Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony walczy o graczy z Blizzardem

38 postów w tym temacie

może Sony ogłosi spadek ceny PS3 o 50%, wtedy byłoby to nawet ciekawe i jako tako mądre posuniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za sony, wyprowadziło EQ2 na jednen z najlpeszych mmo out here ;). teraz tylko niech uratuje Vangurada a oceny tej firmy mocno wzrosną na rynku mmo . Co do BLizza to strził sobie samobója starcraftem 2 - wiele osob liczyło że będzie walczył o prym w 2008 i 2009 r w świecie mmo właśnie nowym mmo a tym czasem robi rtsa ktrórych na rynku jest juz troche, no wątpię też ze nowy dodatek do wowa uratuje sytuacje ale zobaczymy... tak czy siak TATAKANE SOE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) raczej wiecej ludzi bedzie na BlizzCon''ie, ze wzgledu na SC2 :D. A zreszta mnie zawsze blizzard jakos tak bardziej sie podobal :). Wydali malo gier ale za to wsyztskie dobre - i co najwazniejsze dopracowane :). A te gry Microsoftu to jakies takie... slabe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wymyślili... lepiej było zostawić to w spokoju. ludzie by nie musieli wybierać i obydwie firmy by zyskały... ech, co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wiele osob liczyło że będzie walczył o prym w 2008 i 2009 r w świecie mmo właśnie nowym mmo

yyy ? Gdzie ty żyjesz ? Blizz miałby walczyć ze samym sobą o prym ? Samobój STARCRAFT 2 ????? LOL ! Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wszechczasów, król RTS, gra, która mimo że premierę miała 9 lat temu ciągle rządzi na turniejach i wg. Ciebie wydanie drugiej części to samobój ? Zaczynam się zastanawiać czy przepadkiem dobrze zrozumiałem Twojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh - odrazu widać, że Blizz i Sony konkurują... Ale na pewno więcej ludzi pojedzie do Kalifornii, a w Las Vegas to pewnie przejazdem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że sony nie jest popularne w europie, to nie znaczy, że w stanach jest tak samo...

a apropo Diablo3 to nie wyjdzie przynajmniej na razie, bo ludzie co tworzyli D1 i D2 w blizzardzie już nie pracują i tworzą Hellgate London (ref: en.wikipedia -> Hellgate London), który wychodzi jakoś niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:17, Raheya napisał:

To, że sony nie jest popularne w europie, to nie znaczy, że w stanach jest tak samo...


To Europa jest kojarzona jako bastion Sony, nie USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni akapit (dwa ostatnie?) zakrawa mi na faworyzowanie SOE FF... Mnie to i tak nie obchodzi nie ma szans żebym się tam dostał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie sądzę. Jak się blizzard "zanieczyści" taką firmą od telebimów małych i dużych to nie wiem czy wyjdzie Diablo III na poziomie blizzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony chyba nie ma pojęcia co zrobiło. :P To oczywiste że więcej ludzi wybierze BlizzCon. Po pierwsze, gry Blizzarda są zdecydowanie bardziej popularne (WoW - ponad 8 milionów graczy, do tego Starcraft i Warcraft... No i jeszcze Diablo), po drugie zaś... Kto by nie chciał zobaczyć jakiegoś nowego trailera ze Starcrafta 2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować