Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

guardb, dobrze powiedziane :)
A jak widzę innych co tu piszą, że grafa nie odpowiada i jakieś tam inne bzdety! to aż się chce "kurna" powiedzieć ! Ludzie powinniście obejrzeć trailery - cinematic i artwork. Jeśli graliście w SC to poznacie bohaterów :)
Na końcu artworka, przed Kerrigan jest chyba Jim Raynor ? Bo kolega wątpliwości wprowadził, ale Mengsk by nie był tak przebrany. Aha, w artworku jest też trochę gameplay''a. Widać nowe jakieś wysokie jednostki (mi przyszły na myśl duże pajęczaste roboty z filmu Wojna Światów), są także Protossi, nowi Stalkerzy (ciekawa animacja kiedy jednostka jest niszczona - widać, że Blizz postawił na dynamikę rozgrywki, zasięg ataku jednostek jest niewielki, wszystko dzieje się szybko, jak w pierwszej części, ale tam wynikało to po prostu z grafiki) no i jeszcze jest Zergling rush ! Ile ich tam jest ?? Chyba ze 100 - 200 ! Nesamowity widok !
Można również na tym samym trailerze zobaczyć słój, a to już przypomina jedną z misji w dodatku, kiedy to.... albo poczytajcie tutaj (bo zawsze warto sobie przypomnieć) http://en.wikipedia.org/wiki/Samir_Duran , szczególnie na dole w The Mystery Deepens.
Sam już nie wiem jak by jeszcze pochwalić SC2. Wszystko co chciałem powiedzieć, już tutaj zostało zawarte przez innych :) (i nie mam na myśli tych "narzekaczy", o których coś tam na początku napisałem) więc chyba zakończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 13:26, Kris_bla napisał:

Ehh... czyli Blizz znow wygral... znowu kupi graczy beznadziejna grafa, niskimi wymaganiami
i doskonala fabula... mnie to juz sie chyba znudzilo... Po Mark of Chaos, Dawn of War i Company
of Heroes, jak patrze na SC2 grafike, to mi sie odechciewa nawet na to czekac ;-P

Mi fabuła i grywalność wystarczy - kupiłbym grę nawet z tą grafę co jest na screenach (swoją drogą jak dla mnie i tak grafa jest dobra).
Mam tylko nadzieję, że w Polsce dostaniemy grę po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:12, Sarafan_Knight napisał:

> Nastepny RTS .... matko ile mozna.
To samo można powiedzieć w odniesieniu do MMO...


...i prawdę mówiąc można by było przyczepić się w ten sposób do każdego innego gatunku gry: FPP, cRPG, wyścigi, sportowa, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAJWSPANIALSZA NOWINA TEGO ROKU !! NA TO CZEKAŁEM OD PREMIERY WC3 !!
A teraz wielka prośba do CDP : NIE SPOLSZCZAJCIE !! A będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie wszystkich, którzy mówią że SC II musi byc po english, albo wybór języka przy instalacji. Dlatego moja mala rada dla tych którym na tym zależy, piszcie maile, petycje do CDP niech wiedzą że nie jesteśmy jakąś mala grastką fanatyków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:15, Klimos napisał:

...i prawdę mówiąc można by było przyczepić się w ten sposób do każdego innego gatunku gry:
FPP, cRPG, wyścigi, sportowa, etc.


Dokładnie. :D Tego typu nastawienie jest obecne u osób, które po prostu nie lubią danego gatunku gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamać się można :( Kolejna gra na którą będę musiał długo czekać ;( A SC1 to suuuper gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:16, LordVal napisał:

Popieram zdanie wszystkich, którzy mówią że SC II musi byc po english, albo wybór języka przy
instalacji. Dlatego moja mala rada dla tych którym na tym zależy, piszcie maile, petycje do
CDP niech wiedzą że nie jesteśmy jakąś mala grastką fanatyków..


Jest też inne rozwiązanie. Można dać możliwość kupna także wersji angielskiej tak jak to było np. w przypadku Heroes V. Choć oczywiście w takim wypadku byłaby ona droższa niż polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:17, Sarafan_Knight napisał:

Dokładnie. :D Tego typu nastawienie jest obecne u osób, które po prostu nie lubią danego gatunku gier. :)


Obecnie można chyba już tylko wykazać się innowacją w obrębie danego gatunku gry. Nowego raczej sie już nie stworzy, bo nawet jeśli to i tak został by uznany za pochodną jedengo lub hybrydę kilku już istniejących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:19, Sarafan_Knight napisał:

Jest też inne rozwiązanie. Można dać możliwość kupna także wersji angielskiej tak jak to było
np. w przypadku Heroes V. Choć oczywiście w takim wypadku byłaby ona droższa niż polska.


Droższa czy nie, warto będzie zapłacić:) A jeśli CDP nie da takiej możliwości zawsze będzie można grę sprowadzić z zagranicy. Dla chcącego nic trudnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, powracają genialne filmiki Blizzarda. Mam nadzieję, że będzie ich conajmniej tyle, co w Warcrafcie 3.

Miejmy nadzieję, że SC2 będzie dla pierwotnej wersji godnym następcą, a nie pasożytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować