Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 23:04, diawarhenev napisał:

nawet jeśli nie będzie to hit.

bedzie bedzie , po tym co widac na trailerach i co do tej pory zrobila firma Blizzard mozna byc spokojnym o efekt koncowy, tak jak nigdy nie kupilem jeszcze nic w pre-orderze, tak przy SC2 nie bede mial watpliwosci :)

Dnia 20.05.2007 o 23:04, diawarhenev napisał:

czy prace nad diablo 2 są też tak zaawansowane?

Diablo 2 jest od lat w sprzedazy :) a Diablo 3 jest nadal w fazie gdybania, mysle ze to bedzie najwczesniej 2 lata po wydaniu SC2 czyli jakos ok. 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 20:03, Jester napisał:

Hmm... wlaczylem sobie jedynke. Troche pogralem i jedyne co moge stwierdzic, to ze jest dokladnie
tak samo "kolorowa" jak to co widze na gameplayach z 2.


Widzisz, widocznie podczas grania w Starcrafta 1 zdejmuję swój "kolorowy filtr" (lol) i świat odrazu nabiera odcieni szarości :-). A tak na poważnie, to jak można nie dostrzegać różnicy ?!?
Ahh, nvm ... i tak kupię tą grę, choćby nawet wsadzili grafikę rodem ze smerfów albo z gumisiów. Bo to na poznaniu dalszego ciągu fabuły głównie mi zależy, a nie na grafice. Niemniej mały niesmak po takim przesycie kolorów w tak mrocznym świecie jednak pozostanie.

PS. jeszcze jeden (bardzo konkretny :-)) powód, dla którego kupię tą grę : nie wyjdzie na żadne konsole :-D. Za to też lubię Blizzarda :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcraft2.com dostępne jest nowe gameplay video:) W dwóch wersjach. Gorsza jakościowo wersja waży aż 268MB! No ale trzeba ściągnąć i zobaczyć, co nowego dali tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:00, Kris_bla napisał:

i jesli sa gry graficznie lepsze, to nie mowic, ze G3
czy SC2 sa super graficznie zrobione... Na szczescie nawet na tym forum sa ludzie, ktorzy to
wiedza ;-P, sa tez tacy, ktorzy nie... i Ty chyba nalezych do tych drugich...


Ja to wiem (przypomnij sobie wątek o C&C3), ale w przeciwieństwie do Ciebie, nie piszę tego w każdym poście. Rozumiem, że chcesz wyrazić swoje zdanie, ale ciągłe narzekanie na to samo zaczyna być nudne - ile można się powtarzać?
Szkoda że grafika w SC2 nie powala. To jeden z moich ulubionych tytułów i chciałbym, aby pod każdym względem prezentował się jak najlepiej, ale skoro tak nie jest, to nie będę rwał włosów z głowy i złorzeczył na czym ten świat stoi, bo gra X ma grafikę lepszą od gry Y. A patrząc na plusy takiej, a nie innej sytuacji: przynajmniej nie będę musiał wymieniać całego kompa ;)
Dla mnie najistotniejsze jest, by SC2 miał dobrą grafikę (nie musi to być zaraz coś na miarę DX10), ale przede wszystkim by kod gry był tak zoptymalizowany, aby można grać normalnie i na komputerze średniej, jak i najwyższej klasy, co obecnie niestety nie jest zjawiskiem zbyt częstym (słynny G3 i niedziałanie poprawnie nawet na dzisiejszych komputerach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ludzie, bez urazy, ale marudzicie. Dla mnie najważniejsze jest to, że SC2 wogóle wychodzi. Może się nie znam (i sorry dla wszystkich lepszych ode mnie) ale grafa obchodzi mnie tylke co zeszłoroczny śnieg. Atutem Starcrafta była fabuła i ciekawy, specyficzny klimat. A jeśli chodzi o gdybanie pt "co by było gdyby..." to zostawiam to komuś innemu. Oby tylko cena i wymagania sprzetowe były rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:56, Rafal G napisał:

Figurka na pewno, ale sama gra prawdopodobnie również. Zajrzyj do informacji pod linkiem podanym
wyżej przez Elwro, a potem przeze mnie. Jeśli informacja jest prawdziwa, premiery możemy spodziewać
jeszcze w tym roku:)

Jako dla maniaka gier Blizzarda byłoby to dla mnie spełnieniem marzeń ;) No i szansa na to, że gra nie będzie miała nie wiadomo jak wielkich wymagań. Na razie jednak pewna jest chyba tylko premiera tej figury, data wyjścia gry może być zmieniona, ale miejmy nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie FAQ.
1. Gra na 100% nie wyjdzie w tym roku. Podaliby przeciez date, jezeli roznica czasu do premiery wynosi kilka miesiecy
2. Gra w wersji Vista ma kozystac z Direct 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy kciuki, może się uda;) Jeśli nie w październiku, to może przynajmniej na święta:) Mowią, że oczekiwanie wzmaga apatyt... ale w tym przypadku od oczekiwanie można umrzeć z głodu za Starcraftem;) Tak czy inaczej, trzeba być dobrej myśli, a może się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może źle doczytałem, ale czy to coś ma zastąpić dark templara?? [URL=www.fotosik.pl][IMG] >href=" http://images20.fotosik.pl/368/7e75a6ff63819b02.jpg[/IMG][/URL" >target="_blank"> http://images20.fotosik.pl/368/7e75a6ff63819b02.jpg[/IMG][/URL]

Źle doczytałeś, nigdzie nie jest powiedziane, że to ZASTĄPI Dark Templara. Jest to tylko stworzona przez Dark Templarów wersja Dragoona, a odnośnie samych DT narazie Blizz nic nie powiedział, choć trudno sobie wyobrazić by ich zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by rzecz, nareszcie. Miejmy tylko nadzieje, że następca będzie godnym kontynuatorem serii, ale patrząc na poprzednie produkcje spod znaku Blizzarda nie ma żadnych podstaw, aby w to wątpić. Pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na drugą odsłonę niewątpliwego hitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 16:28, Hunter 19938 napisał:

No wrescie!! Starcraft 2 i jeszcze żeby cos ulotniło się z Blizzard''u coś o Diablo 3 xD !!!


Diablo 3 zapewne będzie kolejnym tytułem, który wypuści Blizzard, taka byłaby logiczna kolej rzeczy. Jednak nie spodziewałbym się go wcześniej niż za jakieś 4-5 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:25, Lepper978 napisał:

Jak ja nienawidze Blizzarda!!!


A cóż jest powodem tej nienawiści? Fakt wydania kontynuacji jednej z najlepszych gier wszech czasów? No chyba że już zaczynasz tęsknić za czasem "straconym" na granie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 20:09, Laska-z-Polski napisał:

No nareszcie :) Ile można na sequel czekać :)


10 lat na przykład? Ale mam takie przeczucie, że czas oczekiwania zostanie nam wynagrodzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem trailer... wymiata :), Blizzard trzyma poziom swoich filmikow.

Obejrzalem takze demo z gry (w tej wiekszej rozdzielczosci), chociaz najwiecej pokazali protossow (jesli chodzi o Terran i Zergow to nie wiem czy to wszystkie jednostki jakie beda wystepowaly) to jednak gra pod wzgledem grafiki bedzie naprawde na bardzo wysokim poziomie + HAVOK, nadaje dodatkowo realizmu calej rozgrywce.

Te jednostki, ktore zostaly pokazane, sa wysmienicie zrobione, najwieksze wrazenie zrobil na mnie Mother Ship protossow i animacje zwiazane z ta jednostka (to jak sie ''odpala'' i wlaczaja sie jego systemy, naprawde pieknie sie prezentuje).

Gra wydaje sie byc w koncowym stadium projektowania (wiec juz prawdopodobnie ''niedlugo'' powinna byc closed beta), widac caly interfejs, jednostki maja juz swoje dzwieki/animacje, wg mnie teraz prace beda trwaly nad dopracowaniem balansu miedzy jednostkami i cala kampania (oraz mapami pod BN).

Ta gra wyjdzie wg mnie predzej niz pozniej. Jednak chyba warto bylo czekac tyle lat :).

„Nuclear launch detected!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:04, LukasS napisał:

„Nuclear launch detected!”


Hehe:) To było chyba najlepsze, ze wszystkiego;) Miejmy nadzieję, że Blizz spuści nuclear launch na jesieni w postaci gry na sklepowe półki:)
Gra tak jak napisałeś wygląda pięknie i nie rozumiem malkontentów, którzy na ten wygląd narzekają. W końcu do grania nikt ich nie zmusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 23:16, dobrakos napisał:


> nawet jeśli nie będzie to hit.
bedzie bedzie , po tym co widac na trailerach i co do tej pory zrobila firma Blizzard mozna
byc spokojnym o efekt koncowy, tak jak nigdy nie kupilem jeszcze nic w pre-orderze, tak przy
SC2 nie bede mial watpliwosci :)

> czy prace nad diablo 2 są też tak zaawansowane?
Diablo 2 jest od lat w sprzedazy :) a Diablo 3 jest nadal w fazie gdybania, mysle ze to bedzie
najwczesniej 2 lata po wydaniu SC2 czyli jakos ok. 2010.

ocki - z numerami diadblo to pogubiłem się w werworze walki :)

i tutaj jeśli chodzi o pre-odera to też mam taki pomysł.
tylko zastanawia mnie jedna rzecz. grając w starcrafta przyzwyczaiłem się do angielskiego. jak wybrnie z tego polski dystrybutor? hmm... pozostać przy wersji anglojęzycznej? kwestia niby pierdołowata lecz dla mnie osobiście będzie to chyba jedna z ważniejszych. no istnieją jeszcze różne wesje wydań /kolekcjonerskie/...
mam zagwozdke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować