Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Może mi ktoś pomóc? Otóż jestem w misji 18 i nie moge pokonac tego "Zbawcy" czy jak mu tam. Rozwaliłem mu te wszystkie niebieskie punkty oprócz tego na plecach bo najprościej nie moge tam strzelić bo ciągle jest do mnie twarzą odwrócony :/ niech ktoś powie jak mam mu wpakować kulki w plecy bo się z tym jakoś za długo męczyłem :/ z góry thx ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamyk 84: skacz niebieskimi platformami dopóki nie trafisz na działko, którego wystrzał paraliżuje Zbawcę. Jest chyba kilka takich działek, niektóre sprawiają, że opada mu ręka, a jedno paraliżuje go na amen.(będzie wyglądał jakby się przewrócił) Gdy to ci się uda, skacz niebieskimi platformami dopóki nie znajdziesz kryształu na jego plecach.
Btw. Kryształy na nogach też zniszczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłem ale i tak thx ;] muaaa już całą grę przeszedłem. a kryształy na nogach to mi się udało nawet bez tego paralizatora zniszczyć gdy robił te swoje wygibasy xD a co do samej gry to jest po prostu świetna ;]
Komu udało się przy tych napisach uratować Kyrie? ;d bo mi padła już na początku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 01:22, KamyK_84 napisał:

Jakoś sobie poradziłem ale i tak thx ;] muaaa już całą grę przeszedłem. a kryształy na
nogach to mi się udało nawet bez tego paralizatora zniszczyć gdy robił te swoje wygibasy
xD a co do samej gry to jest po prostu świetna ;]
Komu udało się przy tych napisach uratować Kyrie? ;d bo mi padła już na początku xD


Ja ją uratowałem, ale chyba nic to nie daje poza satysfakcją xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:24, JayC napisał:

> Jakoś sobie poradziłem ale i tak thx ;] muaaa już całą grę przeszedłem. a kryształy
na
> nogach to mi się udało nawet bez tego paralizatora zniszczyć gdy robił te swoje
wygibasy
> xD a co do samej gry to jest po prostu świetna ;]
> Komu udało się przy tych napisach uratować Kyrie? ;d bo mi padła już na początku
xD

Ja ją uratowałem, ale chyba nic to nie daje poza satysfakcją xD.


Oj daje daje secretny ending :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:25, NdysH napisał:

Oj daje daje secretny ending :D


Właśnie obudziła się moja zboczona nastoletnia wyobraźnia xD. Nie pamiętam, żeby był jakiś sekretny ending... możesz zaspojlerować czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:31, JayC napisał:

> Oj daje daje secretny ending :D

Właśnie obudziła się moja zboczona nastoletnia wyobraźnia xD. Nie pamiętam, żeby był
jakiś sekretny ending... możesz zaspojlerować czy nie bardzo?


Już wiem czemu nie pamiętasz bo nie poczekałeś do końca napisów :P




Obejrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:51, NdysH napisał:

Już wiem czemu nie pamiętasz bo nie poczekałeś do końca napisów :P




Obejrz :)


Masz rację, musiałem przyspieszyć napisy. Ale czy ten ending nie sugeruje następnej części? Jestem do tyłu z wiadomościami o kolejnej odsłonie DMC, wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 17:16, JayC napisał:

Masz rację, musiałem przyspieszyć napisy. Ale czy ten ending nie sugeruje następnej części?
Jestem do tyłu z wiadomościami o kolejnej odsłonie DMC, wiecie coś na ten temat?


Na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji o piątej części więc trzeba się uzbroić w cierpliwość ,co do endingu myślę że to rutynowa misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na youtube trafiłem na filmiki z "Bloody Palace Mode". Czy jest to dostępne także w wersji pecetowej, czy może tylko na konsole? Jeśli na PC, to jak się to włącza - odblokowuje się po którymś poziomie trudności? Na razie odblokowałem tylko Legendary Dark Knight, Łowcę Demonów już dawno bym skończył, ale nie mogę poradzić sobie z

Spoiler

Sanctusem Diabolica

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia gry pojawia się taki oto problem jak ten załączony na poniższym zrzucie ekranu. Co może być powodem takiego a nie innego błędu ? Posiadany Sprzęt :
INTEL PENTIUM DUAL CORE E5200 2,5 GHz
2 GB DDR2 RAM
GeForce 9600GT DDR3 512 MB

20090816233502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 23:35, MSPRISON napisał:

Przy próbie uruchomienia gry pojawia się taki oto problem jak ten załączony na poniższym
zrzucie ekranu. Co może być powodem takiego a nie innego błędu ? Posiadany Sprzęt :
INTEL PENTIUM DUAL CORE E5200 2,5 GHz
2 GB DDR2 RAM
GeForce 9600GT DDR3 512 MB


Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty i najnowszego DirectXa? Nie wiem jak to jest z trybami, czy w XP tryb DX10 jest w ogóle dostępny, ale upewnij się, że NIE WYBIERAŁEŚ go przy włączaniu gry. Wybierz DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanko:
Klikasz na exe od Dmc4, wchodzisz we właściwości, zakładka zgodność i zaznaczasz "uruchom w rozdzielczości 640 x 480".
Jak już wejdziesz do gry to możesz zmienić rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JayC <---- Wiem, wiem, na XP nie uruchomię gry pod DX10, oczywista, że wybrałem dziewiątkę, jednak właśnie ten błąd wystąpił.
Selv <---- Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że to rozwiązanie pomoże.

Edit: Co do sterowników. Mam zainstalowane te z płyty dołączonej do karty. Komputer kupiony niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:09, MSPRISON napisał:

JayC <---- Wiem, wiem, na XP nie uruchomię gry pod DX10, oczywista, że wybrałem dziewiątkę,
jednak właśnie ten błąd wystąpił.
Selv <---- Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że to rozwiązanie pomoże.

Edit: Co do sterowników. Mam zainstalowane te z płyty dołączonej do karty. Komputer kupiony
niedawno.


To nieważne, kiedy komputer był kupowany, bo sterowniki mogą być naprawdę przeterminowane. Ja bym wolał zainstalować jednak nówki sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować