Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 15:08, Kris_bla napisał:

Michal co Ty bredzisz? ;-P

Grafa jest sprzed potopu... Widziales na zywo CoH? Bo u mnie smiga jak milo i to ma super grafe,
a to "cos" co pokazal Blizzard to jest kopia sytuacji z Diablo 2, gdy gre wydali to byla 2-3
lata z tylu graficznie za konkurencja, a tu przed premiera jest juz daleko w tyle, a przeciez
do premiery znajac Blizza to jeszcze ze dwa lata jak nic ;-P

A co do angielskiej wersji, to predzej juz Kaczynski zmadrzeje ;-P


Śmieszy mnie, że oceniasz grafikę gry po kilku screenach. Screeny z CoH również nie wyglądają zbyt pięknie, a popatrz jak świetnie wygląda to wszystko w ruchu...
Z resztą grafika to nie jest rzecz najważniejsza, zwłaszcza jeśli mówimy o mega-grywalnych grach Blizzarda.

Co do lokalizacji to przypuszczam, że w dniu premiery gra będzie dostępna w Polsce do kupienia w wersji angielskiej (jak zwykle droższej), a kilka tygodni po niej pojawi się wersja spolszczona i fajnie by było aby podczas instalacji lub w samej grze można było wybrać czy chce się zachować oryginalne angielskie głosy, czy decydujemy sie na dubbing - wówczas będzie dla każdego coś miłego. Nie ma strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja tam liczyłem po cichu na Diablo 3...
W sumie, to na pierwszy rzut oka nie wygląda rewelacyjnie... nie rozumiem też okrzyków typu " nie spolszczajcie!" Czemu mieliby nie przetłumaczyć? Żeby zachować klimat,tak? A nie pomyśleliście że można by dać napisy do wyboru(angielskie i polskie) albo dwie wersje gry do kupienia? Fanatycy...

P.S Nie mam nic do tej gry, grałem w jedynkę...ale ja tam wolę serię Command&Conquer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:10, Darkstar181 napisał:

Ech... ja tam liczyłem po cichu na Diablo 3...
W sumie, to na pierwszy rzut oka nie wygląda rewelacyjnie... nie rozumiem też okrzyków typu
" nie spolszczajcie!" Czemu mieliby nie przetłumaczyć? Żeby zachować klimat,tak? A nie pomyśleliście
że można by dać napisy do wyboru(angielskie i polskie) albo dwie wersje gry do kupienia? Fanatycy...

P.S Nie mam nic do tej gry, grałem w jedynkę...ale ja tam wolę serię Command&Conquer.


No dobra ale tu nie grafa sie liczy tylko GRYWALNOŚĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:55, Bezimek napisał:

Mac to taki PC tylko z innym (lub tym samym ;) ) systemem operacyjmy.

Za to każdy fan MACa by Ci spuścił porządne lanie. To coś w rodzaju stwierdzenia, że XBox 360 to takie Playstation 3, tylko w innej obudowie.

Dnia 19.05.2007 o 14:55, Bezimek napisał:

Poza tym na Mac-ach można bez prolemu uruchomić win xp/vista

Pozostaje tylko pytanie: Po Co?

Blizzard zawsze był solidną firmą, wydającą swe produkty na dwie platformy i w cywilizowanych krajach były dostępne na dwuformatowych płytkach PC/MAC. Mam nadzieję, że tym razem CDP wydając polską wersję nie okroi StarCrafta 2 wyłącznie dla PC-towców, tak jak to miało miejsce w przypadku Diablo 2 i WarCrafta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:10, Darkstar181 napisał:

W sumie, to na pierwszy rzut oka nie wygląda rewelacyjnie... nie rozumiem też okrzyków typu
" nie spolszczajcie!" Czemu mieliby nie przetłumaczyć? Żeby zachować klimat,tak? A nie pomyśleliście
że można by dać napisy do wyboru(angielskie i polskie) albo dwie wersje gry do kupienia? Fanatycy...


Nikt nie mówi, że nie spolszczać, tylko żeby nie dubbingować postaci. To drobna różnica. A w przypadku Starcrafta polski dubbing zabiłby klimat bardzo skutecznie. Wersja kinowa, z oryginalnymi dialogami i polskimi napisami jak najbardziej mile widziana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 15:58, BiShopKF napisał:

> Grafa jest sprzed potopu... Widziales na zywo CoH? Bo u mnie smiga jak milo i to ma super
grafe,
> a to "cos" co pokazal Blizzard to jest kopia sytuacji z Diablo 2, gdy gre wydali to byla
2-3
> lata z tylu graficznie za konkurencja, a tu przed premiera jest juz daleko w tyle, a przeciez

Dnia 19.05.2007 o 15:58, BiShopKF napisał:

Z resztą grafika to nie jest rzecz najważniejsza, zwłaszcza jeśli mówimy o mega-grywalnych
grach Blizzarda.

dokladnie, to nie grafika zdecydowala o sukcesie pierwszego StarCrafta czy Diablo 1/2.We wszystkie te gry graja nadal rzesze ludzi na calym swiecie, a w taki nieprzymierzajac C&C3: Tiberium Wars pograja kilka miesiecy i koniec mimo ze ma duzo lepsza grafike.Filmik i screeny z SC2 ktore dzis widzielismy wygladaja wg mnie calkiem niezle, widac ze pole bitwy zachowa swoja przejrzystosc, jednostki beda latwo rozpoznawalne a mimo to bedzie mozna toczyc spore potyczki.Nie od dzis wiadomo ze o sukcesie strategii w tym tez rts-a nie decyduje grafa, wlasciciele 8800GTX Ultra w SLI pewnie sie zmartwia bo SC2 bedzie smigal na duzo slabszych i tanszych maszynach i przez to beda mogli grac w niego gracze na calym swiecie a nie tylko wybrancy, to jest podstawa sukcesu i Blizzard wie co robi, mieli u mnie juz podpadniete za Wara 3 i WoWa z drogim abonamentem ale teraz widac ze sie chca zrehabilitowac ! to bedzie moj pierwszy pre-order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:51, dobrakos napisał:

/.../


Obyś miał rację (co do niewielkich wymagań sprzętowych;)). Jest to jedyna rzecz, która mnie dzisiaj martwi w związku z SC2. Mój komp to nie rakieta, a nie uśmiecha mi się kupować nowego, choć... jeśli będzie trzeba to się kupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:16, LordVal napisał:

Popieram zdanie wszystkich, którzy mówią że SC II musi byc po english, albo wybór języka przy
instalacji. Dlatego moja mala rada dla tych którym na tym zależy, piszcie maile, petycje do
CDP niech wiedzą że nie jesteśmy jakąś mala grastką fanatyków..

Zgodzę się z tobą w 100%. Wersja dwujęzyczna to byłoby dobre posunięcie. Cenega czasem tak robi, to i CDP mógłby wziąć przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:59, roctez napisał:

Trzeba zapisać ten dzień w kalendarzu i otwierać szampana co roku z samego rana! :D
SC2!!! :D:D:D:D:D


Szampana będziesz otwierał jak już wyjdzie. A do tego czasu, znając Blizzarda, sporo wody jeszcze w Wiśle upłynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafa ładna, ale spodziewałem się czegoś lepszego graficznie a jak przypomnę sobie że Warcraft 3 nie miał grafy przełomowej to już zacieram rączki na SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się tego spodziewałem - Blizzard przed tym ogłoszeniem wydał tyle wskazówek, które już same naprowadzały na tenże tytuł.

PS: A ja chcę "odmrożenia" (bardziej "wykopania z grobu") projektu Starcraft: Ghost! Nowy Starcraft mi bólu nie odejmie! :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i ładnie wygląda ,może grafa nie jest super hiper zarabistoza ale mi tam to nie przeszkadza bo nie o to chodzi w StarCraftcie :) Ta grafika mi sie nawet w miarę podoba :) a o Gameplayu narazie nic nie powiem bo a)ani nie grałem b)ani nie widziałem czystego filmiku z Gameplayem więc nic się powiedzieć na ten temat nie da. Ja powiem tylko jedno baaardzo ciekawie się zapowiada :) A i pamiętajcie o słynnej "szybkości" Blizza w tworzeniu gier. Na koniec dodam tylko jest na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite... stało się :D Właściwie to się tego niby spodziewałem, no ale tak jakoś jak czytałem tego newsa i oglądałem materiały na oficjalnej stronie, no to.. wzruszyłem się trochę ;)
Co do szybkości- niech tworzą jeszcze kilka lat nawet, czekałem tak długo, że teraz, gdy mam pewność, że StarCraft 2 będzie na pewno, mogę jeszcze poczekać ;) Poza tym, znając Blizzard, nie oddadzą w nasze ręce gry, dopóki nie będzie dopieszczona do granic możliwości. Żeby tylko wymagania sprzętowe nie były jakieś kosmiczne (bo ostatnio RTS-y niebezpiecznie zbliżają się pod względem wymogów do FPS-ów). Zresztą.. nieważne. Jejku, dawno tak się nie ucieszyłem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować