Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 23:23, FeniksX21 napisał:

Kolejność o ile pamiętam przód,tył,prawo,prawo.

Dzieki ale kilka minut po napisaniu mojego posta wymyśliłem jak to zrobic:P Nie wpadłem na początku na to że można sie też cofac żeby pojsc dalej:P Ale i tak dzieki:P
A wiesz może czemu u mnie nie słychac dialogów? Bo mnie to denerwuje bo słyszałem że podobno orginalne głosy są fajne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 08:59, Grzybek90 napisał:

A wiesz może czemu u mnie nie słychac dialogów? Bo mnie to denerwuje bo słyszałem że
podobno orginalne głosy są fajne:/


Być możliwe to wina przyspieszenia pomoc może :
Start >>> Uruchom wpisujemy dxdiag >>>bierzemy zakładkę dźwiek (Funkcje DirectX) Dajemy na brak przyspieszenia klikamy Zakończ.
To być możliwe pomoże lecz jeśli masz słuchawki to...

Zmieniamy tak jak na górze z drobna poprawka Przyspieszenie pełne pózniej panel sterowania >>> Dźwięki, mowa i urządzenia audio >>> Dźwięki i... > zakładka Głośność na dole zaawansowane i słuchawki stereo klikamy zastosuj, ok i zobaczymy czy będzie działać
Jak co pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku od razu jak w to weszłem to miałem na pełne przyspieszenie a jak zmieniłen na brak to wogle dzwieku nie było w grze a ilosc fps z 70 spadła do 10:P
Ale jako iz do gier uzywam słuchawek spróbowałem ten twój drugi sposób i.... DZIAŁA!!!!
Wielkie dzieki juz powoli zaczynałem tracic nadzieje ze usłysze orginalne głosy:D Jeszcza raz naprawde wielkie dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem ta niesamowita grę. Wszystko działa płynnie bez najmniejszych problemów :) Mam natomiast takie pytanie : moje pudelka na grę nie posiadają znaku "Games for Windows". Czy jest jakaś różnica pomiędzy wersja z i bez? Czy to tylko wygląd opakowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 19:06, Igoriev napisał:

Ostatnio dostałem ta niesamowita grę. Wszystko działa płynnie bez najmniejszych problemów
:) Mam natomiast takie pytanie : moje pudelka na grę nie posiadają znaku "Games for Windows".
Czy jest jakaś różnica pomiędzy wersja z i bez? Czy to tylko wygląd opakowań?


Że pójdzie na każdy systemie Windows i w Viscie wykorzystuje dx10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 00:30, FeniksX21 napisał:

> :) Mam natomiast takie pytanie : moje pudelka na grę nie posiadają znaku "Games
for Windows".
> Czy jest jakaś różnica pomiędzy wersja z i bez? Czy to tylko wygląd opakowań?

Że pójdzie na każdy systemie Windows i w Viscie wykorzystuje dx10


Jeśli dobrze rozumiem, to jak mamy 2 takie same gry, ale pudełka różnią się jedynie tylko tym, że jednej z nich nie ma znaczka, to... ta gra bez znaczka już nie pójdzie na każdym systemie Windows i w Viście nie będzie wykorzystywała DX10? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 09:13, AthleticoFenix napisał:

Co mam zrobić w 8 misji bo kompletnie się pogubiłem;/.

Idziesz w przeciwną stronę do której wskazuje cień posągu pokazujący jeden z 4 kierunków.
Czyli północ, wschód i zachód(tak jakoś to było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś w DMC4 na padzie logitech Chillstream? Albo zna się na padach :d
Mianowicie, niezależnie jak bardzo bym skalibrował analogi (np ręcznie w DXTweak2, z limitami po 1000 (normalnie są 32k), co = lekkie muśnięcie gałki w daną stronę :P) to nie jestem w stanie biec w kierunku góra-lewo, na zwykłej kalibracji (kręcę gałka do oporu) nie da się biec w żadnym kierunku skośnym. Można gdzieś wyłączyć tryb chodzenia, albo coś? bo nie jestem w stanie walczyć w jednym kierunku...
-stery XBCD odpadaja, da się biegać ale psują wszystko inne ;]
Ten problem widzę tylko w części z Dante, Nero biegał normalnie(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam spory problem z misja 13, konkretnej to ta, gdzie Dante wbija do dżungli i są te chmury fioletowe, które na chybił trafił gdzieś przenoszą. no i totalnie nie ogarniam gdzie mam do cholery iść, bo non stop w tym samym miejscu krążę... :/
pomóżcie plz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przy odpalaniu wersji dx 10 wyswietla mi sie d3d10.dll cos tam to co zrobic?
Probowalem sciagnac ten plik i wkleic go do system 32 ale wtedy wyswietla sie ze ten plik nie odpowiada systemowi nt czy cos takiego. Co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:02, pizmak666 napisał:

mam spory problem z misja 13, konkretnej to ta, gdzie Dante wbija do dżungli i są te
chmury fioletowe, które na chybił trafił gdzieś przenoszą. no i totalnie nie ogarniam
gdzie mam do cholery iść, bo non stop w tym samym miejscu krążę... :/
pomóżcie plz ;]



Jeżeli ciągle masz z tym problemy to napisz bo tak z pamięci ci nie powiem mimo że znam na pamięć gdzie w danej lokacji jaki portal to nie kojarzę jak szły po kolei te lokacie. Jak napiszesz wejdę do gry i szybko napisze co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:02, pizmak666 napisał:

mam spory problem z misja 13, konkretnej to ta, gdzie Dante wbija do dżungli i są te
chmury fioletowe, które na chybił trafił gdzieś przenoszą. no i totalnie nie ogarniam
gdzie mam do cholery iść, bo non stop w tym samym miejscu krążę... :/
pomóżcie plz ;]

Z tego co pamiętam, to zagadka każe ci podążać w stronę słońca - musisz więc spojrzeć się na cień Dantego i kierować w stronę przeciwną do jego cienia. Albo na odwrót, dokładnie już nie pamiętam. Na pewno klucz jest cieniem, pobaw się sam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi, sprawa się rozwiązała już... hu hu, dawno temu. w każdym razie miałem jakiś błąd, dopiero po parokrotnym restarcie wszystko poszło ok. i tak dzięki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem DMC4 w konkursie i się zastanawiam, czy zagrać w niego, choć nie grałem w poprzednie części gry. Czy zaopatrzyć się w nie? Zaznaczam, że ogólnie mam bzika na punkcie przechodzenia gier "po kolei" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:57, KoLoS napisał:

Wygrałem DMC4 w konkursie i się zastanawiam, czy zagrać w niego, choć nie grałem w poprzednie
części gry. Czy zaopatrzyć się w nie? Zaznaczam, że ogólnie mam bzika na punkcie przechodzenia
gier "po kolei" :)


Zagraj najpierw w 4 i będziesz wiedział czy warto. DMC 1 i 2 nie wyszedł na PC. Ale DMC 4 dzieję się przed dwójką, ale fabularnie te wszystkie części nie są ze sobą połączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 16:59, Kraju92 napisał:

> Wygrałem DMC4 w konkursie i się zastanawiam, czy zagrać w niego, choć nie grałem
w poprzednie
> części gry. Czy zaopatrzyć się w nie? Zaznaczam, że ogólnie mam bzika na punkcie
przechodzenia
> gier "po kolei" :)

Zagraj najpierw w 4 i będziesz wiedział czy warto. DMC 1 i 2 nie wyszedł na PC. Ale DMC
4 dzieję się przed dwójką, ale fabularnie te wszystkie części nie są ze sobą połączone.


OK, dzięki za pomoc. Co do 1 i 2, to po pograniu w DMC4 się zdecyduję, czy nie popolować na Allegro, gdyż od paru dni mam PS2 (brat mi podrzucił, bo sam sobie sprawił PS3 - szkoda tylko, że jedyny w domu joypad nie działa :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować