Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Ja uważam, że S2 mógłby być na silniku W3 dlaczego? Już wam powiem.

Starcraft jest to gra bardzo stara. Jej wymagania są równe prawie zeru, a jak myślicie kto w takie gry gra?:
Osoby, które mają stare kompy i prawdziwy fanatycy.

Wiec myślę aby nie przesadzać z silnikiem i nie wyskoczyć od razu z wymaganiami Core2Duo czy 2GB RAM! Dać szansę innym, ponieważ nie każdy ma dobry sprzęt. Np. ja znam osoby których kompy na co dzień mają stare PIII 500MHz i jakoś żyją,
Oczywiście nie twierdze, że gra rodem 2007 rok ma wyglądać słabo. Tylko przez przesady!
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jeszcze jednej rzeczy. czy w starcraft2 będzie coś jak stopnie gry tzn. normal , zaawansowane itp.
zacząłem się nad tym zastanawiać gdy odpaliłem kolejny raz warcraft III the frozen throne.
nie macie może wrażenia ludziska, iż kolejne odsłony pewnych gier są zrobione jakoś bardziej agresywnie?

a co do grafiki... jeśli w starcraft2 będzie coś co zbuduje odpowiedni klimat /ocki - grafika też tu ma nie małą rolę/
i będzie to tytuł grywalny jak poprzednik to myślę sobie, iż przebaczę ;) programistom... hehehe...
mi chodzi o dobrą rozrywkę... wiadomo, że gra w najwyższych detalach daje możliwość ocenienia pracy programistów.

co do bezwładnie spadających kawałków statków. to może nie mieć znaczenia jeśli nie będą te kawałki jakimiś przeszkodami terenowymi dla oddziałów lądowych /mażenie ściętej głowy/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 17:55, Aroslaw napisał:

Ja uważam, że S2 mógłby być na silniku W3 dlaczego? Już wam powiem.

Starcraft jest to gra bardzo stara. Jej wymagania są równe prawie zeru, a jak myślicie kto
w takie gry gra?:
Osoby, które mają stare kompy i prawdziwy fanatycy.

Wiec myślę aby nie przesadzać z silnikiem i nie wyskoczyć od razu z wymaganiami Core2Duo czy
2GB RAM! Dać szansę innym, ponieważ nie każdy ma dobry sprzęt. Np. ja znam osoby których kompy
na co dzień mają stare PIII 500MHz i jakoś żyją,
Oczywiście nie twierdze, że gra rodem 2007 rok ma wyglądać słabo. Tylko przez przesady!
Pozdr.

tutaj fanatyk ;)
jestem podobnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze bedzie tak wspaniała jak jedynka.A wygląda na to ze bedzie jeszcze lepsza.:))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:08, Zitas napisał:

super ze dali nowego starcrafta,myslicie ze dadza warcrafta 4?


Tak. Ale pewnie po Diablo 3. Czyli gdzieś za około 7-8 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 15:07, KannX napisał:

No niekoniecznie, bo fizyka gry jest bardzo zaawansowana. Po zniszczeniu jednostki latającej,
jej części spadają bezwładnie, a gdy upadną zsuwają się po pochyłych powierzchniach. Dobra
rzecz :)


No i co z tego? Tak samo było w chociażby w UT2k3, gdzie zwłoki padały bezwładnie obijały sie o wszystko. A wymagań gra nie miała bardzo kosmicznych.
Myślę, że panowie z Blizza jak obiecali tak zrobią, czyli, że nowy Star będzie hulał na różnych konfiguracjach sprzętu.

I zgadzam się. Dodanie Havoca to bardzo dobry ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2007 o 21:22, Feno napisał:

No i co z tego? Tak samo było w chociażby w UT2k3, gdzie zwłoki padały bezwładnie obijały sie
o wszystko. A wymagań gra nie miała bardzo kosmicznych.
Myślę, że panowie z Blizza jak obiecali tak zrobią, czyli, że nowy Star będzie hulał na różnych
konfiguracjach sprzętu.

I zgadzam się. Dodanie Havoca to bardzo dobry ruch.


Kiedy wyszedl, UT 2003 tez mial dosc niezle wymagania. Star na pewno bedzie dzialal na wiekszosci komputerów (no na Voodoo na pewno nie :). Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 11:10, KkOoMmAaRr napisał:

Ja tam licze na to, ze glosy zostaną przetlumaczone. Ufam CDP bo wg mnie w Warcraft 3 byly
swietne.


a ja mam nadzieje, ze będzie wręcz przeciwnie... a jesli blizz zostawi większości jednostek odgłosy z jedynki, to chyba bym zabił za przetłumaczenie... chyba, ze podczas instalacji bedzie opcja - wybierz wersję polską - angielską.... wtdy wybiorę angielską. nie wyobrazam sobie starka w innym języku niż angielski, a już na pewno nie wyobrażam sobie słynnych "need a light", "its, a good day to die" "battlecrusier reporting" wypowiadanych po polsku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Potrzebuję światła".

"Krążownik bitewny zgłasza się".

Proste :D:D

Wewnetrzna kampania majaca na celu wydanie gry w dwoch wersjach jezykowych na raz juz ruszyla. Tez wole po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:25, roos- napisał:

Wewnetrzna kampania majaca na celu wydanie gry w dwoch wersjach jezykowych na raz juz ruszyla.
Tez wole po angielsku.

Super, trzymam kciuki i w ogole popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec tylko nadzieje że wyjdzie w czasie, bo o jakośc bykonania nie trzeba sie martwic,bo to w końcu BLIZZARD :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 12:25, roos- napisał:

Wewnetrzna kampania majaca na celu wydanie gry w dwoch wersjach jezykowych na raz juz ruszyla.
Tez wole po angielsku.


I to się nazywa dobra informacja:) Miejmy nadzieję, że kampania odniesie zamierzony skutek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór wersji językowej przy instalce i sprawa załatwiona. Kto chce polską wybiera polską, kto chce angielską wybierze angielską... Pytanie tylko czy Blizzard na takie wydanie by się zgodził. No, ale jeśli głosy w SC2 zostaną tak dobrze dobrane jak w W3 (tutaj jedynie nie podobało mi się to, że w dodatku Tyrande i Thrall mieli zmienionych aktorów podkładających głos, ale ogólnie polonizacja była dobra) to da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego dlaczego chce angielska wersje? W czym wam głupie napisy przeszkadzają (polskie):-/ Czy tak bardzo psuje to klimat. Dubing to tak. A najlepiej by było gdy została wydana angielska i polska wersja językowa w jednym pakiecie jak Cenega to robi. A jak wyjdzie angielska sama wersja to założę się mało kto kupi bo większość osób chciało by pograć po polsku (napisy) a garstka ludzi po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie zalęzy czy to będzie po polsku czy po angielsku. W końcu to nie podręcznik do fizyki kwantowej, zrozumie się wszystko. A polską wersję będzie można przy okazji wypróbować i powytykac błedy ekipie lokalizującej. ;-D [joke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polonizacji - mam nadzieje ze CDPnie skusi sie na spolszczenie calosci tak jak w WarCrafcie III. Nie zrozumcie mnie zle - to co nadaje sie do WarCrafta niekoniecznie pasowaloby do StarCrafta. Nie potrafie sobie wyobrazic Protossów po polsku. Aczkolwiek polonizacja kinowa, czemu nie (oczywiscie bez tlumaczenia nazw budynków badz jednostek - Warp Gate = Wypaczona Brama? Brama Perwersji?)? Mimo, ze (mam nadzieje) znam angielski na tyle dobrze, zeby zrozumiec gre od podszewki, to mimo wszystko lubie polskie napisy. Jak moi poprzednicy - uwazam, ze wybór jezyka podczas instalacji to dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszym rozwiązaniem jest jak to robi czasem cenega opcja w której mamy wybór taki:
angielski
polski napisami
polski z polskimi dialogami
i wszyscy zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować