Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 16:59, MKrzyzanowski napisał:

Jeśli teraz działa, to na lepszym kompie tym bardziej będzie chodzić bez problemów. Gra
świetnie współpracuje nawet z moim Radeonem HD2400, który nie najlepiej sprawdza się
w grach.
@up
Zmienił się tylko na część gry, a taka zmiana jest dla mnie plusem, jeśli ktoś się przyzwyczai
do sterowania to grając Nero można niezłą zadymę robić. Znacznie częściej nim mam SSS
niż grając Dante. Świetny pomysł to też zmiana stylu w środki walki.

Chodzi mi o to głownie ze jesli np. wszystkie elemnty na gorszych detalach wczytuja sie dobrze to czy moga w przyszłosci na lepszej grafie i kompie byc np. zamasane fragmenty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 16:03, MKrzyzanowski napisał:

Nie znam się na tym aż tak, ale raczej nie powinno nic takiego wystąpić. A o jakim kompie/karcie
dokładnie mówisz?

Ogólnie, teoretycznie. A przy okazji czy ktos kto ma DMC 4 może powiedzieć czy jest warta kupa raz. Po drugie na ile starcza. I po trzecie czy sa dodatkowe misje typu np Krawawy Pałac z DMC3. No i czy poziom trudności jest przyzwoity i jakie sa poziomy trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grałeś w DMC3. Skoro ci się podobała - kupuj DMC4. Ja mam ang. wersję, ale kupię jeszcze polską, żeby zobaczyć jak spisze się CDP. Starcza na dobre kilkadziesiąt godzin jeśli masz zamiar przejść wszystkie poziomy. Gra jest miejscami trudna, szczególnie na poziomach Son of Sparda i wyżej. A konkretniej jest tak:
Human Mode
Devil Hunter
Son of Sparda
Dante Must Die (?)
Legendary Dark Knight Mode
Heaven or Hell
Hell or Hell (?) - dla prawdziwych weteranów.
Tych ze znakami zapytania nie jestem pewien czy w takiej kolejności ale na pewno są i chyba nie wymieniłem wszystkich. Sam przechodzę właśnie na Son of Sparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W misji nr. 3 jest korytarz z fireballem, czy ktoś może wie jak go przejść i w czy tkwi problem, udało mi przeturlać pod kulą do końca korytarza, ale tam jest zamknięte przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz mieć coś co reaguje z Gyro Blades. Gyro Blades(czy jak to się nazywało!?) jest po drugiej stronie tego korytarza, taki.. słup. I po użyciu Devil Arm powinieneś to aktywować, a później przesunąć w stronę korytarza z ogniem i przesuwać aż do końca. Jak przypomni mi się co to jest to napiszę, ale wiem, że zdobędziesz to w bibliotece gdzie będziesz walczył z aniołem z tarczą. Musisz iść w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie wczytywanie zapisanej gry. Bo zapisac można w każdym momencie ale jak chce odczytac to nie ładuje mi się od miejsca w którym zapisałem tylko od momentu wcześniej gdzie np. był przerywnik filmowy....
Czy to tak ma byc czy ja coś źle robie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:12, MKrzyzanowski napisał:

Chyba nie. Wydaje mi się, że jest w edycji kolekcjonerskiej, której nie ma na PC.

Kurcze szkoda a czy ktos wie może czy jest jakaś stronka z muzyką z gry do pobrania na mp3 albo na windows media player? Bo net mi słabo chodzi i musze dlugo czekac by filmik na youtube mi sie wgral z muzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, czy zna ktoś jakąś stronke z save''ami albo coś takiego, gdyż spostrzegłem że gra mi sie o wiele trudniej niż kumplowi, do bossa podchodze nawet z 10 razy, gdy on próbuje maks. 2 razy, jest teraz w misji 16 a ja w 9... zaczeliśmy grać w ten sam dzien xP No i w koncu zauwazyłem ze gram na poziomie Devil Hunter! A on n a Humanie, da sie jakoś zmienić save''a, albo sciagnać, albo cokolwiek aby być w 9 misji na poziomie human?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 13:52, Piotr13PL napisał:

A ja mam taki problem, czy zna ktoś jakąś stronke z save''ami albo coś takiego, gdyż
spostrzegłem że gra mi sie o wiele trudniej niż kumplowi, do bossa podchodze nawet z
10 razy, gdy on próbuje maks. 2 razy, jest teraz w misji 16 a ja w 9... zaczeliśmy grać
w ten sam dzien xP No i w koncu zauwazyłem ze gram na poziomie Devil Hunter! A on n a
Humanie, da sie jakoś zmienić save''a, albo sciagnać, albo cokolwiek aby być w 9 misji
na poziomie human?


prosze:) Save na całą gre do DMC4;]

http://www.cheathappens.com/cheat_index.asp?titleID=13582

Nie wiem jak jest w 4 ale w DMC3 można było sie cofnąć do danej misji i zmienić poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:28, marcinshinoda napisał:

Nie wiem jak jest w 4 ale w DMC3 można było sie cofnąć do danej misji i zmienić poziom
trudności


W DMC4 nie ma, jest osobne rozgraniczanie gry na poszczególnych poziomach trudności, po przejściu całej gry dochodzi jeszcze nowy - Legendary Dark Knight bodajże.
Sama gierka... eh, na kilka godzin niestety :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh czekam aż ta gra wyjdzie wreszcie w polsce a tu ciągle "dalej w 2008" WSZĘDZIE są napisane daty premiery tylko nie tu. -_- I mam nadzieję że to będzie 3 września jak podaje gry-online a nie 25 jak podaje empik.com. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować