia - inne gry kosztuje po 150 zł za pudełko. Earth sprzedawany jest jedynie w plastikowym opakowaniu z instrukcją wetkniętą za wieczko. Mimo to na zapomnianych dziś targach Gambleriada do stoiska Top Ware ustawia się kolejka chętnych.
Od tego momentu gry innych wydawców zaczynają systematycznie tanieć i po około 2 latach, najnowsze tytułu można kupić po 100 zł.

Time machine off:
Jest rok 2008, nowe gry nadal kosztują około 100 zł. W 1998 roku dolar kosztował 3,5 zł. Obecnie kosztuje 2 zł.
Earth 2140 sprzedał się na całym świecie w nakładzie 2 milionów kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niektóre gry są tanie drugie droższe , nie dziwię że taki Crysis kosztuje 139 zł jeśli gra prezentuje tak znakomity poziom , przecież fajne gry można kupić za 20 zł w Extraklasyce albo w TopSeller za 40 zł więc tanio dosyć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować