Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dzięki wszystkim. Tak myślałem ;/ coz bedzie musiala poczekac az sprawie sobie nowego kompa :P a w DEvila 3 gralem kiedys i wlasnie dzisiaj zobaczylm 4 za niewielka cene, to wzolem, ale ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gra jest miodna :p Charakter głównego bohatera i fenomenalnie wyreżyserowane filmy dodają takiego uroku tej produkcji że szok.
PS: O bossach i fantastycznej fabule nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:02, Gumisiek2 napisał:

Cut-scenka pierwszej walki w świątyni sprawiła, że zbierałem zęby z podłogi :P Genialna
;] A na klawiaturze gra się bardzo fajnie, tak BTW.

Pierwsza scenka w kościele była fantastyczna (zresztą jak wszystkie inne). W takie gry przyjemnie się gra nawet po ukończeniu :)
PS: Do klawiatury również nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie (chapter 06). Na końcu, gdy wodospadu już przestaną działać jest most. Ale nie mogę tego mostu znaleźć xd. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:13, Sebuuu98 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie (chapter 06). Na końcu, gdy wodospadu już przestaną działać
jest most. Ale nie mogę tego mostu znaleźć xd. Help!

Hmm... Jeśli dobrze pamiętam to jak masz główną salę to na górze drzwi w prawo albo w lewo i dalej powinieneś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:13, Sebuuu98 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie (chapter 06). Na końcu, gdy wodospadu już przestaną działać
jest most. Ale nie mogę tego mostu znaleźć xd. Help!


Idziesz tam, gdzie był ten pomnik/szpikulec, na którego można było wskoczyć i podskoczyć jeszcze wyżej, przez co dosięgało się do vital star. To tu http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_49/20091130170430.jpg , tyle że trzeba się odwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:35, wybrany4567 napisał:

Dzięki wszystkim. Tak myślałem ;/ coz bedzie musiala poczekac az sprawie sobie nowego
kompa :P a w DEvila 3 gralem kiedys i wlasnie dzisiaj zobaczylm 4 za niewielka cene,
to wzolem, ale ... ;/


Hmmm...jeśli same shadery są problemem, to chyba da się to ominąć. Tylko podejrzewam, że będą jaja w grafice - ściągnij 3D Analyze, służy właśnie do tego, by nie mając odpowiedniej karty graficznej móc włączyć dany tytuł.
Kilka informacji dot. tego programu:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic425452.html
Będziesz musiał się pobawić z opcjami force max. pixel shader vesrion. I od razu uprzedzam - na cuda się nie nastawiaj. Nawet jak się włączy, to pięknie wyglądać nie będzie. Ale to chyba lepsze niż w ogóle nie móc zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 01:54, ziptofaf napisał:

/cut

To właściwe nie działa na nowych grach. Kiedyś jak shaderów używano w mniejszej ilości i starszej ich wersji to dało się je wyłączyć (ale i tak robiło to problemy). Ale w nowszych produkcjach które wykorzystują go masowo to nie ma kompletnie zastosowania. DMC 4 na nim najpewniej wogle nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopie ja grałem w to kiedyś na XP SP2 32bit celerionie 2,6 Ghz Northwood, 768 MB RAM DDR 266Mhz i Geforce 6600 128MB wersja AGP 128MB 350/550 ,przepallonej płycie głównej (dziura na wylot w chipsecie)na rozdziałce 800x600 tekstury High i nic nie cięło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 13:18, Numenpl napisał:

chłopie ja grałem w to kiedyś na XP SP2 32bit celerionie 2,6 Ghz Northwood, 768 MB RAM
DDR 266Mhz i Geforce 6600 128MB wersja AGP 128MB 350/550 ,przepallonej płycie głównej
(dziura na wylot w chipsecie)na rozdziałce 800x600 tekstury High i nic nie cięło !!

Prawda jest taka że gry Capcomu odpali się nawet na kilkuletnich średniakach ;] Ja mam Cellerona 3000+ 1.8GHz , GF6600GT i nie chwaląc się gra śmiga mi na max detalach (tracąc co prawda na płynności) a na troszkę niższych mam już ponad 50FPS - a gra wtedy "pływa" :D To samo tyczy się np. dośc nowego Street Fightera. Nie ma mowy o zacinaniu się, co najwyżej o wolniejszej rozgrywce ;] Dziwne że dopiero po ukazaniu się DMC4 w CDA zrobiło się tu tak tłoczno bo jest to jedna z lepszych gier (a na pewno jedna z bardziej efektownych ) w jakie grałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Jego karta nie obsluguje Pixel Shader''ow 3.0, a Devil May Cry 4 wymaga, aby karta je oblugiwala.
Twoja karta, GF 6600, jest wydajniejsza od Radeona X300, no i obsluguje Pixel Shader 3.0, wiec raz gra powinna Ci chodzic, a dwa, GPU jest w grach najwazniejsze, wiec nie dziw sie, ze gra chodzila Ci plynnie na 800x600 w high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować