Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Może ktoś dać jakieś użyteczne wskazówki, jak zaliczyć tajną misję 11? Wiem, ze trzeba użyć działka laserowego, mam pada, ale nigdy nie udaje mi się dobrze wycelować. W ciągu kilkunastu prób udało mi się raz zniszczyć jeden pomnik. Byłoby łatwiej mając do dyspozycji przynajmniej minutę, a nie 30 sekund...

20091223231248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:44, Piterixos napisał:

Też tak miałem ale uważam że wywołał to fakt iż DMC 4 jest moją pierwszą grą tego typu
i przechodząc ją za pierwszym razem po prostu musiałem się oswoić ze sterowaniem i wszystkimi
opcjami, a przy przechodzeniu jej na wyższym stopniu trudności, byłem po prostu bardziej
doświadczony (w sumie to cały czas tego Łowce Demonów przechodzę...)


Ja mam inną teorię. W 18 misji na Człowieku nie pojawiają się przeciwnicy i trudno przez to nabić dobrą rangę za styl. Musiałem sobie z tym poradzić dając się kilka razy złapać tym niebieskim czymś wychodzącym z ziemi. A w 20 misji Sanctus, na Człowieku, tak szybko wymiękał, że miałem niską notę za styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qurde wnerwiają mnie takie oszustwa w DMC 4. Walczę z Echidną podskakuje jestem kilka metrów nad ziemią, a ona i tak mnie tym swoim ogonem uderza. Normalnie bezsens. To teraz trza się 20 metrów nad ziemie wybić żeby uniknąć obrażeń? I naturalnie nota za styl spadła mi do "B"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 13:36, Piterixos napisał:

Qurde wnerwiają mnie takie oszustwa w DMC 4. Walczę z Echidną podskakuje jestem kilka
metrów nad ziemią, a ona i tak mnie tym swoim ogonem uderza. Normalnie bezsens. To teraz
trza się 20 metrów nad ziemie wybić żeby uniknąć obrażeń? I naturalnie nota za styl spadła
mi do "B"


MOże skorzystaj z umiejętności "unik"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra w którą tak przyjemnie mi się grało, i do tego nie było żadnych problemów z podłączeniem mojego pada. Mordowanie bosów jakież to było wspaniałe. Fabuła bardzo ciekawa....japońce :) oni zawsze zrobią grę z interesującą fabułą. Oby więcej takich pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po zapisaniu gry, wyjściu z niej, i ponownym włączeniu nie mogę kontynuowac tam, gdzie skończyłem i zapisałem, tylko przechodzić misję od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 12:22, Asthariel napisał:

Czy to normalne, że po zapisaniu gry, wyjściu z niej, i ponownym włączeniu nie mogę kontynuowac
tam, gdzie skończyłem i zapisałem, tylko przechodzić misję od nowa?


Jak od nowa? Nie ma zapisu czy może misja jest ustawiona na 1? Spróbuj zmienić misję na kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 12:24, Buhahahahaha napisał:

> Czy to normalne, że po zapisaniu gry, wyjściu z niej, i ponownym włączeniu nie mogę
kontynuowac
> tam, gdzie skończyłem i zapisałem, tylko przechodzić misję od nowa?

Jak od nowa? Nie ma zapisu czy może misja jest ustawiona na 1? Spróbuj zmienić misję
na kolejną.

Pokonałem ropucha, przeszedłem misję (rozstrzelany ekran), zapisałem grę, wyłączyłem. Potem włączyłem, i znowu musze przechodzić ten etap z Ostrzami Gyro, i znowu powalczę z Ropuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 12:31, Asthariel napisał:

Pokonałem ropucha, przeszedłem misję (rozstrzelany ekran), zapisałem grę, wyłączyłem.
Potem włączyłem, i znowu musze przechodzić ten etap z Ostrzami Gyro, i znowu powalczę
z Ropuchem.

Jak był rozstrzelany ekran i zapisałeś to pewnie później przy włączeniu nie przestawiłeś misji na następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:20, karolekx23x napisał:

jak przejsc 11 misje ? bo nie moge goscia rozwalic bo sie na koncu ładuje?

Używać Chwytu, żeby się do niego zbliżyć, bić mieczem w powietrzu aż zniszczysz jego barierę i spadnie na ziemię, wtedy robisz parę kombosów mieczem(byle nie za długo) i kończysz ręką. Wtedy wciskaj ciągle L(na padzie to chyba kółko) podczas tego ataku, zadasz wtedy większe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:20, karolekx23x napisał:

jak przejsc 11 misje ? bo nie moge goscia rozwalic bo sie na koncu ładuje?
jak oddac ostateczny cios

Jeżeli nadal masz problemy, tu masz tutorial w formie video:
http://www.youtube.com/watch?v=CDbcu1Qtpx0&feature=related

EDIT: @UP: a widzę że już problem rozwiązany więc nvm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 18:57, NecroVisioneR napisał:

Witam,mam takie dosć nietypowe pytanie,któa część DMC 3 czy 4 była dla was trudniejsza?

Z tych dwóch zdecydowanie trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wymiękam, zna ktoś sposób na podniesienie ilości punktów stylu w misji 18? Próbuję n-ty raz i nie mogę wyciągnąć wyżej niż na screenie. Na razie próbuję na poziomie Człowiek. Dopiero gdy uda mi się na nim, zacznę poprawiać kolejne poziomy.

20100101204950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 20:51, Lfdracon napisał:

Już wymiękam, zna ktoś sposób na podniesienie ilości punktów stylu w misji 18? Próbuję
n-ty raz i nie mogę wyciągnąć wyżej niż na screenie. Na razie próbuję na poziomie Człowiek.
Dopiero gdy uda mi się na nim, zacznę poprawiać kolejne poziomy.

na początku on rzuca takie kule w ciebie bodajże, po 3, za nie można podbić sobie punkty stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować