Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Gra wygląda kapitalnie w akcji!
Prawdopodobnie będziemy grać na zmianę raz Nerem, a raz Dantem.
Dante jest w ogóle fajniejszy niż ten gnojek z "trójki". Bardziej pasuje do tego zimnego mada-faki z 1 i 2, ale skąd pecetowcy mają to wiedzieć :P ?

Cutscenki Yuji Shimomury znowu maxymalnie widowiskowe, tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 03:07, Tieru napisał:

Mam pytanie czy któs coś wie o wymaganiach sprzętowych i czy wyjdzi w lutym czy znacznie poźniej
:(?


ani widu ani słychu o wymaganiach:/ szukałem.. Wersja PC wg gram.pl ma być dostępna od maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 była świetna według mnie mam nadzieje że 4 będzie jeszcze lepsza a z tego co widze to chyba tak :D a czy to prawda że już nie będziemy chodzic Dante tylko kimś inym bo jeżeli to prawda to troche szkoda bo Dante jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:36, Kizibono napisał:

3 była świetna według mnie mam nadzieje że 4 będzie jeszcze lepsza a z tego co widze to chyba
tak :D a czy to prawda że już nie będziemy chodzic Dante tylko kimś inym bo jeżeli to prawda
to troche szkoda bo Dante jest najlepszy


3 na PC była skopana (konwersja), ale i tak gra się świetnie
Co do Dantego to bodajże od 12 lvl. będziemy grali nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2008 o 16:50, syriusz.b napisał:

3 na PC była skopana (konwersja), ale i tak gra się świetnie
Co do Dantego to bodajże od 12 lvl. będziemy grali nim :)


To świetnie bo to jedna z moich ulubionych postaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:12, 332 napisał:

Co ty robisz?? Kopjujesz tylko wypowiedzi? Lepiej tak nie rób...


Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy, Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to lepiej nic nie mow. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gierkę. Coś między Devil May Cry 1 a 3. Klimacik prawie jak w jedynce a filmików nawet więcej niż w trójce :)
Do tego mam wrażenie że Dante z każdą częścią robi się bardziej zgryźliwy :) Plus za Nero i demoniczne ramie. Nie ma to jak złapać jednego dużego skurczybyka i walić nim o 2 innych :)
Minus gry jeżeli chodzi o X360 jest tylko jeden... skopane achievementy .... no sorry ale SSS to mało kto wyrobi nawet jak jest maniakiem i to w każdej misji ? :) Mi się jeszcze nie udało najwyższe combo to S i to jak grałem Dante po 11 misji. Nero za chiny nie da się tego wyrobić. (mówię to z pozycji fana serii ale nie jakiegoś mastera combosów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 02:13, Blantman napisał:

Minus gry jeżeli chodzi o X360 jest tylko jeden... skopane achievementy .... no sorry
ale SSS to mało kto wyrobi nawet jak jest maniakiem i to w każdej misji ? :) Mi się jeszcze
nie udało najwyższe combo to S i to jak grałem Dante po 11 misji. Nero za chiny nie da
się tego wyrobić. (mówię to z pozycji fana serii ale nie jakiegoś mastera combosów)


DMC zawsze był nastawiony na "masterowanie" - nie ma się co dziwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 06:42, syriusz.b napisał:

> Minus gry jeżeli chodzi o X360 jest tylko jeden... skopane achievementy .... no
sorry
> ale SSS to mało kto wyrobi nawet jak jest maniakiem i to w każdej misji ? :) Mi
się jeszcze
> nie udało najwyższe combo to S i to jak grałem Dante po 11 misji. Nero za chiny
nie da
> się tego wyrobić. (mówię to z pozycji fana serii ale nie jakiegoś mastera combosów)


DMC zawsze był nastawiony na "masterowanie" - nie ma się co dziwić :)


może ale nero ma za mało ciosów żeby wyciągnąć S :) a jest achiev gdzie wszystkie misje mają mieć S łącznie z tymi 11 z nero :P To przegięcie bo już Dante w pierwszej misji S wyciągnąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:słyszalem że jest demo devil may cry 4 i czy ktoś mógłby mi podać link do strony z której mógłbym ją pobrać bo dałem na google ale wyskakują mi tylko info o tym że demo jest lub bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować