Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

TAAAK! NARESZCIE! Dostałem pada. :D Pierwsze co zrobiłem, to odpaliłem DMC4. Jakie wrażenia? W TO NIE DA SIĘ GRAĆ NA PAdZIE! No, chyba że miałbym trzecią rękę do pomocy. O ile gra Dante jest nawet przyjemna, to przy Nero wymiękam po prostu... Jak na klawiaturze krzesałem naprawdę niezłe kombosy typu ładowanie pistoletu+ MAX ACT+ COMBO + Strzał z naładowanego pistoletu + skoki + DT Gauge jednocześnie, to teraz nawet naładowanie pistoletu i skakanie w tym samym momencie staje się udręką. Jak Beriala kasuję w około minutę ( Może mniej), to na padzie... Utknąłem. :D Mówcie, co chcecie, ale na klawiaturze gra jest o niebo wygodniejsza!

PS: Takie pytanie z innej beczki, również odnośnie pada. Gra nie widzi klawiszy L2 i R2, ani wciskania gałek analogowych, przez co nie mogę umieścić na nim wielu funkcji, takich jak wyzwiska, ładowanie miecza, zmiana broni. HELP? Poza tym, pad powinien działać w każdej grze, no nie? Próbowałem przy Dark Sector, MW2, Avatar. Nie działa nawet Kane and Lynch, gdzie jest opcja kooperacji na podzielonym ekranie z użyciem pada. Gra wogóle go nie widzi! Kiedy będę miał czas sprobuję zainstalować jakąś ścigałkę. To wina pada, czy po prostu te gry nie są przystosowane?
PS: Nie instalowałem do niego nic prócz dołączonych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na padzie gra jest wygodniejsza tylko w przypadku Dantego. Nic dziwnego, skoro jest bohaterem czwartej już częsci gry dedykowanej na konsole. Nero to nowość w serii DMC i mi też lepiej steruje się nim używając klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 20:42, Lfdracon napisał:

Na padzie gra jest wygodniejsza tylko w przypadku Dantego. Nic dziwnego, skoro jest bohaterem
czwartej już częsci gry dedykowanej na konsole. Nero to nowość w serii DMC i mi też lepiej
steruje się nim używając klawiatury.

Nie mówię, że Nero gra się jakoś wyjątkowo strasznie, ale nawet po przyzwyczajeniu się do gry na padzie nie mogłem opanować tak szybkich kombosów jak na klawie. Po rostu jednym kciukiem nie mogę wciskać tylu klawiszy naraz, ile wciskałem na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:58, Kwazis napisał:

Po rostu jednym kciukiem nie mogę wciskać tylu klawiszy naraz, ile wciskałem na klawiaturze...

Święta prawda.

-----
Pytanie. Misja 6, pokój z grą. Gdy po którymś wejściu na niebieskie pole spada nam pięc skrzyń, w jakiej kolejności je rozwalać? W poradniku do gry(dołączony do wydania w Platynowej Kolekcji) jest niby podana kolejność, ale nie jest ona poprawna. A podobno za rozbicie skrzyń w poprawnej kolejności lecą jakieś fajne bonusy(gwiazdy i woda święcona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczę się z ostatnim bossem. Co robić, gdy otacza się tą czerwoną barierą z wielkimi mieczami? Zostały mu 2 paseczki zycia a mi pół całości, ale i tak mnie rozwalił, bo nawet nie mogłem się do niego zbliżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:26, Asthariel napisał:

Męczę się z ostatnim bossem. Co robić, gdy otacza się tą czerwoną barierą z wielkimi
mieczami? Zostały mu 2 paseczki zycia a mi pół całości, ale i tak mnie rozwalił, bo nawet
nie mogłem się do niego zbliżyć.

na końcu bodajże zaczyna szarżować często, trzeba tak uniknąć ostatniej szarży, by być tuż obok miejsca gdzie się po niej zatrzyma i wtedy atakować ile się da, bo dużo czasu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:26, Asthariel napisał:

Męczę się z ostatnim bossem. Co robić, gdy otacza się tą czerwoną barierą z wielkimi
mieczami? Zostały mu 2 paseczki zycia a mi pół całości, ale i tak mnie rozwalił, bo nawet
nie mogłem się do niego zbliżyć.


Gdy na ciebie nalatuje z tym mieczyskiem musisz w odpowiednim momencie użyć łapy (po prostu naciśnij L w dobrym momencie, załapiesz po paru próbach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:30, Darnok_Rukia napisał:

Mam problem z pokonaniem Echidny w misji 14 na łowcy demonów ,macie jakieś rady ,co zabiera
jej najwięcej życia bo leje,leje mieczem i nic jej nie ubywa paska



Hmmm... najlepiej ładuj do niej z shotguna jak lata ale doładowanego, a gdy masz jak do niej walić to poprostu wybij się w powietrze i niszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pokonać Sanctusa w ostatniej misji ,na początku wszystko jest ok ,niszczę barierę i ładuje z ramienia,problem pojawia się gdy zostaje mu z 3 paski zdrowia ,zmienia mu się tryb walki i ciągle leje z miecza zabierając mi większość życia ,co na to poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, mam wersję na PC z cda, czemu sterowanie jest takie zwalone, da się grać bez pada?
Bo mi się wydaje, że nie, co za idiota rozmieścił tak sterowanie, że chodzę wsad a broń mam pod j...
Wiem że się da zmienić, ale próbowałem różnych konfiguracji i nic.

Chyba czaję, w to się gra bez myszki?
A da się z myszką?

;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary marudzisz da się i to bardzo fajnie grać na klawie i jestem żywym dowodem przeszedłem pierwsze 3-4 poziomy trudności potem już bez pada ani rusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:31, zerohunter napisał:

co za idiota rozmieścił tak sterowanie, że chodzę wsad a broń mam pod j...

Ja jestem zdania, że sterowanie jest dość sensowne. W przypadku Nero na klawiaturze gra mi się lepiej, niż na padzie.

Dnia 11.02.2010 o 11:31, zerohunter napisał:

Chyba czaję, w to się gra bez myszki?

Tak.

Dnia 11.02.2010 o 11:31, zerohunter napisał:

A da się z myszką?

Nie da się.

@NdysH:
Ja jestem żywym dowodem na to, że DMC4 można CAŁE przejść bez pada. Wszystkie poziomy trudności, wszystkie tajne misje, wszystkie osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to respect ;) Ja już potem nie potrafiłem bez pada naczy dawałem radę ale cholernie trudno było i pada dorwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:37, NdysH napisał:

Stary marudzisz da się i to bardzo fajnie grać na klawie i jestem żywym dowodem przeszedłem
pierwsze 3-4 poziomy trudności potem już bez pada ani rusz :P


Ja przeszedłem DMC4 bez pada, bo owego nie posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ułatwiłem sobie i zepsułem walkę z Credo, nie wiedziałem że woda ma takiego kopa:D

Ba. nawet nie wiedziałem że te przedmioty się używa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować