Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

StarCraft 2 - może być, nie jest to może moja ulubiony tytuł Blizzarda (chodzi o część 1) jednak z przyjemnością zagram w kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza nowosc, ktora ma szanse w dniu premiery tarfic na moja polke ;] (zazwyczaj odczekuje az sie okaze czy gra mocno zabugowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:42, Word up napisał:

Na reszcie potwierdzili nowego StarCrafta.
To kiedy premiera:)?


nie zdziwił bym się, gdyby w 10-lecie wydania pierwszego starcrafta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem! Wiedziałem, że to będzie Starcraft 2!
Buaha! Prawdziwe szczęście ^^. Jak dobrze, że spotkamy się z kontynuacją tej świetnej gry.
Już nie mogę się doczekać premiery ^^.
Pierwszą moją myślą dzisiaj rano było "sprawdź stronę Blizzarda", wchodzę, obrazki się długo wczytują, nie mogę się doczekać, najeżdżam na niewczytany obrazek i widzę w miejscu adresu "www.starcraft2.com" ^^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jak by oficjalnie potwierdzili date wydania Diablo III a nie tylko starcraft i jakies nowe dodatki do wow....blizard jestem zmuszony dalej grac w diablo II pan zniszczaenia ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super że to StarCraft 2 ale liczyłem bardziej na Diablo 3 bo czytałem że fabuła ma się opierać na tym że na ziemie mają zejść anioły a z piekieł demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REWELACJA!Nie będzie żadnego głupiego gadania o World of SC!Grafika naprawdę robi wrażenie,chociaż wolałbym,aby muzyka była bardziej w stylu poprzedniczek.I żeby klimat pozostał ten sam!Grupie pracującej nad Project Revolution (czyli SC na engine WarCrafta III) to się udało w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuper!!! Kocham futurystyczne eRTeeSy, lecz w pierwszego Starcrafta nie grałem zbyt długo (koło 2. tygodni, gdy dostałem PeCeta w 1999r.), głównie dla tego, że grafika mnie zniechęciła. Oby wyszedł dopracowany i "wybajerzony" na maxa. :) Fani RTSów na całej Ziemii - RADUJCIE SIĘ!

PS. Jeżeli w Polsce Starcrafta 2 wyda CDP, to liczę na pożądną Edycję Kolekcjonerską. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w koncu.Czekalme na ta chwile juz bardzo bardzo dlugo myslalem ze juz nie bedzie kontynuacji kocham ta firme chociaz w WoW nie gram,ale warcraft 3 i Warcraf2 battelnet i starcraft to jest obowiazek.I znowu kolejny hit Pozdrawiam Cieszcie sie Ludzie bo Wielki Dzien Nastal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować