Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 16:07, Dartitwo napisał:

Cześć. Mam problem z padem, komputer go wykrywa ale w DMC w ogóle nie reaguje. Kto pomoże?



Miałem podobnie. Ogólnie nie wykyrwało, ale wszedłem w opcje i klawiature zamieniłem na pada, tzn. naciskałem np. w przód ze strzałki na gałkę pada, naciskając ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 16:37, sevrond napisał:

> Cześć. Mam problem z padem, komputer go wykrywa ale w DMC w ogóle nie reaguje. Kto
pomoże?


Miałem podobnie. Ogólnie nie wykyrwało, ale wszedłem w opcje i klawiature zamieniłem
na pada, tzn. naciskałem np. w przód ze strzałki na gałkę pada, naciskając ja


Kurcze, nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeżyłem wczoraj bardzo pozytywny szok, bo co prawda mam DMC 4 już prawie rok bo czekała na lesze czasy, gdyż w wymaganiach minimalnych procesor 3.0 Ghz z HT, ale wersję z CDA zainstalowałem od tak bo może pójdzie, i o dziwo śmiga i to całkiem ładnie na max detalach bez AA, może mi ktoś wytłumaczyć jak to się stało ze gra dostałą takie wymagania? gdzie u mnie średnia jest powyżej 50 FPS na sprzęcie nie spełniającym wymagań...
(no dobra karta to X1950 GT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:08, Lfdracon napisał:

> Da się jakoś wyłączyć tylko tego jednego analoga?
Może uda Ci się zmienić ustawienia sterowania tak, żeby lewy pad odpowiadał za ruch kamery,
a prawy za ruch postacią - i wtedy zwyczajnie nie będziesz używał lewego. Nie wiem jednak,
czy to wygodne rozwiązanie...


Tyle że to ten lewy jest dobry, a prawego od początku nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:14, kindziukxxx napisał:

gdyż w wymaganiach minimalnych procesor 3.0 Ghz z HT, ale wersję z CDA
zainstalowałem od tak bo może pójdzie, i o dziwo śmiga i to całkiem ładnie na max detalach
bez AA, może mi ktoś wytłumaczyć jak to się stało ze gra dostałą takie wymagania? gdzie
u mnie średnia jest powyżej 50 FPS na sprzęcie nie spełniającym wymagań...
(no dobra karta to X1950 GT)


Ot,. to po prostu dobra optymalka... ja miałem nieco lepszy procek i GF7900GT, i chodziło w ok 50 klatkach... ale to nie jest płynnie. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 20:32, RazorBMW napisał:


Ot,. to po prostu dobra optymalka... ja miałem nieco lepszy procek i GF7900GT, i chodziło
w ok 50 klatkach... ale to nie jest płynnie. :E


ta bo oko ludzkie widzi różnicę powyżej 30 FPS, dla mnie jest to dobra płynność nie uświadczyłem zacinek więc jak na moje subiektywne odczucia które mimo wszystko są dla mnie bardziej wiarygodne od testu jest płynnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2009 o 20:54, kindziukxxx napisał:

ta bo oko ludzkie widzi różnicę powyżej 30 FPS, dla mnie jest to dobra płynność nie uświadczyłem
zacinek więc jak na moje subiektywne odczucia które mimo wszystko są dla mnie bardziej
wiarygodne od testu jest płynnie,

Tą różnicę czułem po prostu, dużo gier i dużo zabaw z fpsami. W przypadku takiego DMC płynnie jest dopiero przy 60 klatkach, w innych grach tego aż tak bardzo nie czuć, ale tutaj jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w DMC na klawiaturze to istna masakra. Choć nie mam kasy na pada, a mówię już sobie od dłuższego czasu że kupię. Trochę dziwne rozstawienie klawiszy jest w DMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:20, Gromo napisał:

Gra w DMC na klawiaturze to istna masakra. Choć nie mam kasy na pada, a mówię już sobie
od dłuższego czasu że kupię. Trochę dziwne rozstawienie klawiszy jest w DMC.


Myślę że lepiej zainwestować te 30 zł na pada[idą swieta] niż meczyć się,zobaczysz na padzie to wogółe inna gra:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 18:22, Buhahahahaha napisał:

Tyle że to ten lewy jest dobry, a prawego od początku nie używam.

Więc w czym problem? Najzwyczajniej nie używaj prawego analoga. Możesz mieć jednak przez to problem z niektórymi tajnymi misjami i zdobyciem niektórych fragmentów niebieskich kul...

-----
Straszny ruch się tu zrobił po dołączeniu DMC4 do CDA.

-----
@Bartex69:
Z tego co wiem, to

Spoiler

Trish jest tak naprawdę demonem, ale się "uczłowieczyła".

Po szczegóły odsyłam do części pierwszej, której niestety nie ukończyłem - pograłem trochę u znajomego na PS2, ale sam nie mam konsolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:30, Lfdracon napisał:

> Tyle że to ten lewy jest dobry, a prawego od początku nie używam.
Więc w czym problem? Najzwyczajniej nie używaj prawego analoga. Możesz mieć jednak przez
to problem z niektórymi tajnymi misjami i zdobyciem niektórych fragmentów niebieskich
kul...


Ale ta gałka "sama" się używa, to jest jeśli mam włączone analogi, kamera od razu dostaje holiwoodzkiego szału (cały czas się kręci).

Dnia 27.11.2009 o 23:30, Lfdracon napisał:

-----
Straszny ruch się tu zrobił po dołączeniu DMC4 do CDA.


To chyba nie jest źle?

BTW. Jak wyciągnąć dobrą notę za styl w walce ze Zbawicielem? Bo kurde, wstyd się przyznać ale Z dostałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:27, NecroVisioneR napisał:

> Gra w DMC na klawiaturze to istna masakra. Choć nie mam kasy na pada, a mówię już
sobie
> od dłuższego czasu że kupię. Trochę dziwne rozstawienie klawiszy jest w DMC.

Myślę że lepiej zainwestować te 30 zł na pada[idą swieta] niż meczyć się,zobaczysz na
padzie to wogółe inna gra:d

Żebym to ja kasę miał ;( Kasy nie mam a plany na wydawanie to ja już tak poustawiane mam, teraz muszę oddać rodzicom, potem sobie kupuję Medievala II, potem zbieram na kartę graficzną, ale jak mi zniknie gdzieś 30 zł. Ale to nie lepiej już inwestować w coś lepszego? Czy taki najtańszy pad w miejscowym sklepie komputerowym wystarczy? Pada to ja miałem tylko 1 w moim życiu a z braku sterowników pod XP odszedł w zapomnienie. Dlatego wolę zapytać. Czy Lepszy najtańszy pad z miejskiego komputerowego czy może coś lepszego? Jakiś konkretny model konkretnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyciskiem akcji stylu(tym samym, którym używasz Ramię Diabła Nero)blokujesz ataki przeciwników, zapełniając energię w "królewskim pasku"(na obrazku). Jeśli wykonasz blok w ostatniej chwili przed atakiem, pasek zapełni się szybciej. Zebraną w pasku energię możesz uwolnić zadając obrażenia przeciwnikowi(kombinacja: blokada+przód+klawisz akcji stylu), lub po wykupieniu 4-go poziomu stylu, możesz wzmocnić tą energią swoje ciało, będąc przez pewien czas niewrażliwy na żadne ciosy.

20091128131648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować