Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie StarCraft 2!

515 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 16:11, WorldWar3PL napisał:

Z angielskim słabiutko i to bardzo ;-)
Pan prowadzący rozgrywkę powiedział, że zabrakło dla tego statku energii, ale, że jest to ich
gameplay demo i chcą pokazać wszystkie możliwości, troszkę będą oszukiwać i dodadzą mu dodatkowej
energii. Czyli krótko mówiąc - włączyli wtedy cheaty :)


Czy to samo co ja powiedzialem tylko w wersji dluzszej :|
Juz o moj angielski to ty sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale Twoja wypowiedź po Polsku brzmiała tak, jakby już w ''standardzie'' miała nieskończoną energię. No i te ''z życiem coś nie tak''. ;-) Więc może i mój błąd.. po prostu zwracam uwagę na szczegóły. Wybacz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 20:11, Paluch 222 napisał:

> Skąd masz to spolszczenie mógłbyś dać linka też bym obadał jak to wypadło .

http://www.starcraft.strategie.pl/index.php?pokaz=spolszczenie

Spolszczenie obejmuje zarówno podstawowego SC, jak i dodatek BW (nie jestem pewien, czy nie
trzeba było mieć zainstalowanych obu gier, ale skoro teraz sprzedają je razem, to chyba nie
problem).

Miłej gry ;)


Przeglądnąłem stronkę, jest tam lista spolszczonych jednostek i już początek mnie trochę uraził bo np. vulture to sęp.
Ale i tak wielkie dzięki. siostrze zainstaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym WarCrafta IV, ale wiedziałem, że to czcze nadzieje. StarCraft II może okazać sie sukcesem i na to liczę, bo bądź co bądź to współbratymca WarCrafta.

Ciekawi mnie tylko data premiery gry i pierwszego demo. Szczerze mówiąc na to drugie liczę po BlizzConie, bo w końcu ma tam być grywalna wersja StarCrafta Drugiego ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc bardzo obawiam się, czy Blizzard sprosta temu zadaniu. Jeśli będzie taka grafika to już uważam, że nie podołał temu zadaniu. Jednak jedynka, mimo dwuwymiarowej grafy była "realniejsza" od tego, co Blizzard nam prezentuje teraz.
Widać także sporą inspirację Warhammerem 40.000. Mowa tu przede wszystkim o jednostkach Reapers. A jak jestem już przy jednostkach to ktoś widział na jakimkolwiek filmiku Firebata??? Bez tej jednostki to nie StarCraft.. :(
Tłumaczenie.. hmm... z reguły jestem za ale StarCraft to jedna z niewielu gier, w którą wolałbym pykać po angielsku (czyli jestem przecie wersji polskiej albo raczej za wersją dwujęzykową ;)).

Podsumowując: pożyjemy, zobaczymy. Ale mam bardzo złe przeczucia...

PS: Zapomniałem napisać coś o filmiku. Krótko mówiąc: Blizzard zawsze robił super cutscenki, a tym razem pobił sam siebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:54, Siergiej Scully napisał:

Widać także sporą inspirację Warhammerem 40.000. Mowa tu przede wszystkim o jednostkach Reapers.
A jak jestem już przy jednostkach to ktoś widział na jakimkolwiek filmiku Firebata??? Bez tej
jednostki to nie StarCraft.. :(

Myślę, że z Firebata nie zrezygnują. Jeszcze nie pokazano wielu "starych" jednostek - np. archonów i templarów (których zniknięcie ciężko by było wytłumaczyć), mimo dość dokładnego skupienia się na protossach w filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Archony to byłoby łatwe. Po prostu jest teraz tak mało templarów, że nie mogą oni sobie pozwolić na tworzenie Archonów, którzy po jakimś czasie się rozpraszają (mówię tutaj o świecie gry, nie o samej grze).
Templarzy... właściwie to co wyżej. :D
Firebaci teraz powinni zostać udoskonaleni. Ileś lat wojny i spalanie Zerglingów nadal jest w modzie. :D Cóż, pożyjemy, zobaczymy... ale naprawdę mam złe przeczucia.


PS: Miejmy nadzieję, że ta inspiracja WH40k wyjdzie na dobre tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 01:20, Siergiej Scully napisał:

Jeśli chodzi o Archony to byłoby łatwe. Po prostu jest teraz tak mało templarów, że nie mogą
oni sobie pozwolić na tworzenie Archonów, którzy po jakimś czasie się rozpraszają (mówię tutaj
o świecie gry, nie o samej grze).
Templarzy... właściwie to co wyżej. :D

Ktoś w innym temacie dał skana z jakiegoś artykułu z zagranicznego pisma z opisem jednostek i jest tam Twilight Archon (pewnie High+Dark Templar), myślę, że z Firebatów też nie zrezygnują - to zbyt "sztandarowa" jednostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:59, Smash-PL napisał:

Przeglądnąłem stronkę, jest tam lista spolszczonych jednostek i już początek mnie trochę uraził
bo np. vulture to sęp.

>Ale i tak wielkie dzięki. siostrze zainstaluje :)

Dlatego można zainstalować jedną z dwóch wersji. Jeśli siostrze nie będą przeszkadzać angielskie ikonki i nazwy jednostek, to podstawowe spolszczenie (wypowiedzi, informacje w prologach i między misjami) wystarczy w zupełności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:00, squeglee napisał:

> StarCrafta nie trawię... Chyba zbyt skomplikowana dla mnie lol :P

Właśnie StarCraft jest jednym z prostszych (jeśli chodzi o mechanikę gry) RTS-ów.
Popatrz na np. Age of Empires III, Europa Universals czy Medievala. One są złożonymi strategiami,
ale SC...?


A popatrz na CnC - to strategie w sam raz na mój poziom *lol* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:45, Vel Grozny napisał:

> Jeśli chodzi o Archony to byłoby łatwe. Po prostu jest teraz tak mało templarów,
że nie mogą
> oni sobie pozwolić na tworzenie Archonów, którzy po jakimś czasie się rozpraszają
(mówię tutaj
> o świecie gry, nie o samej grze).
> Templarzy... właściwie to co wyżej. :D
Ktoś w innym temacie dał skana z jakiegoś artykułu z zagranicznego pisma z opisem jednostek
i jest tam Twilight Archon (pewnie High+Dark Templar), myślę, że z Firebatów też nie
zrezygnują - to zbyt "sztandarowa" jednostka.


Z firebatów zrezygnowano już dawno, na ich miejsce wstawiono Maruderów - o jednostce można poczytać na forum battle.net

Twilight Archony to są archony tworzone z 2 DT / DT+HT / 2 HT - patrz opis jednostki na starcraft2.com...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:00, PuszekSE napisał:

Z firebatów zrezygnowano już dawno, na ich miejsce wstawiono Maruderów - o jednostce
można poczytać na forum battle.net

Post, na którego odpowiadasz również został napisany już dawno - zresztą spójrz na tytuł komentowanego materiału. Dziś to nie nowość, że wyjdzie SC2.

Dnia 25.02.2008 o 16:00, PuszekSE napisał:

Twilight Archony to są archony tworzone z 2 DT / DT+HT / 2 HT - patrz opis jednostki
na starcraft2.com...

Cóż... wtedy mogłem tylko gdybać...

A obecnie nie śledzę tak często updatów na stronie ogólnej.

Teraz tego typu dyskusje prowadzone są tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10214&u=1584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:08, Vel Grozny napisał:

> Z firebatów zrezygnowano już dawno, na ich miejsce wstawiono Maruderów - o jednostce

> można poczytać na forum battle.net
Post, na którego odpowiadasz również został napisany już dawno - zresztą spójrz na tytuł
komentowanego materiału. Dziś to nie nowość, że wyjdzie SC2.
> Twilight Archony to są archony tworzone z 2 DT / DT+HT / 2 HT - patrz opis jednostki

> na starcraft2.com...
Cóż... wtedy mogłem tylko gdybać...

A obecnie nie śledzę tak często updatów na stronie ogólnej.

Teraz tego typu dyskusje prowadzone są tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10214&u=1584



A możliwe, ja piszę poprostu wszędzie, gdzie się mówi coś o SC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować