Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

........
................
..............................
HURA ! HURA ! YEAH! ............. No co innego mam powiedzieć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro blizzard tak bardzo nagłaśnia sc 2 to można wnioskować że gra jest na ukończeniu lub nawet jest gotowa tak nie może wyglądać przed wersja można więc założyć że gra wyjdzie w tym roku gdzieś za 3-6 miesięcy kiedy to gracze najedzą sie supreme commander i c&c 3 a co do wersji to oczywiście angielska bez niczego a co wymagań to sie jeszcze okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I live for StarCraft!!!
Pewnie ras grywalnych będzie trzy, a hybrydy będą tak jak np. dreanei z W3: FT. Ciekawe czy mimo końcowych napisów odnośnie Jamesa Raynora i Zeratula będą oni w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:26, skubsa napisał:

Zobacz sobie screeny, wygląda prawie jka W 3 ;)

Czy to coś złego? Wolałbyś, żeby wyglądał jak na przykład taki SupCom i wymagał kosmicznego sprzętu? A tak mamy starego dobrego Starcrafcika przeniesionego w całkiem niezły 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna, może nie nie najpiękniejsza i oby tylko niskie wymagania gra miała. Cóż nie jestem zaskoczony tym, że robią SC 2, ale tak po cichu liczyłem na W4. No nic trzeba będzie trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreście jest gra na którą czekam. Mówię tu oczywiście o StarCraft II. Choć znając firme Blizzard to tak ze 3 -4 lata trzeba będzie poczekać na premiere. Nie mam żadnych wątpliwości, że StarCraft II będzie znakomity RTSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie doczekaliśmy się suqela jednej z najlepszych gier RTS wszechczasów! No brawa dla Blizzarda :) StarCraft 2 to doskonały krok do przodu, szczególnie dlatego, iż StarCraft Ghost ukazał się jedynie na konsole, czego po prostu Blizzardowi nie mogę wybaczyć.
Co do grafiki - mi się podoba, już nie raz ta firma udowodniła, że wcale nie muszą jej produkty mieć extra, super grafiki, aby były niesamowicie grywalne i wciągające! A po za tym, to przecież graficznie prezentuje się na screenach ładnie.
Jeśli chodzi o wersję językową, to popieram gramowiczów - tylko wersja angielska. Jesli by CD-Projekt ją miał zamiar lokalizować, to chociaż niech udostępni w sklepie grę w dwóch wersjach - oryginalnej angielskiej i tej zlokalizowanej. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić StarCrafta po polsku... To by było niesmaczne, pomimo tego, iż lokalizacja WarCrafta III była perfekcyjna.
Nowe jednostki Protossów dziwnie wyglądają? Hmm... No może, ale z tego co zauważyłem, to są to te przedstawione są nieco inne od tych co mieliśmy w jedynce. Dragon to raczej nie Immortal. A Zeolot normalnie według mnie wygląda. Jestem ciekaw co z resztą.... Zapewne jutro albo niedługo będzie strona uaktualniona.
Ostatnia kwestia, to... doskonały trailer! Po prostu cud, miód i orzeszki! Tak trzymać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffff, grafą nie powala, mało ras, inny wygląd jednostek to dal mnie żadna innowacja... W porównaniu do DoWa to ta gra niech się schowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:05, Everial napisał:

Pffff, grafą nie powala, mało ras, inny wygląd jednostek to dal mnie żadna innowacja... W porównaniu
do DoWa to ta gra niech się schowa.

DoW nadal wymiata, chociaż troche od premiery juz mineło. Na mnie też grafa jakoś specialnie wrażenia nie zrobiła. Zobaczymy. Ale trailer jest rewelacyjny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:54, Wojman napisał:

Wreście jest gra na którą czekam. Mówię tu oczywiście o StarCraft II. Choć znając firme Blizzard
to tak ze 3 -4 lata trzeba będzie poczekać na premiere. Nie mam żadnych wątpliwości, że StarCraft
II będzie znakomity RTSem.


Raczej krócej, jak donosi gamespot który miał okazje rozmawiać z ludźmi z blizzarda prace nad SC2 rozpoczęły się 4 lata temu zaraz po WC3: The Frozen Throne.

http://www.gamespot.com/news/6171172.html?om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:54, Wojman napisał:

Wreście jest gra na którą czekam. Mówię tu oczywiście o StarCraft II. Choć znając firme Blizzard
to tak ze 3 -4 lata trzeba będzie poczekać na premiere. Nie mam żadnych wątpliwości, że StarCraft
II będzie znakomity RTSem.


Taaak, kolejna gra ze stajni Blizzarda, która stanie się światowym hitem zanim tak naprawdę zostanie wydana. Tak to chyba tylko oni potrafią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:12, Zakharov napisał:

Raczej krócej, jak donosi gamespot który miał okazje rozmawiać z ludźmi z blizzarda prace nad
SC2 rozpoczęły się 4 lata temu zaraz po WC3: The Frozen Throne.


Byc moze prace potrwaja krocej. Ja tam juz troche Blizzard znam i wiem, ze lepiej zalozyc, ze na gre bedzie sie czekac kilka lat. :) Niemniej jednak jak wyjdzie szybciej to dobrze, z tego powodu nie bede narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:26, skubsa napisał:

>
Zobacz sobie screeny, wygląda prawie jka W 3 ;)


wyglądać może ale nie jest to silnik z w3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować