Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz_555

Ceny Gier

48 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 18:26, PJ MW napisał:

> Mi jedna gra wpadła w oko Tony Hawk AW.szybka staniała i bardzo szybko znalazła
się w Exstra
> Klasyce

No właśnie i to jest przykład, że CDP szanuje graczy, popatrzcie na Lem, który jest wydawcą
THU2, kosztuje on do teraz 59 zł!

Co ty ja widziałem w Saturnie tą grę za 24,99 zł , serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 13:00, heaton 1992 bdg napisał:

Co ty ja widziałem w Saturnie tą grę za 24,99 zł , serio :D


Nic dziwnego skoro odpowiedziałeś na posta sprzed ponad roku.Przez taki okres prawie wszystkie gry tanieją :P

PS:Jak będziesz odpowiadał na posty to zwracaj uwagę na rok w którym zostały napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:33, raven91 napisał:

> Co ty ja widziałem w Saturnie tą grę za 24,99 zł , serio :D

Nic dziwnego skoro odpowiedziałeś na posta sprzed ponad roku.Przez taki okres prawie
wszystkie gry tanieją :P

PS:Jak będziesz odpowiadał na posty to zwracaj uwagę na rok w którym zostały napisane.

ałć , nie zauważyłem , dzięki za zwrócenie uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno trafił do Platynowej Kolekcji Gears Of War , tytułu nie trzeba przedstawiać , za 59 zł to naprawdę dostaniemy wiele godzin gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:41, heaton 1992 bdg napisał:

Nie tak dawno trafił do Platynowej Kolekcji Gears Of War


Och platyna, top i xk ratują niemiłosiernie mój portfelik trzeba tylko czekać czekać czekać a będzie nam dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ceny idą ku lepszemu. To znaczy pieniądze graczy są bardziej szanowane i nawet jeśli musimy wybulić tą stówę to w standardzie jest przynajmniej poradnik i jakaś płyta z dodatkami. No i trzeba powiedzieć, że te głośne gry coraz szybciej idą do tańszych serii (GoW). Najgorzej wypada jednak LEM, który swoje ceny utrzymuje przez lata i pozwala na wyginięcie takiego KotORa na przykład. Podsumowując - nie jest źle!

EDIT: Zapomiałem coś o EK napisać. Ostatnio są jakieś takie skromne i strasznie drogie. Np. STALKER: Czyste Niebo - nie dość, że EK skastrowali o zapalniczkę i chustę to jeszcze kosztuje 180zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:52, Woko11 napisał:

Moim zdaniem ceny idą ku lepszemu. To znaczy pieniądze graczy są bardziej szanowane i
nawet jeśli musimy wybulić tą stówę to w standardzie jest przynajmniej poradnik i jakaś
płyta z dodatkami. No i trzeba powiedzieć, że te głośne gry coraz szybciej idą do tańszych
serii (GoW). Najgorzej wypada jednak LEM, który swoje ceny utrzymuje przez lata i pozwala
na wyginięcie takiego KotORa na przykład. Podsumowując - nie jest źle!

EDIT: Zapomiałem coś o EK napisać. Ostatnio są jakieś takie skromne i strasznie drogie.
Np. STALKER: Czyste Niebo - nie dość, że EK skastrowali o zapalniczkę i chustę to jeszcze
kosztuje 180zł...

No EK są niestety drogie ale nie ma co się dziwić , w końcu to nie tylko gra i poradnik ale jeszcze kilka dodatków :D Rzeczywiście te serie TopSeller i Extra Klasyka ratują sytuację , odpowiednio 40 zł i 20 zł , to niskie ceny , a w wielu przypadkach dostajemy dobre gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować