Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Mam pytanie:
Nienawidze CDA ale wydali Devil May Cry 4 na płytce. Pójdzie na moim kompie?
P IV 2,6 Ghz zakręcony na 3,30 Ghz (bez HT)
GF 7600 GS zakręcony na maksa
1,50 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 13:41, Paralax16 napisał:

Mam pytanie:
Nienawidze CDA ale wydali Devil May Cry 4 na płytce. Pójdzie na moim kompie?
P IV 2,6 Ghz zakręcony na 3,30 Ghz (bez HT)
GF 7600 GS zakręcony na maksa
1,50 GB RAM

Max detale nie wiem - zależy od rozdzielczości choć w 1280x1024 na luzie powinno działać na max detalach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 13:45, Numenpl napisał:

> Mam pytanie:
> Nienawidze CDA ale wydali Devil May Cry 4 na płytce. Pójdzie na moim kompie?
> P IV 2,6 Ghz zakręcony na 3,30 Ghz (bez HT)
> GF 7600 GS zakręcony na maksa
> 1,50 GB RAM
Max detale nie wiem - zależy od rozdzielczości choć w 1280x1024 na luzie powinno działać
na max detalach!!


No fajnie ale z tego co mi wiadomo to gra gęsto korzysta z HT. Lost Planet z tego korzysta i nawet na minimum potrafiło mi sie ciąć. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 14:07, kuba9876543210 napisał:

Powinno pojsc, ale bez szalenstw. Na pewno nie jak napisal Numenpl (1280x1024 na luzie
powinno działać na max detalach!!
), ale w 1024x768 na srednich/niskich powinno pojsc.


Mało kumaty jestem - na wyższych rozdzielczościach gra będzie mi lepiej chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem, ze gra NIE bedzie Ci chodzic Ci tak, jak opisal to Numenpl...........
to chyba logiczne, ze im wyzsza rozdzielczosc, tym wieksza potrzebna jest moc obliczeniowa, zeby to... obliczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 15:07, kuba9876543210 napisał:

Napisalem, ze gra NIE bedzie Ci chodzic Ci tak, jak opisal to Numenpl...........
to chyba logiczne, ze im wyzsza rozdzielczosc, tym wieksza potrzebna jest moc obliczeniowa,
zeby to... obliczyc :P

tylko zauważ że proc i karta po OC na domyślnych taktach to zapewne 1024x768 i high detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktos ma podobna specyfikację kompa więc powiem jak i co u mnie:

Gdy odpaliłem gierkę to domyślnie ustawił maksymalną rozdzielczość 1280 x 1024 i High detale. Na załączonym benchamrku w mieście gra chodziła w granicach 20 fps a w dżungli ~ 18 fps. Dalej mnie sie nie chciało ogladać. Gra zwalniała po otrzymaniu uderzenia. A w pierwszej misji na fontannie - pożal sie boże. Jakbym miał właczone slow motion z Maxa Payne''a. Obecnie gram na minimum w rozdziałce 1024 x 768 i mnie styka. Gra dla masterowania a nie dla efektów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
proszę o poradę gdyż po za instalowaniu Devil May Cry 4 gra normalnie się uruchamia i działa płynnie ale w miarę postępu rozgrywki nie mogę zapisać stanu gry gdyż wyskakuje komunikat ze potrzeba minimum 200 kb wolnego miejsca na zapisanie stanu gry. Co jest najdziwniejsze posiadam ponad 50 % wolnej przestrzeni ( 400 Gb )na partycji gdzie jest za instalowana gra i 40 % gdzie jest system ( 40 gb ) tak więc miejsca jest na tyle
Grę zakupiłem wraz z czasopismem CD-ACTION więc jest oryginalna
Proszę o pomoc
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 23:42, Paralax16 napisał:

A partyca główna z Winda ile ma miejsca? Bo sejwy się instalują na partycji podstawowej.
. .

tak jak napisałem 40 Gb jest Wolne na partycji systemowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pomieszczeniu z wirującymi ostrzami, wskoczyłem na tą platformę. Czy powinienem iść tymi drzwiami, czy tymi, którymi przyszedłem? Jeżeli tymi, przy których stoję, to jak je otworzyć? ;-)

20091206182805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałem z tym problem na te 2 trudniej wskoczyć mało klawiatury nie rozwaliłem ;-D ale przeszedłem to jakoś teraz mam problem misją i mi się znudziło grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja mam dość głupie i banalne pytanie. Walczę właśnie z pierwszym bossem w grze i nie mogę za Chiny go pokonać. Czy powinienem atakować go w jakieś szczególne miejsca, czy po prostu nawalać bez pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować